Pán hor 2

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Další díl romantické ságy na pozadí revolučních událostí ve Francii koncem 18.století rozvíjí osudy šlechtického rodu de Braie. Život na Černém zámku je poznamenán francouzskou revolucí, četní potomci hrdého rodu překonávají životní těžkosti. Dcera Josefina, divoká po otci, prožívá romantickou lásku. Syn Sebastian po úmrtí milované ženy propadne chmurnému smutku a se svou pověstí obávaného, divokého muže jde ve stopách svého otce. Pro lidi se stane novým pánem hor. Změní ho až láska k Sylvii, se kterou zakotví v klidném rodinném životě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/13518/pan-hor-ii-13518.jpg 4.6139
Série:

Pán hor (2.)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Lika klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Pán hor 2

Přidat komentář
aktijnov
11. ledna

Naprosto nenáročné odpočinkové čtení. Pokud člověk očekává jen odreagování, tak je to ideální kniha.

hapac
04. ledna

Pokračování romantického příběhu od mé oblíbené spisovatelky, takže jistota na příjemně strávené odpoledne.

mariva
03.09.2018

Nesehnala jsem první díl, ale i tak jsem knize oblíbené autorky nedokázala odolat. Vím, že její knihy, zejména ty z historie Francie, se vždycky výborně čtou a proto jsem se pustila do čtení ságy i bez prvního dílu. Sice mě mrzí, že nevím, jak to vše začalo, ale z děje se dalo hodně domyslet a tak mě čtení chytilo a další díly už mám připravené a nemůžu se dočkat, až se do nich pustím.

takana
21.06.2018

Moc hezká kniha

martinaandulka
29.05.2018

Romantická sága rodu de Braie v druhém díle nabírá na síle,nemohla jsem knihu odtrhnout.Střídá se romantika,životní těžkosti,narození dětí no zkrátka je to kniha jednoho rodu několika generací.Pro romantické duše doporučuji.

Amitiel76
29.01.2018

I druhý díl této nádherné ságy jsem přečetla jedním dechem....
Dějově mi přišel snad ještě bohatší, než první část. Romantický příběh, na historickém pozadí.... Nikde jsem nenacházela "hluchá" místa, kde by děj vázl, a nutil mě přeskakovat stránky. Neustále se něco dělo, a autorka mě držela v příjemném napětí....
A přestože se v knize různě proplétají osudy několika postav současně, rozhodně jsem neměla problém se v ději orientovat. Vše je podané s takovou lehkostí a nenásilností, a autorčin styl vyprávění mi je velmi příjemný.
Opět musím hodnotit plným počtem hvězdiček, a urychleně se scháním po třetí části, dokud mám ještě příběh pod nehty :-)))

Tylinka
15.07.2017

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí jedním dechem a úžasně si u ní odpočinula. Hned se vrhám na III. díl.

knihovnička007
19.03.2017

Krásná kniha :)
v dnešní době už si člověk ani nedokáže představit, jak se žilo před 200 lety-a navíc v horách, kde se život zastavil...
Líbily se mi životy všech postav. Místy jsem Sebastiana nechápala, litovala... Škoda, že si člověk nemůže takový život vyzkoušet aspoň na jeden den :)
Kniha úžasná, je to už asi 5.kniha od této spisovatelky a budu pokračovat dál. Doporučuji všem.
Romantika s historií je skvělá kombinace :)