witko witko komentáře u knih

Projekt potomek Projekt potomek Graeme Simsion

Nesmál jsem se tolik jako v první knize, ale přesto mne kniha bavila.

02.07.2020 3 z 5

Divoký západ III. - Cesta na Severozápad a trapeři Divoký západ III. - Cesta na Severozápad a trapeři Jiří Černík

Škoda že celá tahle série byla krátká.

28.06.2020 4 z 5

Družina mrtvého Družina mrtvého Pavel Korněv

Ještě že u nás poslední dva díly dali do jednoho vydání. Neumím si představit ty reakce tady. :-) Pravda je, že ten konec nebyl tak dobrý, jak by si série zasloužila. Přišlo mi, že to autor moc dobře nepromyslel a ke konci nevěděl co s tím. Škoda.
Těším se na další knihy z tohoto žánru.

27.05.2020 4 z 5

Píseň oceli Píseň oceli Michaela Merglová

Povedená prvotina. Moc se mi líbily dialogy postav.

16.05.2020 4 z 5

O světě křivých zrcadel O světě křivých zrcadel Valerij Viktorovič Pjakin

Pjakinovi analýzy pravidelně sleduji a tak když byla k mání jeho kniha, neváhal jsem. Zajímavé postřehy a informace. Stojí za přečtení.

20.04.2020 5 z 5

Království mrtvých Království mrtvých Pavel Korněv

Už aby bylo pokračování. Čtivější prvního dílu.

12.04.2020 5 z 5

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Moc jsem se těšil na další knihu z tohoto žánru a nebyl jsem zklamán. Dostal jsem to, po čem jsem toužil. Už aby vyšli další díly.

22.03.2020 5 z 5

Přemyslova krev Přemyslova krev Jitka Svobodová

Příjemné překvapení v podobě domácí historické fantasy. Moc povedené.

21.03.2020 4 z 5

Slova paprsků Slova paprsků Brandon Sanderson

Další skvělá jízda po Rošáru. Hrdinové mě oslovili a dějové linky mě baví čím dál víc. Jsem zvědavý, jak to bude dál.

23.02.2020 5 z 5

Advokát Advokát Václav Láska

Knihu jsem, začal číst až po té, co jsem viděl v TV dvoudílný film na její motiv. Jaké bylo překvapení, že film s knihou neměl nic společného krom hlavního hrdiny.
Nicméně četba mne velmi bavila, líčila velmi uvěřitelně, co se asi klidně může v naší společnosti dít. Jestli bude další díl, určitě ho neminu.

07.02.2020 4 z 5

Hra bez pravidel Hra bez pravidel Michael Atamanov

Těšil jsem se na finále a po přečtení zústavá jakási pachuť zklamání. Konec pro mne nečekaný. Jinak četlo se to opět skoro samo. Těším se na další knihy tohoto žánru.

05.02.2020 4 z 5

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

Obdivuju Sandersonovu fantazii a lehkost, s jakou dokáže vykreslit jiné světy. Příběh mě pohltil a při čtení kolem mne létali veselí spreni nadšení a ke konci se k nim přidal spren zvědavosti, jak bude celá tahle sága pokračovat.

17.01.2020 5 z 5

Invaze Invaze Jan Kotouč

Po dlouhé době se v sérii taky objevily i jiné postavy než jen JFK. Za mě dobré čtivo.

05.01.2020 4 z 5

Říše letního měsíce: Vzestup a pád národa Komančů Říše letního měsíce: Vzestup a pád národa Komančů S. C. Gwynne

Vyníkající čtení. Nenapadlo by mne, že o těchto událostech lze psát tak poutavě. Kniha nenudila, dozvěděl jsem se i spoustu nových věcí. Rád jsem si ji přečetl.

04.01.2020 5 z 5

Zapomenutý pokoj Zapomenutý pokoj Lincoln Child

Nebylo to tak struhjící čtení, na jaké jsem od tohoto autora zvyklý. Nějak jde kvalita dolů.

25.12.2019 3 z 5

Třetí brána Třetí brána Lincoln Child

Nebylo tak napínavé, jak jsem u tohoto autora zvyklý. Nápad dobrý, ale něco tomu chybělo.

21.12.2019 3 z 5

Hladová smečka Hladová smečka Martin Sládek

Severské dobrodružství se špetkou magie mě nenadchlo ani neurazilo. Možná převládá mírné zklamaní, čekal jsem víc.

28.11.2019 3 z 5

Hledání smrti Hledání smrti Miroslav Žamboch

Dostal jsem to, co jsem od tohoto autora čekal. Jako vždy se čte velmi dobře. Těším se na pokračování.

18.09.2019 4 z 5

Válka klanů Válka klanů V. Mahaněnko (p)

Moc jsem se těšil na finále této série, teď převládá smutek, že to velké dobrodtužství už je minulostí. Celá série se mi četla moc dobře a jsem rád, že jsem ji objevil. Tak někdy u jiné LitRPG.

26.08.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pod dojmem doporučení jsem čekal větší porci humoru. Nicméně kniha nenudila. Takový letní, lehké odpočinkové čtení.

03.08.2019 3 z 5