vevronika vevronika komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tato kniha je příjemné letní čtení, akorát mám pocit, že ke konci se z ní pomalu stává telenovela. :)

03.08.2017 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Tento příběh mě zaujal hned po přečtení prvních řádků. Je na něm něco neobyčejného a fascinujícího. Když jsem knihu četla, tak se ve mně neustále střídalo hrozně moc pocitů. Chtělo se mi brečet, smát, někdy jsem přestala číst a jen přemýšlela. Myslím, že po dočtení téhle knihy se ve mně něco změnilo, ale ne ve špatném slova smyslu. Z každé knížky, kterou čtu si chci něco odnést, nějaké ponauční, novou informaci, myšlenku, avšak teď u této knihy mám pocit, že mi toho dala víc než bych chtěla. Všechny malé zázraky je kniha, která mi ukázala jakou má živo doopravdy cenu.

03.08.2017 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tuhle knižní sérii prostě zbožňuji a po srdceryvném čekání jsem byla nadšená, že kniha konečně vyšla. Na téhle knížce zbožňuji nejen úžasnou myšlenku snové chodby a napínavý děj, ale taky úžasné charaktery postav a velice vtipné podání. Zkrátka tahle knížka i celá knižní série si mě získala a v mém srdci zůstane ještě hodně dlouho.

14.06.2017 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Vím že to může znít pitomě, ale tahle knížka mi přišla strašně roztomilá. I přesto že tenhle typ knížek moc nečtu a přijdou mi trochu povrchní, tak myšlenka a příběh téhle knížky se mi strašně zalíbily. Mám takový pocit, že celou tuhle knížku jsem četla hlavně kvůli tomu konci, který se mi zdál překrásný a milý.

14.06.2017 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

I když Thrillery nejsou úplně můj knižní žánr, tak tato kniha se mi četla dobře.
Okouzlila mě její pochmurná a zároveň nebezpečná atmosféra. Kniha je také dosti zajímavě podaná, takže určitě doporučuji pokud si chcete přečíst něco co je plné emocí, zvratů a taky zvrácenosti.

08.02.2017 3 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Tahle kniha mě zaujala na první pohled, od překrásné obálky, po zajímavý děj mi přišla skvělá. Byla to příjemná nenáročná knížka, u které jsem se musela sama sebe ptát, jaké by bylo, moci se dostat do knižních příběhů. Jediné co musím knížce vytknout je konec, ne že by mi vadili otevřené konce, ale přišlo mi, že nebyl tolik propracovaný, jako zbytek knihy. Nicméně, i přesto mě kniha moc bavila.

08.02.2017 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Kniha má skvělí a naprosto dokonale šílený příběh. Některým lidem je opravdu souzeno potkat se ve stejném příběhu.

14.06.2016 5 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Úžasné zakončení, úžasné knižní série. Co víc se dá říct? :D

14.06.2016 5 z 5

Tato kniha mě velice dojala. Bylo mi líto smrti Bree, která pro mě v Twilight sáze nebyla takovou ranou, ale když jsem ji doopravdy poznala bylo těžké nemyslet jaké by to bylo kdyby ji nezabili. Je to smutný a krásný příběh, který dokonale doplňuje celou sérii.

22.03.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Není lehké zjistit, že žijete ve lži, poznat svět, který je celou dobu všem na očích. Velice zajímavá knížka plná příšer, nebezpečí a lásky.

07.09.2015 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Úžasná knížka se zajímavý dějem. Nejvíce mě zaujalo, jak zapeklitý děj kniha má, protože když si myslím, že jsem pochopila co se děje, přijde nová informace, která vše dokonale zamotá.

29.07.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Kniha mě bavila, ale konec mě velice zklamal, a proto dávám jen dvě hvězdy.

15.07.2015 2 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Krásná kniha s krásným příběhem. Bella, která se dostane do smrtelného nebezpečí a stane se obětí nezkrotné lásky. Doslova balancují na ostří nože.

11.06.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha byla úžasná, odpočinková a plná napětí. Četla jsem dost dobrých knih a tahle mezi ně rozhodně patří. Krásný zamilovaný román. Dalo se v ní sice dost předpovídat, ale stejně jsem byla velmi napjatá. U této knihy se člověk zasměje a takové knihy jsou dobré.

11.06.2015 5 z 5