Vikos Vikos komentáře u knih

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Některé naše činy, které se zdají nicotné, můžou mít velký dopad a někomu ubližovat. O tomhle pojednává tahle knížka. Starší - rodiče - prarodiče to možná nepochopí. Tuhle skvěle napsanou knížku by si měli přečíst všichni, kteří někomu kdy ubližovali. Já jsem s Hannah na jedné lodi, cítila bych se stejně, kdybych byla ve stejné situaci jako ona. Naštěstí mám narozdíl od ní přátele, kterým můžu vždy věřit a kteří mě chápou natolik, nakolik potřebuju.
,, Jestliže si zahráváte s jednou částí něčího života, zahráváte si s jeho životem jako celkem."
Knížka se mi líbila. Nejenže skvěle zpracované téma, ale taky skvěle napsané a bylo to prostě boží!
- tím nemyslím "boží" osud Hannah, ale samozřejmě tu knížku :)

01.10.2018 5 z 5

Psí zima Psí zima Petra Neomillnerová

BOMBASTIC - jen mi tam trochu vadilo promiskuitní chování a Torgeho nadrženost

26.09.2018 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

ÚŽASNÁ, NAPROSTO BOMBASTICKÁ, TAK TROCHU STRAŠIDELNÁ, ALE I TAK MEGA BOŽÍ!

16.08.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Přečteno podruhé :) naprosto megálně maniakálně bomba božíí!!!!!!!!

19.07.2018 5 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

NAPROSTO MEGA MOOOOC BOŽÍ! POSTAVY SYMPATICKÉ! KNÍŽKA PLNÁ TAJEMSTVÍ, NEČEKANÝCH ZVRATŮ, AKCE, FANTASY.. PROSTĚ ÚPLNĚĚĚĚĚĚĚĚĚ MEGA BOMBA BOBOVSKY BOŽÍ A JÁ NEMŮŽU POCHOPIT HNUISNÉ KOMETÁŘE! VY JSTE SNAD TU NÁDHERNOU KNÍŽKU ANI NEČETLI, NE?

04.07.2018 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Toto je velice smutná a zajímavá knížka. Přijde mi, jakoby můj stále se opakující život byl nudný a život A, který je každý den někým jiným, je mnohem zajímavější. Dávám 5 hvězdičeeeek

23.06.2018 5 z 5

Pětka na Pašeráckém vršku Pětka na Pašeráckém vršku Enid Blyton

Jelikož jsem to četla tak v devíti, už si moc nepamatuju děj, ale vím, že to byla skvělá knížka :)

14.03.2018 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Knížku jsem četla před dvěma lety na wattpadu, kam ji někdo zkopíroval. Pět hvězdiček ;)

28.02.2018 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tuhle knížku jsem četla asi tak ve dvanácti v elektronický podobě na wattpadu, kam ji někdo zkopíroval. Nicméně si pamatuju, že se mi strašně líbila a chtěla jsem pokračování, takže pět hvězdiček :D

28.02.2018 5 z 5

Oheň a plamen Oheň a plamen Jenny Han

Skvělá. Já teda žasnu! Tak to je teda něco. V téhle knížce je strašně moc zvratů a je prostě hustá! :D (- a napínavá)

18.02.2018 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Hezká knížka.. ale.. ŽÁDNÝ ALE! ..
Abych to shrnula jo.. obrečela jsem asi tak třičtvrtě té knížky a to i v okamžicích, který byly šťastný.
Z čehož si můžeme odvinout, že knížka je velice velice velice smutná a nedoporučuju jí slabším, citlivějším a nebo prostě lidem, kteří neradi pláčou.
Mě se jinak mocinky líbila, i když jsem na ní přes slzy skoro neviděla - ba kecám :D :D
DÁVÁM 5 HVĚZDIČEK :)

02.01.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Boží. Hodně napínavý a prostě dokonalý..

30.12.2017 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Napínavá, smutná a úžasná (heart).
Tahle knížka mě dokonale vtáhla do děje.
- nemám co dodat :)

17.11.2017 5 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Když mi bylo sedm-osm - antičtivé odbobí - dospěláci mě nutili číst knížky a já na ně vždycky: ,, A k čemu mi to bude? Nikdy nebudu číst knížky!" A podívejte se teď. Je ze mě knihomol :) - nikdy neříkejte nikdy
No každopádně v tomhle období se tahle knížka stala mou oblíbenou a já jí přečetla dvakrát. A to bylo radování: ,, Jupíííí tahle holka přečetla knížku dvakrát! Asi se jí líbila!" A od té doby jsem začala tak nějak číst a dospěláci -_- se chlubili: ,, Hele ta naše dcera čte."
Takže, jak už jste si mohli povšimnout z textu, knížka se mi moc líbila.

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Krásná knížka. Určitě si přečtu další díly :)

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Tahle knížka se dá popsat jedním přídavným jménem:.. HUSTÝ!

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Krásný příběh, jsem z něj nadšená. Krásně zakončené, prostě nádhera, těším se na další díl :)

11.10.2017 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Když jsem dočetla první díl, říkala jsem si, že na sto procent u třetího dílu budu brečet, že je konec. Jenže to nebyl na světě ani druhý díl, tak jsem to brala zlehka. Když mi máma koupila druhý díl, byla jsem nadšená. ,,Všechno jednou končí," říkával mi táta. Já si prostě ty konce knížek neumím a nechci představit. Je to pro mě jako díra hluboko ve mně. Už nebude pokračování.. sakra vždyť já na ten monitor skoro nevidím! ;'( ;'( ;'(... Bude mi hodně hodně hodně chybět, i když vím, že trilogii budu číst znova a znova, nezbavuje mě to pocitu. Nemám ráda loučení - loučení se skvělou knížkou - trilogií ;'(
Skvělá, jedinečná, úžasná, dech beroucí, napínavá, romantická, vtipná trilogie a poslední díl jakbysmet.
S těmi knížkami jsem zažila nezapomenutelné zážitky. Například: když byla škola a rodiče byli vzhůru dýl, krčila jsem se na zemi s baterkou a četla si, krčila jsem se proto, že přes prosklené dveře by bylo vidět světlo baterky, kdybych si četla na posteli -první díl, když jsem byla doma sama a uslyšela jsem divný zvuk :D vyběhla jsem s knížkou - třetí díl na chodbu a četla si u našeho pejska, abych ho popřípadě ochránila, před zloději :D Děkuji ti Sandro Regnierová, že jsi mi dala možnost ji číst.

23.09.2017 5 z 5

Krev Života Krev Života Tom Becker

Knížka vám pomůže nahlédnout do krutých a spletitých uliček Temné strany, stejně dobře, jako vás zaujme. Konec mě taktéž překvapil jako začátek ;) prostě hodnotím jako strhující knížku, plnou zvratů a zmatků. Moc se mi líbila.

07.09.2017 5 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Třemi slovy skvělá, kouzelná, magická :D

29.08.2017 5 z 5