vterinka vterinka komentáře u knih

Druhé líbánky Druhé líbánky James Patterson

Kniha je čtivá a zajímavá.

14.02.2017 5 z 5

Vrahyňa v podsvetí Vrahyňa v podsvetí Sarah J. Maas

Další skvělá povídka, díky které si čtenář doplní představy o Celaenině minulosti. :-)

28.12.2016 5 z 5

Máslo na hlavě Máslo na hlavě Jana Bryndová

Knihu jsem se rozhodla koupit proto, že na obalu bylo napsáno, že se hlavní hrdinka bude ocitat v komických situacích. Říkala jsem si, že zkusím něco na odlehčení. Nějakou změnu než detektivky a fantasy. To jsem se ovšem šeredně spletla. Kniha byla nudná, nic komického se v ní neodehrávalo a byla úplně o ničem a skončila nijak. Jednu hvězdičku dávám za to, že se to dalo jakš takš přelouskat, ale četla jsem ji pěkně dlouho, než jsem se dobrala konce. Rozhodně nedoporučuji.

15.08.2016 1 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Naprosto perfektní díl! :-) S posledními díly jsem měla pocit, že už se děj nikam moc neposunuje, ale tento díl překonal asi všechny. Stalo se v něm mnoho věcí a děj posunul ku předu. Nemůžu se dočkat dalšího! :-)

20.07.2016 5 z 5

Riallina hra Riallina hra Patricia Briggs

Kniha se četla dobře. Líbil se mi příběh i celkově, jak byla kniha napsána. Kdybych to nevěděla, tak by mě nenapadlo, že je právě od P. Briggs, kterou mám moc ráda a rozhodně mě touto knihou nezklamala. :-)

16.07.2016 5 z 5

Ukradená oběť Ukradená oběť John Sandford (p)

Kniha se četla dobře. Nenudila mě. Bylo v ní napětí, překvapení, trochu humor. Jediné, co mi vadí je otevřený závěr, že nechytli všechny zločince. Takže u mě na 4,5 hvězdy za závěr, jinak super. :-)

05.07.2016 5 z 5

Team Team Daniel Hevier

Perfektně napsaná kniha, která je velice čtivá, zábavná a velmi chytlavě napsaná. Ani chvíli jsem se u ní nenudila. Teď už vím, jak to bylo s TEAMem a Palem. Po přečtení této knihy je mám ještě raději. Fanouškům rozhodně doporučuji přečíst. :-)

21.06.2016 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Kniha mě nijak nenadchla. Nudila mě a hlavní postavu jsem si vůbec neoblíbila. Žádná zápletka, či překvapení, které by mi vyrazilo dech. Důvod, proč jsem si tuto knihu vůbec kupovala a četla, tkvěl v autorce. Jako první jsem četla Zmizelou, která byla napsaná úžasně, ale skončila příšerně. Přesto jsem ji dala šanci a koupila si i zbývající dvě knihy. Tato však zklamala na plné čáře, i když jsem autorce vděčná za dobrý konec.

28.03.2016 3 z 5

Zvuk rozbitého skla Zvuk rozbitého skla Deborah Crombie

Naprosto úžasná čtivá kniha, ve které nechyběly zvraty a překvapení. Přečetla jsem ji jedním dechem. :-)

18.03.2016 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Kniha mě hodně zaujala. Četla se mi skvěle a je v ní mnoho myšlenek. Dává jiný pohled na Boha a jak se na věci díváme, jak o nich přemýšlíme. Rozhodně nelituji, že jsem po ní sáhla.

13.03.2016 5 z 5

(Ne)Šťastné konce (Ne)Šťastné konce Jim Hines

Kniha byla čtivá, to ano, ale nápad samotný mě nenadchnul. Přečetla jsem ji čistě ze zvědavosti, když už ji teda mám doma, ale rozhodně už bych ji znova nečetla a ani bych ji nikomu nedoporučila.

01.03.2016 3 z 5

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Kniha byla mnohem zajímavější než první díl a četla se skvěle. Nechyběla v ní akce, napětí, zvraty a překvapení. Těším se na další díl.

03.02.2016 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Fantastická knížka, která mě nezklamala, byla úchvatná. Krásné zakončení série. Spousta akce a napětí. Trochu nečekaný konec, ale dobrý.

06.01.2016 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Jedna z mála knih, která mě zaujala od prvních řádků. Děj mě plně pohltil, nadchnul a já se s nadšením pustila do dalšího dílu.

01.01.2016 5 z 5

DivergentCzech DivergentCzech * antologie

Byl skvělý nápad uspořádat tuto soutěž a vytvořit knihu z vybraných povídek. Kniha je perfektní. Četla jsem ji jedním dechem. Příběhy jsou velmi nápadité. Chválím. :-)

28.12.2015 5 z 5

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Tato kniha je sice čtivá, ale měla jsem s ní celkem problém. Četla jsem ji sedm měsíců, protože během této doby vyšly další dvě knihy, které mě zaujaly mnohem více a přečetla jsem je dříve než tuto. Příběh byl fajn, ale zvláštně napsaný. Některé části bych vynechala úplně. Jsem ráda, že už jsem ji dočetla a vícekrát se k ní už nevrátím.

01.11.2015 4 z 5

Nositelé příběhů Nositelé příběhů Jeffrey Archer

Povídky se nečetly špatně, ale většina z nich mě vůbec nebavila. Oslovila mě až osmá povídka, a pak devátá a dvanáctá. Kdo není na povídky, tak toho asi kniha moc neosloví.

15.02.2015 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha se mi líbila. Byla velmi čtivá, ale upřímně, konec mě velmi zklamal. Pořád jsem doufala, že všechno dobře dopadne. Čekala jsem, že by konec mohl být otevřený. Napadaly mě nějaké verze, ale s touhle jsem opravdu nepočítala a velmi mě zklamala. Kdybych věděla, že to takto skončí, tak bych tu knihu nikdy nečetla. Proto jsem nedala 5*, ale pouze 4*, za ten konec. Jinak co se chytlavosti a promyšlenosti týče, tak to musím pochválit.

01.02.2015 4 z 5

Tajemství ze záhrobí Tajemství ze záhrobí Charlaine Harris

Úžasná kniha, která mě velice překvapila svým závěrem a rozuzlením celého příběhu, který byl v pozadí od prvního dílu.

19.10.2014 5 z 5

Dnes večer jsem se rozloučila Dnes večer jsem se rozloučila Michael Koryta

Další fantastická kniha od tohoto skvělého spisovatele, který mne opět pobavil skvělým stylem humoru, jakým spolu postavy komunikovaly, pěkným rozuzlením příběhu a celkově se kniha četla jedním dechem. Vřele doporučuji.

05.09.2014