witko witko komentáře u knih

Planeta mezi dvěma slunci Planeta mezi dvěma slunci Robert Fabian

Po nějaké době jsem opět sáhl po této knize, tentokrát bohatší o Palubního střelce. Co dodat, kniha od tohoto autora nenudila ani chvliku. A bonusová povídka, tak to byla naprostá lahůdka!

06.01.2018 5 z 5

Carpe Diem - Reedice Carpe Diem - Reedice Robert Fabian

Podle mne je vidět že Fabian určitě má odslouženou nějakou zajímavou misi. Moc dobře ví o čem píše. Je to chytlavé, čtivé. Mám rád jeho knihy.

20.12.2017 5 z 5

Nezkoušej na mě zapomenout Nezkoušej na mě zapomenout Petr Heteša

Klasika od Heteši. Drsný hrdina, vtipné hlášky a odsýpající se děj. Tak to mám rád.

11.10.2017 4 z 5

Poslední stadium Poslední stadium Jiří Pavlovský

Převažovalo mírné zklamaní. Asi jsem pod dojmem nadšných komentářů čekal víc. Není to špatné, ale.... Jinak celá série se dobře četla a výborně bavila. Jsem zvědav co bude dál.

04.10.2017 4 z 5

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Tahle kniha se mi trefila do vkusu. Těším se na další pokračování.

23.09.2017 5 z 5

Pomníky zimy Pomníky zimy Jan Hlávka

Tato knižní série je pro mne prostě láska na první pohled, která se prohlubuje další knihou víc a víc. Neskutečně čtivé, baví mne všechny linie, nedokážu vyzdvihnout jednu nade vše. Každá má své, proč to tolik hltám.

06.07.2017 5 z 5

Pravidla oběti Pravidla oběti John Sandford (p)

Poměrně slušná krimi se zajímavým detektivem.

02.05.2017 4 z 5

Malý špalíček pohádek Malý špalíček pohádek František Hrubín

Dobré zavzpomínání na dětství s touto knihou.

29.03.2017 5 z 5

Strážci brány Strážci brány Jan Urban

Zklamání. Nedokázal jsem se pořádně ponořit do děje a nic mne nenutilo pokračovat ve čtení. Bylo to pro mne vyloženě utrpení. Nezkousnul jsem autorovi hlášky na každém kroku, na mne až moc křečovité.

26.03.2017 2 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Dřívější díly mne bavily více. U této knihy mi přišlo až křečovité, jak Lincoln najednou věděl, poskládal s indicií. Chvilkama mne to až iritovalo, už jsem mu to prostě tolik nebaštil.

09.03.2017 3 z 5

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Opravdu vynikající předloha pro neméně vynikající film.

26.02.2017 5 z 5

Morphin Red Morphin Red Petr Heteša

Sice mám radši osaměle stojícího hrdinu, který stojí proti mocnému protivníkovi, smůla se mu lepí na paty a jedna hláška za druhou, létá z jeho úst, ale tohle se také dalo dost dobře číst. Už se těším na další Hetešovu knihu.

26.04.2016 5 z 5

Tekuté krystaly Tekuté krystaly Petr Heteša

Vynikající. Čaplo a nepustilo. Pro mne snad nejlepší od Heteši.

23.04.2016 5 z 5

Motýlek Motýlek Henri Charrière

Tuto knihu jsem četl již několikrát a znovu si ji rád zase někdy přečtu. Pěkný příběh o nezdolné vůli, jak se dostat na svobodu přísně potrestaného, nevinného člověka.

26.02.2016 5 z 5

Anastasia Anastasia Vladimir Megre (p)

Tahle kniha není pro materialisty. Nevím jak ji uchopit, opravdu chvilkama se mi to zdálo přitažené za vlasy, ale celkově převládí pozitivní náhled a přeji si aby to bylo mnohem víc k pravdě. Někde uvnitř sebe věřím, že člověk má opravdu velký potenciál, ale bohužel jsme od "vědomých" cíleně od tohoto odváděni a je nám již od mala vymýván mozek. Bylo by to super kdyby jsme jako lidstvo dokázaly strhnout oponu a uvidět pravdu.

30.12.2015 4 z 5

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Poměrně dobrá čtivost, akce a spád.

06.08.2015 4 z 5

Mrtvá šelma Mrtvá šelma Jiří W. Procházka

Ano, tahle detektivka je další výborný kousek. Dobře se četly hlavně slovní přestřelky mezi oběma hlavními hrdiny. Dobrý nápad psát ve dvou a smekám. Těším se na další díl.

14.06.2015 5 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Mám chuť si jít rovnou zaběhat, jak mne ta kniha naladila.

29.05.2015 5 z 5

Síť přízraků Síť přízraků Ondřej S. Nečas (p)

Kladivo je zpět v celé své síle a humoru. Po minulém trochu slabším díle, je to opět to staré, dobré počteníčko. Nejvíc mne dostal Vincent co by pes a hlášky kolem toho.

25.09.2014 4 z 5

Podivný případ se psem Podivný případ se psem Mark Haddon

Realisticky pojato, jak svět vidí autistický chlapec. Svým způsobem i smutná kniha.

21.07.2014 4 z 5