Vysvobození

Vysvobození https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21845/inspektor-lynley-vysvobozeni-vSe-21845.png 4 16 6

Inspektor Lynley série

Psychologická detektivka americké autorky, která své příběhy ráda zasazuje do ryze anglického prostředí.

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

A Great Deliverance , 1988

VevodkyneLinda
VevodkyneLinda
19.07.2023 odpad!

Tak toto jsem nezvládla. Velké množství postav, děj, ve kterém jsem se ztrácela. Nedokázala jsem se začíst a knihu jsem nakonec nedočtenou zpět vrátila do knihovny.

Jája92
Jája92
14.09.2021 3 z 5

Při čtení této knihy jsem se velmi často ztrácela v ději. Na můj vkus má kniha příliš postav a já občas přemýšlela, o jakou postavu se vůbec jedná, když jsem začínala číst další odstavec.
Přitom námět díla je vcelku zajímavý, rozuzlení příběhu jsem vůbec nečekala. Kniha má velký potenciál, jen to zpracování mě poněkud zklamalo.

micha-ella
micha-ella
10.04.2021

Taky jsem se nedokázala začíst. Možná, kdybych vydržela pár dalších stránek, tak bych se v ději a postavách vyznala, ale nešlo mi to. Už asi detektivky opravdu nezvládám, jen se mi pořád dostávají do ruky, tak nějak proti mé vůli.

zazvorka
zazvorka
12.01.2021 5 z 5

Kniha zcela naplnila má očekávání, s potěšením jsem si ji přečetla a jistě se k ní časem vrátím. Není to žádné veselé čtení, ani akční příběh - ale stojí zato. Pokud hledáte detektivní román se zajímavou zápletkou, dobře vykreslené postavy a máte rádi např. P. D . Jamesovou, bude se Vám to líbit.

kackahracka
kackahracka
24.08.2018 odpad!

Nedalo se to. Věnovala jsem tomu několik šancí(začla jse mčíst třikrát!), ale nemělo to hlavu, patu, jádro, nic. Teď, po pár dnech si vlastně ani nepamatuju, o čem ta přečtená část byla. Tak asi o ničem. Mrzí mě to, nula hvězd nedávám často, ale tady ani není co hodnotit...

malen
malen
28.11.2017 5 z 5

Je to už dlouho, co jsem četla pár knížek od této autorky a navíc mezitím v televizi dávali seriál Případy inspektrora Linleyho, proto jsem váhala, zda si mám knihu koupit. Nakonec jsem ráda, že jsem to udělala, jsem spokojena ...

Elizabeth George
americká, 1949