viola5163 viola5163 komentáře u knih

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Je to zajímavé a díky pouhým dvě stě stránkám jsem si to užila, ale jinak to není nic zas tak velkého a konec je zbytečně uspěchaný, takže vyřešení problému nevypadá reálně, protože se postavy udobří zničehonic.

26.02.2024 4 z 5

Cesta k oltáři Cesta k oltáři Cathy Maxwell

Další úžasná kniha z této edice.

26.02.2024 5 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Krásně propracované. Ještě lepší než předchozí díl.

26.02.2024 5 z 5

Padlý vládce nebes Padlý vládce nebes Denisa Janštová

Úžasná kniha od české autorky. Nezklamala, svět je podaný tak aby se v něm čtenář snadno zorientoval a není zbytečně napěchovaný věcmi navíc, kdy by to spíše knize uškodilo.
Různé charaktery postav s pozitivními i negativními stránkami jsou v rovnováze. Hlavní hrdinka je sice naivní a někdy dětinsky vznětlivá, ale ve zdravé míře, protože je také sebevědomá, milá a jde si za svým.
Když se člověk ponoří do děje, tak kniha rychle utíká. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

07.01.2024 5 z 5

Šedí bastardi Šedí bastardi Jonathan French

Super atmosféra, prima postavy a děj který utíká rychle. Sem tam jen malý zmatek v tom o kterou postavu se v danou chvíli jedná, ale jinak pohoda.

13.11.2023 4 z 5

Limea Limea Lin Rina

Dobrodružný a romantický příběh z prostředí ostrova odstřihnutého od zbytku světa. Hezké, milé a osvěžující. :)

13.11.2023 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Líbí se mi zasazení šachů do příběhu.

15.09.2023 5 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Úžasný stejně jako první díl. Silní hrdinové a hlavní hrdinka i přesto, že je trochu při těle, tak je i tak krásná a sebevědová. Získá muže, který jí taky tak vidí. Žádný stereotyp. příběh byl super, akorát milostné scény mi nepřišli, tak žhavé, jako u prvního dílu, ale to je maličkost. Už se těším na další díl.

04.09.2023 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Ze všech dílů, co jsem zatím četla se mi druhý líbí nejvíc.

04.08.2023 5 z 5

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Myslím si, že určitě tato kniha stojí za přečtení. Jen je škoda, že jí divné dialogy ubírají na kráse.

15.01.2023 3 z 5

Vdej se ještě dnes Vdej se ještě dnes Linda Needham

Je hodně dobře napsaná a čte se rychle.

03.04.2022 4 z 5

Koruna kouře Koruna kouře P. M. Freestone

Bohužel, čekala jsem, že i druhý díl bude mít nějakou tu jiskru, ale bohužel.
První půlka knihy je pomalá, druhá zase utíká moc rychle a nakonec boje působí, tak že je všechno až moc jednoduché. Bylo tam však i pár částí které se mi líbily a autorku mám za tuto sérii ráda a těším se na další její knihy.

27.03.2022 3 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Další bomba. Těším se na pokračování.

13.03.2022 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Super pokračování a překvapení na konci.

18.02.2022 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Druhý díl jsem dočetla nedávna hned potom co jsem dočetla první díl. Druhý mě zaujal ještě víc než druhý a konečně vyšel třetí díl Nasterea. Co nejdříve se do něj pustím.
Druhý díl je akčnější a už se začínají odkrývat určitá tajemství a upevňovat vztah Ilan s Pětadvacítkou.

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Úžasná dystopická fantasy s poutavým příběhem a postavami. Čte se dobře, ale ze začátku může člověku připadat, že se vleče. Autorka si se světem a dějem úžasně vyhrála. Charaktery postavám odpovídají a ještě zde zakomponovala skutečnou událost.

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Další krásné počtení někam na cesty nebo když se chce člověk dostat ze čtecí krize.
Na někoho může být kniha ovšem přeslazená nebo nétak dobrá jako předešlé díly.
Pro mě byla uvolňující a dobře se čte. Člověk ji má sfouklou za den.

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Tato kniha z prostředí vesmírného dobrodružství mě zaujala svou svižností, hůmorem, různorodostí postav a úžasným odhalením co je cílem našich hrdinů. Dobrá orientace mezi postavami a jejich chemií. Pro každého fanouška Iluminae.

Zrazená Zrazená Kiera Cass

Není to kdoví jaký bum, ale bavilo mě to více než první díl a je to dobrá od dechovka.

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Hodně zajímavý a zamotaný příběh. Ze začátku se mi nelíbila hlavní hrdinka a její chování, ale to se postupem času změnilo. Pro milovníky záhad a velkých odhalení na konci.