Vinnareva7 Vinnareva7 komentáře u knih

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

(SPOILER) No nevím. Kniha je velice čtivá, bavila mě, ale nesnáším, když se reálný příběh na konci vysvětlí něčím podobným. Takže za mě průměr.

21.08.2020 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Super. Kniha mě bavila, střídání minulosti a současnosti mi nevadilo, naopak zvyšovalo napětí. Pár věcí je ale nedořešeno, to mě trochu štve. Mám ráda, když se na konci příběh komplexně vysvětlí a uzavře ????

06.08.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Super thriller. Trochu mi trvalo se začíst, ale potom paráda. Skvělý popis prostředí a přírody. Práva severská detektivka.

15.07.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mno, celkově je kniha celkem nenáročná, jednodušší. Nicméně vzhledem k tomu, že se ke čtení vracím po delší pauze, byla ideálním startem. Čte se snadno a rychle, je to celkem napínavé. Pod pojmem bestseller si ale představuji něco trochu víc. Je to taková ta nedělní TV detektivka.

14.01.2019 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super oddechové čtení na volné dny. Je to sranda a čte se to samo. Hartl umí psát.

05.01.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Závěr byl fajn, překvapil. Jinak bych řekla průměrné drama, dobře se to čte. Nebylo to ale nijak strhující, první kniha autorky byla lepší.

19.02.2019 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Celkem strašidelná a čtivá. V noci na chatě super čtení.

27.12.2019 4 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Mno, vlastně nevím, jestli se mi to líbilo nebo ani moc ne. Prostředí, téma i zápletka super, ale Evelyn je mi nesympatická, přijde mi ukňouraná. Snad v každé kapitole nám opakuje, co už známe nazpaměť, ale nepřidá žádné další detaily, abychom se aspoň dozvěděli pokaždé o kousek víc o jejím zážitku, když o tom pořád tak mele. Dlouho se nic moc neděje a nakonec se zápletka vyřeší během dvou kapitol. Možná si pokračování jednou i koupím, ale rozhodně s tím nebudu spěchat. Potřebuji od Evelyn pauzu.

01.09.2019 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Dobrý thriller. Chvíli mi trvalo se začíst, ale pak se děj rozjel a byl velmi napínavý. Příběh je opravdu drsný a dobře napsaný. Stojí za přečtení i přes drobné námitky, jako SPOILER: Skončilo to nějak rychle ne? A nějak hodně snadno jí to podle mě prošlo. Fakt by se člověk, který působí vyrovnaně a stabilně v depresi zasebevraždil tím, že by se zabouchl v místnosti a nechal se zemřít žízní? A jak to tý Ester tak skvěle všechno došlo...No, konec mi zkrátka přišel nějak rychle uzavřený a celkem nepravděpodobný. I tak to stojí za přečtení.

24.04.2019 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Fajn detektivka, ale žádné extra terno.

02.04.2020 3 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Super popis přírody a zvířat. Napínavá atmosféra až do konce. Těším se na další autorovu knihu.

15.01.2020 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Lehce nadprůměrný thriller. První polovina, jak zde lidé píšou, je celkem nudná a táhne se. Pak se to docela rozjede a závěr je fakt super, ten jsem hltala. Neřekla bych, že jsem nějak zvlášť náročný čtenář, ale přesto bych od opravdu dobrého thrilleru čekala ještě něco víc. Jak už jsem zmínila, lehce nad průměrem.

02.04.2019 3 z 5

Sběratel Sběratel John Fowles

Sběratel je jedna z mých top knih. Námět i zpracování je dokonalé, kniha mě absolutně pohltila a ten mrazivý pocit z příběhu si pamatuji i 10 let po přečtení.

05.01.2019 5 z 5