VladkaBU VladkaBU komentáře u knih

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

O autismu jsem slyšela jen okrajově, zato o Aspergerově syndromu nikdy. O to víc to pro mě bylo velice zajímavé čtení, místy úsměvné, třeba, jak se mu snažili v jeho žlutý den obléknout sako, kravatu, košili... :-) Představila jsem si v tu chvíli Dana Nekonečného :-) . Líbilo se mi, jak byl zpracovaný soudní proces. Knížka se mi moc líbila.

25.07.2013 5 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

zajímavý příběh, knížka se mi líbila

25.07.2013 5 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Tuto knížku jsem ani nechtěla číst, neboť jsem příběh viděla zfilmovaný, ale pak jsme se dozvěděla, že knížka končí jinak než film. Hezky se četla, líbila se mi

25.07.2013 5 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

příběh, nad kterým se člověk i zasměje :-) , i tak to v životě chodí, svět je malý

25.07.2013 5 z 5

Otcomilky Otcomilky Simona Monyová (p)

tato knížka se mi líbila, byla o něco trochu jiná, než ty ostatní "Monyovky"

25.07.2013 5 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Moje první kniha, kterou jsem od S.Monyové četla. Zajímavý příběh, který odstartoval čtení těch jejích dalších

25.07.2013 5 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

typicky nestíhající matka :-)

25.07.2013 5 z 5

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

a to jsme se i zasmála, hezké čtení

25.07.2013 5 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

ani jedna není šťastná, krásně se to četlo

25.07.2013 5 z 5

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Tak tohle byl zajímavý příběh, Dalibora bych nechtěla ani za nic. Ale četlo se to hezky

25.07.2013 4 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

jo jo, i tak to v životě chodí, že toho pravého člověk ztratí, když se na obzoru objeví někdo zajímavější. Pak už je pozdě bycha honit, jak se říká.

25.07.2013 4 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

příběh, který má překvapivé vyústění. Kam až může láska dojít

25.07.2013 5 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

psané stylem jako Manželky na odpis, chvílemi jsem se ztracela a musela se znovu podívat, o které právě čtu. O čtyřech kamarádkách ze svatebního salónu, kterým se vztahy nevyvedly

25.07.2013 4 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Tak tohle je úsměvný příběh :-)

25.07.2013 5 z 5

Ve stínu erbu Ve stínu erbu Hana Marie Körnerová (p)

Krásné čtení, příběh z 18. století, z doby, kdy byly sňatky dvou lidí dohodnuty již v jejich dětství. Tím se docílilo akorát toho, že jeden druhého nesnášeli. Pak se ale rozvine zajímavý příběh, který má na konci překvapivé rozuzlení.

25.07.2013 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Tak tento příběh se mi líbil, z nevědomosti se postupně objevuje jedno překvapení za druhým. Stále mě to nutilo číst dál a knihu neodkládat.

25.07.2013 5 z 5

Pán hor 5 Pán hor 5 Hana Marie Körnerová (p)

Dneškem končí můj život s několika generacemi aristokratického rodu de Braie. Krásné čtení, poutavý příběh, Celá sága je zatím to nejhezčí, co jsem kdy četla.

25.07.2013

Pán hor 4 Pán hor 4 Hana Marie Körnerová (p)

Už od začátku knížky je jasné, že od přechozích třech dílů je tento, čtvrtý trochu vzdálen. Děj zprvu moc poutavý není, Christina je nemastná neslaná, hlavně pyšná. Nastane však zlom a děj nabírá na zajímavosti. Ač jsem chtěla jednu hvězdičku oblíbenosti ubrat, nakonec to neudělám, pak se mi to už moc líbilo.

25.07.2013 5 z 5

Pán hor 3 Pán hor 3 Hana Marie Körnerová (p)

I třetí díl této ságy je krásný. Láska, strach, touha, smrt, zklamání, požár, soudržnost rodu de Braie. Chci číst dál, být stále uprostřed děje, jsem zvědavá na čtvrtý díl.

25.07.2013 5 z 5

Pán hor 2 Pán hor 2 Hana Marie Körnerová (p)

Druhý díl Pána hor se mi také moc líbil. Pro mě je důležité, že když se objevují další postavy, příbuzní , stále vím, o kom právě čtu, a kdo je kdo. U této knížky si připadám, jako bych tam s nimi žila, a stejně jako u prvního dílu jsem se ztěží odtrhávala od děje, a zavírala knížku.