Tajemství ze záhrobí ekniha

Harper Connellyová jezdí po celých Spojených státech s Tolliverem, svým nevlastním bratrem a asistentem v jedné osobě, a využívá svou nevšední schopnost, která se u ní projevila po zásahu bleskem – odhaluje místa posledního odpočinku pohřešovaných lidí. Tentokrát však oba práci nakrátko přeruší, aby mohli navštívit v Texasu dvě dívenky, které považují za své sestry. Cesta obou mladých lidí je však poznamenaná přízraky minulosti a vzpomínkami na děsivé dětství. Tolliver zjistí, že se jeho otec po propuštění z vězení snaží spojit s ostatními členy rodiny. On sám o setkání s mužem, který mu zničil celé mládí nestojí, ale nebude mít na vybranou. A Harper po dlouhých letech konečně zjistí, co se stalo s její pohřešovanou sestrou Cameron. Toto poznání, až dosud zahalené děsivým tajemstvím, už navždycky změní její život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155600/tajemstvi-ze-zahrobi-155600.jpg 4.385

Harper Connelly Mysteries 4.

Literatura světová, Horory
Vydáno (ekniha), Baronet

Grave Secret, 2009

Kniha Tajemství ze záhrobí

Gabriela456
01.03.2020

Dobře napsaná série. Napínavá až do konce.

emilieselden
03.01.2020

Zajímavý a neobvyklý příběh. Ocenila bych více napětí.

moonula
07.01.2018

Ano tato celá série byla opravdu hezky napsaná.. Doporučuju kdo miluje záhady a mystéria :-)

R-A
31.12.2017

Mě osobně se líbí všechny knihy od této autorky. Toto byla první série a vlastně i kniha (nevím, proč jsem začala posledním dílem), kterou jsem od ní četla a super. Tím, že jsem začala touto, ztratily ty předchozí na napínavosti, ale přesto to bylo, tedy alespoň pro mě, skvělé čtení.

makynka911
25.07.2017

Až do konce knihy jsem si v hlavě přemítala scénáře, co se s její sestrou mohlo stát. Nevymyslela jsem to. Na knížkách se mi líbilo právě ono napětí a to, že čtenář nic nedostane zadarmo. Za mě jedna z nejlepších sérií, které jsem četla :)

Nuny
09.09.2015

Série Harper mě nijak zvlášť neoslovila. Je to takový průměr v tomto žánru.
Poslední díl je spíše samá "náhoda". A konec již tak brilantní není, protože už víte, jak to prostě dopadnout musí.

Temný snílek
29.08.2015

Detektivní zápletka zesílila a postupně gradující napětí z předchozích dílů nabralo na intenzitě a závěr je proto ohromující. Jen mohl být pomalejší, takhle nejen mě, ale i Harper, čekaly vypjaté okamžiky a chvílemi to bylo vážně drsné.
Tohle byl nejlepší díl ze série, a co se týče detektivky, tak Sookie na Harper prostě nemá. Pravá krev je spíše o vztazích, kdežto Harper je o kriminální zápletce. Obě série však srovnávat nejde, už jen kvůli tomuto rozdílu.

Tajemství ze záhrobí je skvělá detektivka, kde se kloubí nádech tajemna a napínavý thriller. Přečíst si to může kdokoliv, protože ani nepotřebujete znát předchozí děj, kniha ho výborně shrne a připomene. Četbu si užijí nejen příznivci této série, ale i milovníci kvalitních detektivek.

helenkan
09.02.2015

Rozhodně jsem nečekala takhle překvapující a docela šokující konec.Svým způsobem ale dobrej.Přečetla jsem všechny díly a bylo to fajn čtení.Moc se mi to líbilo.