Temná strana

Temná strana https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17514/temna-strana-17514.jpg 4 81 4

Temná strana série

Čtrnáctiletý Jonathan Sterling se dostává do víru událostí, které ho zavedou do podivného světa zločinců a vyvrženců, v němž vládnou potomci Jacka Rozparovače. Pomocníkem, průvodcem a přítelem se mu stává nebezpečný vlčí muž, který ho seznamuje s odlišnými pravidly Temné strany – Bojíš se, nebo jsi dokonce k smrti vyděšený? Nejsi si jistý, kam vlastně patříš? Pak to dobře skrývej, nebo zemřeš! Nebezpečí číhá na všech stranách.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Darkside , 2007

Missulka
16.05.2017 5 z 5

Knížku čtu právě teď aktuálně. Doporučila mi ji kamarádka a tak jsem si ji od ní půjčila. Už od začátku je knížka velmi napínavá a zajímavá. Jestli ji dočtu? To si pište, že určitě jo. Určitě doporučuji! A teď musím jít číst dál, protože už se nemůžu dočkat jak knížka pokračuje.

asita125
16.05.2017 5 z 5

Tuhle knihu mi doporučila moje sestra, ze začátku jsem jí vůbec nechápala, chtěla jsem to vzdát, ale rozhodla jsem se jí dát šanci. Třeba překvapí ? A nakonec překvapila. Byla úplně fantastická a ohromila mě tak, že jsem jí doporučila kamarádce a následně jí knihu i půjčila. Kniha je taková neutrální, že se může líbit i dospělému člověku

Anodyne
20.05.2013 4 z 5

Temná strana je pro mě příjemným překvapením, stojí za přečtení. Nápad skvělý a provedení by také nebylo špatné (akorát z úvodu jsem měl mylný dojem, že kniha bude o Slendermanovi), jen mě zklamalo krátké a poměrně slabé vykreslení postavy policisty Shawa, jehož chování se mi nechtělo moc věřit. Možná proto si dovolím nedát plný počet hvězd, ale také proto, že mě výsledně kniha nedonutila nad ničím přemýšlet a do měsíce na většinu děje zapomenu.

Megii
25.09.2011 5 z 5

Tahle knížka se mi moc líbila. Poukazuje na temnou stránku lidí, kterou v sobě každý má.

Londýn

Tom Becker