warca warca komentáře u knih

Tady a teď Tady a teď Ann Brashares

Kniha byla ze začátku trochu nuda potom se to trochu rozjelo. Jediné, co mi vadilo byly ty hrozné přezdívky. Myslim si, ze autorka měla dobrý nápad, který se jí nepovedlo tak úplně převést do reálu.

23.12.2014 3 z 5

Vězení Vězení Robert Muchamore

Tohle byla naprosto úžasná kniha !

19.12.2014 5 z 5

Třída A Třída A Robert Muchamore

Tahle série je vážně skvělá !!! :D

19.12.2014 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Ou... pamatuju si, že jsem se celkem bála :D

16.12.2014 3 z 5

Ledový oheň Ledový oheň Kai Meyer

Knihu jsem četla kdysi dávno, ale nebylo to nejhorší... myslím, že se mi to celkem líbilo :)

16.12.2014 4 z 5

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Ani druhý díl této úžasné série nezklamal ! :D

12.12.2014 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

celkem dobré, ale konec jsme trochu čekala

12.12.2014 4 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Začátek byl dost nudný. Potom se to trochu rozjelo. Skvělý nápad, mělo to své kouzlo :). Jinak se mi celkem postava Tamary líbila.

05.12.2014 4 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Kniha byla hezká. Takový pohodový román. Děj byl celkem předvídatelný, ale nuda to nebyla. No znovu ji číst asi nebudu, ale rozhodně ani nelituji, že jsem se do ní pustila.

01.12.2014 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

film byl výborný, ale ke knize se pořád nemůžu nějak dostat, protože je strašně moc žádaná a pořád popučovaná...

20.11.2014 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

kniha mě trochu zklamala, protože celou dobu byla Elena malá holka na posledních pár stránkách vyrostla...

20.11.2014 3 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Celá série se mi líbila a tenhle díl byl stejně strhující a napínavý jako všechny ostatná

18.11.2014 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Kniha mě naprosto dostala a měla jsem nutkání ji vzít a číst a číst.... Princ Ash byl skvělý a Puk taktéž :)
Popravdě? Nemůžu se dočkat dalšího dílů!

17.11.2014 5 z 5

Magie v utajení Magie v utajení Ellie Boswell (p)

Druhý díl rozhodně nezklamal! :) tahle kniha vás upoutá. Krásné odpočinkové čtení!

17.11.2014 5 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

vážně dost dobrý!

12.11.2014 5 z 5

S větrem o závod S větrem o závod Lauren St John

Nudá...
Rozhodně nedoporučuji holkám starším 14-ti let, ale jinak opět musím ocenit,že pro mladší čtenářky a milovníky koní je tahle knížka jako stvořená! Takže vlastně doporučuji :D

12.11.2014 2 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Kniha byla skoro o ničem. Zatím jsem knihy od Meg Cabot hodnotila jen kladně, ale tahle mě nezaujala a trochu zklamala...
taky jsem občas měla pocit, jakoby to byl už druhý díl... Sice to nakonec vysvětlili, ale stejně se mi to takhle nelíbilo...

06.11.2014 3 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Trochu mě zklamalo, že to byl na jednu stranu nesmysl. Ani mi moc nevadí, když knihy končí smutně. Jinak to byl nádherný příběh!

02.11.2014 4 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Tenhle díl se mi možná líbil o trošičku víc než předchozí. Už se nemůžu dočkat 3.

28.10.2014 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Kniha se mi velmi líbila, ale od začátku jsem Christianovi nefandila :)

28.10.2014 5 z 5