Zapomenutý pokoj

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přísně tajný projekt Jeremy Logan je „záhadolog“ – vyšetřovatel, který se specializuje na analyzování jevů, které nemají zjevné vysvětlení. Logan se ocitne na pobřeží Newportu, na Rhode Islandu, kam ho pozval Lux, jedna z nejuznávanějších expertních skupin v Americe. Jen o pár dní dříve v sídle organizace se jeden z doktorů začne chovat nevypočitatelně. Skupina najme Logana, aby diskrétně vypátral, co přivedlo toho vzdělaného muže k šílenství. Vyšetřování ho dovede k nečekanému objevu. V dávno opuštěném křídle sídla najde Logan důmyslně ukrytý tajný pokoj…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248872/jeremy-logan-zapomenuty-pokoj-fgd-248872.jpg 3.8102
Série:

Jeremy Logan (4.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, BB art
Orig. název:

The Forgotten Room (2015)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Zapomenutý pokoj

Přidat komentář
Romžiry
05. června

Opět skvělá kniha. Já díla od Lincolna Childa miluji

Mergirus
31. května

Má první kniha od tohoto autora a je to bomba. Bála jsem se, že to bude nějaká duchařina, ale vyvrbil se z toho moc pěkný příběh. Zkusím od něj ještě něco dalšího.

Erlif
26. března

Je to typický styl Childa. Kdo ho zná, ví, co má čekat a to také dostane. Je tu záhada a tajemno, Logan, který vede vyšetřování a pár podezřelých... Mám ráda duchařské příběhy a tady se k tajemnu kniha přiklání a souvisí s ním a nebo ne? :-) Ale abych byla upřímná, tento autor umí psát lépe.

Jerry H
20. března

Mě osobně se kniha líbila, měla spád a pěkně se četla. Nicméně jsem od autora (resp. autorů, když píše s kolegou Prestonem), četl lepší knihy.

Adelaki
03. ledna

Nenadchne, ale ani neurazi. Do knihy jsem se nejak nemohla zacist a několikrát jsem málem odložila, ale nemám ráda nedočtené knihy. Hlavní hrdina mi byl nesympatický a zápletka o ničem. Pokud od knihy nic nečekáte, tak proč ne, ale pokud číst nebudete, tak rozhodně o nic nepřijdete.

jindrich7442
16.05.2018

Tak jsem opět vyzkoušel sáhnout naprosto mimo svůj běžný žánr. Byl jsem celkem příjemně překvapený a celkem i spokojený. Ve srovnání s Jamesem Rollinsem je to slabší odvar. Trochu mě rezonovala příběhová část, s 98 letým žijícím vědcem, který již v roce 1935 pracoval na domělém projektu. V té době mu tedy muselo být 20let (hurikán Barbara - 2013) a nemyslím si, že by dvacetiletý člověk mohl mít již hotový doktorát a být považován za vědeckou špičku.
Závěrem jen podotknout, že i přes to se dalším autorovým knihám bránit nebudu.

JanaPET
29.01.2018

Child opět nezklamal :-)

sgjoli
28.01.2018

První polovina knihy byla strhující - celá záhada byla obklopena aurou nadpřirozeného tajemství, atmosféra byla hutná a napětí se dalo krájet. Bohužel v druhé polovině to sklouzlo do přespříliš natahovaného příběhu, který místy skoro nudil. I když vysvětlení celé záhady bylo obstojné, přišla mi druhá polovina trochu slabší a velmi přízemní. Nakonec z toho pro mne byl průměrný thriller, ke kterému se znovu už asi vracet nebudu.