Tajemství ze záhrobí ekniha

Harper Connellyová jezdí po celých Spojených státech s Tolliverem, svým nevlastním bratrem a asistentem v jedné osobě, a využívá svou nevšední schopnost, která se u ní projevila po zásahu bleskem – odhaluje místa posledního odpočinku pohřešovaných lidí. Tentokrát však oba práci nakrátko přeruší, aby mohli navštívit v Texasu dvě dívenky, které považují za své sestry. Cesta obou mladých lidí je však poznamenaná přízraky minulosti a vzpomínkami na děsivé dětství. Tolliver zjistí, že se jeho otec po propuštění z vězení snaží spojit s ostatními členy rodiny. On sám o setkání s mužem, který mu zničil celé mládí nestojí, ale nebude mít na vybranou. A Harper po dlouhých letech konečně zjistí, co se stalo s její pohřešovanou sestrou Cameron. Toto poznání, až dosud zahalené děsivým tajemstvím, už navždycky změní její život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155600/tajemstvi-ze-zahrobi-155600.jpg 4.393

Harper Connelly Mysteries 4.

Literatura světová, Horory

Vydáno: (ekniha), Baronet

Grave Secret, 2009

Kniha Tajemství ze záhrobí

katerina0699
19.11.2021

Příběh i námět byl super, stejně jako celá série, přesto vše bylo velmi předvídatelné.

Gabriela456
01.03.2020

Dobře napsaná série. Napínavá až do konce.

emilieselden
03.01.2020

Zajímavý a neobvyklý příběh. Ocenila bych více napětí.

moonula
07.01.2018

Ano tato celá série byla opravdu hezky napsaná.. Doporučuju kdo miluje záhady a mystéria :-)

R-A
31.12.2017

Mě osobně se líbí všechny knihy od této autorky. Toto byla první série a vlastně i kniha (nevím, proč jsem začala posledním dílem), kterou jsem od ní četla a super. Tím, že jsem začala touto, ztratily ty předchozí na napínavosti, ale přesto to bylo, tedy alespoň pro mě, skvělé čtení.

makynka911
25.07.2017

Až do konce knihy jsem si v hlavě přemítala scénáře, co se s její sestrou mohlo stát. Nevymyslela jsem to. Na knížkách se mi líbilo právě ono napětí a to, že čtenář nic nedostane zadarmo. Za mě jedna z nejlepších sérií, které jsem četla :)

Nuny
09.09.2015

Série Harper mě nijak zvlášť neoslovila. Je to takový průměr v tomto žánru.
Poslední díl je spíše samá "náhoda". A konec již tak brilantní není, protože už víte, jak to prostě dopadnout musí.

Temný snílek
29.08.2015

Detektivní zápletka zesílila a postupně gradující napětí z předchozích dílů nabralo na intenzitě a závěr je proto ohromující. Jen mohl být pomalejší, takhle nejen mě, ale i Harper, čekaly vypjaté okamžiky a chvílemi to bylo vážně drsné.
Tohle byl nejlepší díl ze série, a co se týče detektivky, tak Sookie na Harper prostě nemá. Pravá krev je spíše o vztazích, kdežto Harper je o kriminální zápletce. Obě série však srovnávat nejde, už jen kvůli tomuto rozdílu.

Tajemství ze záhrobí je skvělá detektivka, kde se kloubí nádech tajemna a napínavý thriller. Přečíst si to může kdokoliv, protože ani nepotřebujete znát předchozí děj, kniha ho výborně shrne a připomene. Četbu si užijí nejen příznivci této série, ale i milovníci kvalitních detektivek.