Krev Života

Po Temné straně se plíží smrt. Páchne po hnijícím mase a je obklopena černým mrakem zla. Vraždy přibývají a i samotní obyvatelé Temné strany Londýna začínají mít strach. Po vrahově stopě se vydává Carnegie, soukromý detektiv a vlčí muž, a Jonathan, kluk napůl ze Světlé strany. Brzy zjistí, že se první vražda až příliš podobá jiné, která se zde stala před dvanácti lety. A přesně v tu dobu zmizela také až příliš zvědavá novinářka – Jonathanova matka... Náhoda? Jonathan věří, že ne, a tak se bezhlavě vrhá do vyšetřování v touze nalézt vysvětlení a ocitá se smrti blíž, než by sám tušil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17509/krev-zivota-17509.jpg 3.749

Temná strana 2.

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno

Lifeblood · 2007

Kniha Krev Života

Vikos
07.09.2017

Knížka vám pomůže nahlédnout do krutých a spletitých uliček Temné strany, stejně dobře, jako vás zaujme. Konec mě taktéž překvapil jako začátek ;) prostě hodnotím jako strhující knížku, plnou zvratů a zmatků. Moc se mi líbila.

Lablynt
21.09.2014

Nejvíc mě překvapil konec. Vůbec to nedávalo smysl, byl takový prázdný. Ať si jde, vrah. Docela mě zarazilo, že se pak nemluvilo o jeho matce... Ale líbil se mi nápad, takže podle mě si 3 hvězdy u mě zaslouží :-)

karolinos
31.07.2012

Dávám této knize jednu hvězdičku,protože děj mi přijde úplně zvrhlý.Celou knížku jsem přečetla za velmi krátkou dobu s napětím,jak to skončí,ale nakonec mo došlo,že děj nestojí za nic(opravdu mi to je líto,ale musím to tak říct).Jediné pozitivum na tom jsouněkdy hororové scénky v knize :)

Megii
25.09.2011

Tyhle dvě knihy jsem zhltla ani nevím jak :). Doufám, že Tom napíše ještě další díl, protože bych moc ráda věděla, co se stalo s Theresou a jestli je ještě naživu.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Tom Becker
anglická, 1981