VevodkyneLinda VevodkyneLinda komentáře u knih

Duna Duna Frank Herbert

Knihu jsem začala číst poté, co jsem viděla film. A musím říct, že kniha je naprostá pecka. Pohltí a už vás nepustí.

02.05.2024 5 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Kniha, která se hezky čte a svižně běží. Za měsíc si na ni už asi nevzpomenu, ale to mi vlastně ani nevadí.

21.01.2024 4 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Skvělá oddechovka, u které jsem se místy smála jako bláznivá. Na druhou stranu však byla místa, která mi přišla už hodně přitažená za vlasy.

27.11.2023 4 z 5

Zůstávám tu pro tebe Zůstávám tu pro tebe Zuzana Holčíková

Vcelku příjemný příběh, kde ale není nic hlubšího, zajímavého, neobvyklého. Kniha, u které po dvou dnech nebude vědět, že jste ji četli.

25.11.2023 3 z 5

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Kniha která mě absolutně dostala.

11.11.2023 5 z 5

Na knížku jsem dostala doporučení od několika známých. Před půlkou jsem ale čtení knihy vzdala. Nemám ráda používání vulgárních slov a v této knize jich bylo neuvěřitelně mnoho. Humor mi nesedl a nepřišel mi inteligentní. Prostě jedna blbost za druhou, jako podprůměrný zábavný pořad v televizi.

11.11.2023 1 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Z knihy mám rozpačité pocity. První půlka knihy vcelku ušla. Pak nastala hluchá část, aby následoval překotný, překombinovaný a těžko uvěřitelný konec.

22.10.2023 2 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Colleen Hooverovou mám moc ráda. Je to již několikátá kniha, kterou jsem od ní četla a vždy jsem byla nadšená. Tato kniha mi však nesedla. Nejdříve se jednalo o jakýsi sladký román, pak se z toho vyklubalo psychologické "drama". Bylo to ale celé poněkud nereálné, překombinované a chvílemi až přitažené za vlasy.

13.10.2023 2 z 5

Hlavně na to nemysli Hlavně na to nemysli Iva Hadj Moussa

Soubor povídek, které na sebe nijak nenavazují, vzájemně spolu nijak nesouvisí a přesto při čtení povídek nemůžete s koncem jedné povídky skončit, knihu odložit a další povídku přečíst až za nějaký čas.

24.09.2023 4 z 5

Etiketa pro elegantní ženu Etiketa pro elegantní ženu Julie Balobanova

Nezajímavá kniha. Nemyslím si, že by mi kniha v něčem výrazněji pomohla nebo že by přispěla k mým hlubším znalostem.

30.08.2023 1 z 5

Jen čas ukáže Jen čas ukáže Jeffrey Archer

Úžasné, neskutečné. To se nedá popsat, to se musí přečíst.

17.08.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Kniha, který mi vyrazila dech. Začala jsem ji číst bez jakéhokoliv očekávání a bez jakéhokoliv doporučení. Tak nádherný příběh jsem už dlouho nečetla. Nejenže mi kniha rozšířila historické znalosti, ale nabídla také velmi silný příběh jedné rodiny a jejich blízkých. Vřele doporučuji.

28.07.2023 5 z 5

Vysvobození Vysvobození Elizabeth George

Tak toto jsem nezvládla. Velké množství postav, děj, ve kterém jsem se ztrácela. Nedokázala jsem se začíst a knihu jsem nakonec nedočtenou zpět vrátila do knihovny.

19.07.2023 odpad!

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Čtivá kniha, nicméně četla jsem i lepší detektivky. Tato kniha byla místy předvídatelná, místy laciná a poměrně často nevěrohodná.

18.07.2023 3 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Dovolenková oddechovka, kterou přečtete za jedno odpoledne. Postavy jsou sympatické, příběh čtivý a romantický. Sice už od začátku víte, jak to dopadne, ale to nic na mém příjemném prožitku z knihy nezměnilo.

15.07.2023 4 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Moje první kniha od paní Klevisové. Tajím dech a nemám slov. Po právu je paní Klevisová nazývána královnou českých detektivek. Moc se těším na její další díla.

10.07.2023 5 z 5

Soumrak mužů Soumrak mužů Christina Sweeney-Baird

Knihu jsem dostala na doporučení a za mě sice námět vcelku zajímavý, ale zpracování nepovedené. Zejména konec mi přišel velmi dlouhý a rozvláčný.

14.05.2023 2 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Klasická slaďárna, kdy je vám od začátku jasné, jak to dopadne, ale čtete, čtete a culíte se u toho, červenáte se a nemůžete se čtením přestat.

09.05.2023 4 z 5

Rozmarýnová zátoka Rozmarýnová zátoka Jenny Hale

Romantický, skoro až pohádkový příběh odehrávající se na Floridě, ve kterém se rozplétá rodinné tajemství dávné nenaplněné lásky. Příběh poněkud nereálný, zidealizovaný, ale jako čtení na dovolenou ideální :-)

09.05.2023 3 z 5

Až půjdeš, vezmi mě s sebou Až půjdeš, vezmi mě s sebou Jennifer Niven

Kniha se hezky četla, témata zajímavá pro dnešní generaci.

03.05.2023 4 z 5