Wabinka Wabinka komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Pár hodin čtení,které ve mně nechaly při čtení i po něm spoustu bolesti a beznaděje.
Výborně napsaná kniha.Ze strany dcery i matky až neskutečně opravdové.

27.01.2020 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Výborný thriller s romantickou linkou. Nechápu, nač jsem se čtením této knihy skoro rok čekala. Příběh je skvěle zasazen do zimního prostředí ranče na skoro samotě jen s turistickými chatkami. Všechny postavy byly sympatické. Těším se i na druhou autorčinu knížku.

31.12.2022 5 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Naprosto nádherný příběh pro všechny, kdo mají aspoň trochu rádi knihy. Moc jsem se na vydání této knihy těšila, tušila jsem, že bude skvělá. A byla dokonce ještě lepší než skvělá.
Děkuji autorovi za kouzelný příběh a stoprocentně doporučuji.

09.04.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Panebože, ach... to byla nádhera, naprostá emoční smršť. Dávám celé nebe hvězd a tisíckrát doporučuji.

25.11.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Dlouho jsem se u čtení nebavila tak jako tady. Chemie mezi trochu ztřeštěnou Penelope a Jakem, jejím Chlapem snů, fungovala skvěle. Že vše bylo až pohádkově dokonalé? A proč by ne? Na krásné a k tomu vtipné pohádky nebudu velká nikdy....Doporučuji.

29.06.2021 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Skvělý první díl nové série od mého oblíbeného spisovatele. Líbí se mi, jak jsou barvitě vylíčení nejen psycholog Cyrus a záhadná Evie a jejich osobní život, ale i ostatní postavy příběhu. Prostě další čtivá detektivka, která má hlavu a patu.
Těším se už teď na další díl.

21.01.2021 5 z 5

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

Opět z mé strany naprostá spokojenost. Robotham je sázka na jistotu výborného thrilleru. Líbí se mi jeho vývoj postav - tady Evie a Cyruse, stejně jako postava Joea z předchozí série.
Pro skvělý čtenářský zážitek doporučuji číst od prvního dílu.

11.12.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Nádherný letní žhavý i humorný romantický příběh z mafiánského prostředí. Možná bych snesla na konci ještě aspoň nějaké dvě tři stránky... Ale i tak to bylo super.

11.07.2023

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Pěkná romantická pohádka s mega přeslazeným koncem. A musím napsat, že i přesto mě Plavba zlých snů Nessy a Cruze nesmírně bavila. Opravdu povedené čtení a za mě asi nejlepší autorčina knížka.

26.04.2023 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

I tento díl se četl moc dobře, bohužel je zde spousta nelogických věcí, kterých bylo opravdu víc než dost.
Za mě je nejlepší druhý díl Taju pro tebe, pak první Hořím pro tebe a potom teprve Toužim po tobě

12.09.2022 4 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Tenká knížka, která několikrát rozjitřila moje emoce. Simona Votyová prostě umí psát skvěle a já stoprocentně doporučuji.

17.08.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Po čertech žhavá luxusní romantika. Celá série s bratry Milesovými patří pro mě k top v tomto žánru,i když první díl mě až tak neohromil. Ale obě pokračování nasadily laťku hodně vysoko(Na druhý pokus je teda ještě o malý fousek lepší). Snad se tady u nás dočkáme ještě i Christopherova příběhu nebo jiných autorčiných knih.

13.08.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Čekala jsem jednoduchou eroťárnu a ona to byla překvapivě krásná romantická kniha.I když bych možná uvítala na konci ještě aspoň pár vět,ale to asi jen proto, že jsem se s Biancou a Jacksonem ještě nechtěla rozloučit. Další díl si přečtu určitě taky.

18.09.2021 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Opět pecka,Goffa ani jinak psát neumí.Tentokrát Mikův nejosobnější příběh,který ho i nás zavede až na "kraj světa",tedy mimo jiných až do Chile.Výstižný název,skvělá kniha.

04.08.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nádhera,Backman je prostě kouzelník.Kolik citů a emocí umí zasadit mezi řádky.Moje srdcovka.

16.10.2019 5 z 5

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

Taková malá jednohubka, která je sice psaná lehkým stylem, ale její obsah vás donutí hodně zapřemýšlet Co by, kdyby.
A pevně doufám, že ten ďábelský pokušitel nakonec vždy prohraje...

05.09.2023 4 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Po mém zjištění, že incelové skutečně existují (do té doby jsem o nich neměla tušení), mě při čtení celou dobu opravdu mrazilo. Výborně napsáno.
Jen mám trochu obavu, že díky dnešní tolerantní společnosti,kdy se každý dožaduje hodně nahlas (i agresivně) svých práv, ale neuznává žádné povinnosti, bude takových a tomu podobných případů jen přibývat.

24.07.2023 4 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Hurá, "stará skvělá Boltonka" je zpět. Šestice spolužáků byla teda pěkně vyšinutá partička, jen trochu škoda toho rychlého konce.

31.10.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Teda, to byla jízda. Když se odprostíte od toho, že je zde spousta věcí nereálných, tak si určitě tu akční četbu užijete. Krátké kapitoly, svižný děj, žádná zbytečná omáčka kolem.
I když série se Samem Porterem je prostě moje top.

16.05.2022 4 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Thriller, který mě chytil hned od první stránky a bavil mě až do samotného konce. Žádná zbytečná omáčka, postavy sympatické, moc se mi líbila odvážná Hayley. Pokud vyjde další díl, určitě si ho přečtu.

31.05.2021 5 z 5