Zapomenutý pokoj přehled

Zapomenutý pokoj
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248872/bmid_jeremy-logan-zapomenuty-pokoj-fgd-248872.jpg 4 173 173

Jeremy Logan série

< 4. díl >

Přísně tajný projekt Jeremy Logan je „záhadolog“ – vyšetřovatel, který se specializuje na analyzování jevů, které nemají zjevné vysvětlení. Logan se ocitne na pobřeží Newportu, na Rhode Islandu, kam ho pozval Lux, jedna z nejuznávanějších expertních skupin v Americe. Jen o pár dní dříve v sídle organizace se jeden z doktorů začne chovat nevypočitatelně. Skupina najme Logana, aby diskrétně vypátral, co přivedlo toho vzdělaného muže k šílenství. Vyšetřování ho dovede k nečekanému objevu. V dávno opuštěném křídle sídla najde Logan důmyslně ukrytý tajný pokoj…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , BB art

The Forgotten Room , 2015

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zapomenutý pokoj. Přihlašte se a napište ho.

Bety.Černická
09.06.2024 5 z 5

Náhodně vybraná knížka v knihovně :) podle anotace. Zaujala mne obálka. A byla to dobrá volba. Příběh příjemně plynul, napětí se stupňovalo. Konec jsem přečetla na jeden zátah, protože jsem nedokázala čekat, jak to dopadne. :) Dobré je to, že i když je knížka ze série, nemáte pocit, že vám někde něco uniká. Jedná se o samostatné dílo :)´

veronika8887
04.01.2024 5 z 5

Pěkná napínavá četba. Trochu historie, vědy a tajemná. Ke konci kniha měla rychlý spád, že jsem nemohla přestat číst dokud jsem ji nedočetla. I když jsem nečetla celou sérii vůbec to nevadilo.

Jessybelle
28.12.2023 4 z 5

Kniha stojí za přečtení, docela napínavá, napětí se stupňuje, s nádechem nadpřirozena.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Žebříček nejprodávanějších eknih v listopadu 2015

02.12.2015

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Zapomenutý pokoj v seznamech

ve Čtenářské výzvě13x