Zapomenutý pokoj

Přísně tajný projekt Jeremy Logan je „záhadolog“ – vyšetřovatel, který se specializuje na analyzování jevů, které nemají zjevné vysvětlení. Logan se ocitne na pobřeží Newportu, na Rhode Islandu, kam ho pozval Lux, jedna z nejuznávanějších expertních skupin v Americe. Jen o pár dní dříve v sídle organizace se jeden z doktorů začne chovat nevypočitatelně. Skupina najme Logana, aby diskrétně vypátral, co přivedlo toho vzdělaného muže k šílenství. Vyšetřování ho dovede k nečekanému objevu. V dávno opuštěném křídle sídla najde Logan důmyslně ukrytý tajný pokoj…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248872/jeremy-logan-zapomenuty-pokoj-fgd-248872.jpg 3.8102

Jeremy Logan (4.)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, BB art

The Forgotten Room (2015)

Kniha Zapomenutý pokoj

Romžiry

Opět skvělá kniha. Já díla od Lincolna Childa miluji

Mergirus

Má první kniha od tohoto autora a je to bomba. Bála jsem se, že to bude nějaká duchařina, ale vyvrbil se z toho moc pěkný příběh. Zkusím od něj ještě něco dalšího.

Erlif

Je to typický styl Childa. Kdo ho zná, ví, co má čekat a to také dostane. Je tu záhada a tajemno, Logan, který vede vyšetřování a pár podezřelých... Mám ráda duchařské příběhy a tady se k tajemnu kniha přiklání a souvisí s ním a nebo ne? :-) Ale abych byla upřímná, tento autor umí psát lépe.

Jerry H

Mě osobně se kniha líbila, měla spád a pěkně se četla. Nicméně jsem od autora (resp. autorů, když píše s kolegou Prestonem), četl lepší knihy.

Adelaki

Nenadchne, ale ani neurazi. Do knihy jsem se nejak nemohla zacist a několikrát jsem málem odložila, ale nemám ráda nedočtené knihy. Hlavní hrdina mi byl nesympatický a zápletka o ničem. Pokud od knihy nic nečekáte, tak proč ne, ale pokud číst nebudete, tak rozhodně o nic nepřijdete.

jindrich7442
16.05.2018

Tak jsem opět vyzkoušel sáhnout naprosto mimo svůj běžný žánr. Byl jsem celkem příjemně překvapený a celkem i spokojený. Ve srovnání s Jamesem Rollinsem je to slabší odvar. Trochu mě rezonovala příběhová část, s 98 letým žijícím vědcem, který již v roce 1935 pracoval na domělém projektu. V té době mu tedy muselo být 20let (hurikán Barbara - 2013) a nemyslím si, že by dvacetiletý člověk mohl mít již hotový doktorát a být považován za vědeckou špičku.
Závěrem jen podotknout, že i přes to se dalším autorovým knihám bránit nebudu.

JanaPET
29.01.2018

Child opět nezklamal :-)

sgjoli
28.01.2018

První polovina knihy byla strhující - celá záhada byla obklopena aurou nadpřirozeného tajemství, atmosféra byla hutná a napětí se dalo krájet. Bohužel v druhé polovině to sklouzlo do přespříliš natahovaného příběhu, který místy skoro nudil. I když vysvětlení celé záhady bylo obstojné, přišla mi druhá polovina trochu slabší a velmi přízemní. Nakonec z toho pro mne byl průměrný thriller, ke kterému se znovu už asi vracet nebudu.