WexxAr-ka WexxAr-ka komentáře u knih

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Melissa Hartwig

... načteno a teď už jen dodržuju jídelníček a čekám co to udělá :)
Řekla bych, že tato kniha má něco do sebe, kdo chce, vezme si rady k srdci, kdo nechce, bude pokračovat v tom na co je zvyklý.

09.01.2018 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Váhala jsem mezi 3 a 4 *. Přece jen tato kniha je trošku "něco jiného", takže se to těžce posuzuje :)
Pro mě to byla kniha, která mi nedělala problém odložit a po pár dnech/týdnech se k ní zase vrátit. Ale rozhodně jsem se nenudila, těším se na další díl! :)

29.12.2017 4 z 5

Lingvistické pohádky Lingvistické pohádky Petr Nikl

Nektere pohadky byly vazne povedene! :) lehke vecerni cteni

20.11.2017 4 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

Tak tady jsem se pobavila :D Stručně, jasně, výstižně a člověk se tam opravdu najde, hodně! :D

20.11.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje první "Nesbovina", sice jsem se chvilkama ztrácela v ději, ale musím říct, že děj uměl upoutat :) Těším se na další knihu.

12.09.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Po celou knihu jsem byla začtená, hltala jsem každý řádek, ale ten konec - celý "Začátek" mi prostě nesedl, proto mínus jedna * :)

17.08.2017 4 z 5

Uprimne - v detstvi jsem precetla pulku prvniho dilu, jakmile Harry prijel do Bradavic, kniha me prestala bavit a nikdy jsem se k ni nevratila... Filmy jsem videla vsechny, ale sama bych si je nepustila. Takze opravdu nepatrim mezi velke fandy teto serie.
Mozna proto mam od ostatnich dilu odstup a hodnotim 4 hvezdami, protoze mi v knize temer nic nechybelo :) jen tedy nejaka "wooow scena", ktera by delala knihu nezapomenutelnou

08.06.2017 4 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Musim rict, ze jsem se teto knihy docela bala, kdyz jsem procitala hodnoceni. Nakonec jsem spokojena, mozna je to tim, ze nemam nacteno moc knih tohoto druhu :)
V knize jsem nasla vse, co vzdy potrebuju k prozitku :) jen to vyvrcholeni deje bylo na me nejaky rychle :D

29.08.2016 4 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Temer celou knihu jsme precetla jednim dechem, ale na mesic jsem musela prerusit cteni (zkousky) a nemuzu se nejak zacist :/
Po docteni musim rict, ze jsem moc zvedava, jak to bude mezi Dayem a June pokracovat :) pomerne povedene postapokalypticke cteni :)

05.07.2016 4 z 5

A taková to byla láska... A taková to byla láska... Anna Gavalda

Zjistila jsem, že krátké knihy asi nejsou nic pro mě... Když se člověk seznámí s postavami a začne být zvědavý na jejich "život" tak je najednou konec knihy... Neříkám, že by kniha byla špatná, ale bylo toho na mě prostě málo :)

30.06.2016 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Od teto knihy jsem necekala vubec nic, objevila jsem ji nahodou, tak jsem se do ni pustila :) musim rict, ze me bavila :) jednoduchy pribeh, ktery nikoho neurazi :) skvele oddychove cteni :)

13.06.2016 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Už nějaký čas se vyhybam filmu, abych štíhlá přečíst knihu :) z prvního dílu jsem rozpačitě, chvíli mi trvalo než jsem se do děje dostala...
Každopádně nemohu říci, že bych knihu četla jedním dechem, nedělalo mi problém ji na pár dni odložit :)

A film? Z meho pohledu slatanina, ktera s knihou nema temer nic spolecneho...

05.11.2015 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Krátká kniha o Levaně, zajíme dovysvětlení pár detailů z ostatních knih :)

27.10.2015 3 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Jednoznačně nejlepší díl :) ostatním jsem dala po 4 hvězdách...
Tenhle díl se mi četl nejlépe, vtipné scény byly opravdu vtipné (lidé okolo mě si asi museli ťukat na čelo :D), smutné opravdu smutné...
Ovšem pořad nejsem tak nadšená z Wernera jako většina ;) zároveň chápu chování Adama... A vývoj postav je v této knize skvělý!
Jednoznačně jsem se opravdu zacetla a doufám že se k těmto knihám ještě vrátím :)

13.10.2015 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

O kousek lepší než první díl :)

Co k tomu tak napsat? Asi nejsem tak moc unešená z Wernera jako většina čtenářů a čtenářek :D každopádně jsem moc zvědavá, jak to všechno dopadne :)

05.10.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Poslední díl nezklamal :)
když se mě někdo zeptal na tuto trilogii, tak jsem ji nazvala postapokalyptickou popelkou a po dočtení bych řekla že to bylo docela trefné ;)

14.09.2015 5 z 5

Tato kniha z mého pohledu patří mezi ty lepší, i když...
Nepatřila mezi ty, které bych četla jedním dechem (když jsem měla tuto knihu rozečtenou, tak jsem během to stihla přečíst další 3), našla jsem pasáže, které jsem vlastně ani nevnímala, ale celkově je příběh zajímavý, místy úsměvný :)

01.09.2015 3 z 5

Martin Šonka: Můj let do nebes Martin Šonka: Můj let do nebes Robert Sára

Prijemne cteni, kde Martin vypravi svuj zivotni pribeh. Nekdy ma clovek smulu, nekdy jsou k nemu lidi nefer a jindy se vse zas obrati... Kazdopadne je dulezity jit si za svym snem :)

24.02.2023 5 z 5

Deník jednonožce Deník jednonožce Jiří Švihálek

Tohodle pacholka Pacholka jsem objevila náhodou, bylo to v době kdy na blogu (https://pacholek.com/) měl dopsaný asi týden. Hltala jsem každé písmeno a když jsem zjistila že bude kniha, tak jsem si blog zakázala, abych si vše užila v knižní podobě.

Deník je nejen obsahově bezva, ale i vizuálně - graficky si s tím opravu vyhráli, vřele doporučuju :)

03.07.2020 5 z 5

Láska je poslední most Láska je poslední most Johannes Mario Simmel

Opet skvela kniha od Simmela, jednu hvezdu jsem ubrala za to, ze mi nejaky cas trvalo, nez jsem se opravdu zacetla

18.03.2018 4 z 5