viola5163 viola5163 komentáře u knih

Sochař Sochař Scott McCloud

Je to zajímavý,plný lásky,umění a smrti.Autor vykreslil realitu takovou jaká je a díky tomu se člověk zamyslí co od života chce a co je jeho praví cíl.Konec byl jiný než jsem si ho představovala, ale stál zato.

27.11.2019 5 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

Stejně úžasné, jako 1.díl možná ještě lepší. Autorka si stín krásně vyhrála a o to víc si zaslouží další díl.doufám,že bude.

27.11.2019 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Mnohem lepší než druhý. Dobrý děj, akce co za to stojí a rozvinutá minulost hlavní hrdinky. Postavy mě zaujaly všechny. Okolí bylo podle očekávání skvěle ztvárněné.

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl byl bohužel slabý. Z vražedkyně udělali zbabělce a zoufalce.

16.10.2019

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Velkolepé vyvrcholení série. Úžasná bitva. Podle mě páry skončily jak měly, byla jsem spokojená.

Zradné srdce Zradné srdce Mary E. Pearson

Úžasný stejně jako první díl. Nepředvídatelné, úžasná akce, události které se nedají předvídat. odhalení princezniných schopností. :)

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Bylo to odpočinkové a zábavné čtení.Konec byl povedený.Těším se na další knihy.

20.04.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Nedávno jsem ji dočetla a úplně mě ohromila.Postavy byly sympatické,úžasný děj,nebyl nudný jak jsem si myslela.
Doporučuji.

20.04.2019 5 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Moje oblíbená tématika. Strašně mě bavila,dobrodružná,události,vztahy a boj.
Doporučuji!!!

10.04.2019 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Bylo to úžasné.Moc se mi líbila,ale začala mě bavit až od poloviny.Bylo to hodně promyšlené a postavy také.Těším se na další díl.

08.04.2019 4 z 5

Zvíře zrozené z noci Zvíře zrozené z noci Tochi Onyebuchi

Moc se mi líbí ten nápad s pohlcováním hříchů,je to něco nového.Líbí se mi,že autor využil okolí středověku a zároveň něco z moderní doby.Je tam sice trochu více vysvětlování některých situací,ale jinak dobré postavy i děj příběhu.
Doufám,že brzy bude další díl.

28.12.2018 5 z 5