Družina mrtvého přehled

Družina mrtvého https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442572/bmid_druzina-mrtveho-3eL-442572.jpg 4 119 119

Pouť mrtvého série

Uvíznout ve virtuální realitě není žádná legrace, ale zůstat uvězněný v mrtvém těle nehráčské postavy je teprve něco. Přesto může existovat cesta ven – tedy za předpokladu, že se Johnovi podaří najít Svitek vzkříšení. Několik měsíců plného ponoření ve virtuální realitě možná udělalo z nemotorné oživlé mrtvoly rychlou zabijáckou mašinu – což mu umožnilo získat patronát Pána chaosu a dokonce i vlastní kryptu – do kýženého levelu 100, který by mu umožnil uniknout z virtuálního vězení a zachránit své fyzické tělo, však má ještě pořád hodně daleko. Johnovi vypršel čas; už si nemůže dovolit hrát podle cizích pravidel. Což znamená, že musí stanovit vlastní. Opravdu je jeho plán šílený? Nápad získat všechny zbývající potřebné body jedním úderem, a to zabitím strašlivého Pána rozkladu… Možná to zní jako neuvěřitelná eskapáda, komu jinému by se ale měla povést, když ne našemu mrtvému lotrovi? Přeloženo z anglického vydání (Deadman's Retinue + The Bone Dragon, 2019) ruského originálu (Свита мертвеца, 2018 a Костяной дракон, 2019).... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Свита мертвеца + Костяной дракон (Svita mertveca + Kostjanoj drakon) , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Družina mrtvého. Přihlašte se a napište ho.

elenai
27.06.2022 3 z 5

Za mě to bylo trošku lepší než-li předchozí díl. Asi za to mohl restart uprostřed knihy, anebo docela originálně vypečený konec, ale zase tam bylo tolik much, že jsem se rozhodla tuto sérii čtenářsky ukončit jako trilogii. Co mi vadilo, byly nekonečně komplikované a spletité intriky a plány a já si občas říkala, kde na to autor sakra přišel, protože mi to nedávalo prostě smysl. RPG prvků mohlo být opět víc a více. Takže z LitRPG titulů je tato série za mě zatím nejslabší. 60%

Lacie
03.04.2022 2 z 5

(SPOILER) Vím, že tohle není konec série, takže nejsem zaskočena závěrem. Budu ovšem frflat na jiná témata, kdo nestojí o spoilery, nečtěte.
Kniha je ze dvou kraťounkých dílů. V prvním John plní podmínky pro použití Svitku vzkříšení a pro mě tím padla veškerá zábava, zůstala obyčejná vybíječka na nahnání levelů. To je samo o sobě nemilé, ale John nadějně sílí… aby nakonec všechny nehorázně podrazil, což jsem prostě nerozdýchala, to mě zklamal.
Druhý díl to nespravil. Johnova naprostá bezradnost při jednání s adminy, jejich výhrůžky a vydírání, zažalujeme tě, nebo radši zaměstnáme… super postava je smazaná, tady máš Lotra číslo 9 a testuj dál za prachy. John se z Kostěje změní v ukňučeného srabíka, ukřivděného, že jsou na něj všichni naštvaní. Proti své vůli je dotlačen k jediné pořádné akci, aby na konci získal trvalý banán. A pak už jen jako divák zjišťuje, že ostatní měli vlastní plány a on byl vlastně takový hadřík na holi… takže z té skvělé figury zbyl naprostý ňouma. Jsem zvědavá, jak z tohohle Korněv v dalších dílech vybruslí...

Luigi1
20.10.2021 3 z 5

U třetího dílu jsem se musel nutit k dočtení.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2020

Knižní novinky (21. týden)

17.05.2020

Kniha Družina mrtvého v seznamech