Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Tisící patro Tisící patro Katharine McGee

Perfektní! Příběh plný zvratů a nekonečného napětí. Škoda, že (asi) není další díl... ten konec pokračování trochu naznačoval.
Ale i tak, prostě WOW. :)

18.07.2019 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Oddechové, milé a nenáročné čtení. Krásná atmosféra hotýlku v Alpách a hosté opředeni tajemstvím. Kniha se moc dobře čte, jednu hvězdičku však ubírám za někdy až moc zdlouhavé popisy.

14.07.2019 4 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Vtipná knížka, která se moc dobře četla. Přepisování dějin s humorem a magií je skvělý nápad, dostalo to šťávu. Já si tedy knížku moc užila a určitě si přečtu i další ze série :)
PS: Kdo nikdy aspoň na chvíli nezatoužil stát se nějakým zvířetem a prostě odběhnout/odletět/odplout? :D

06.07.2019 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Upřímně, kniha mě moc nebavila a ani se mi extra dobře nečetla. Autor má rozhodně daleko lepší knihy.

05.07.2019 2 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

K hodnocení 5* mě to nepřesvědčilo, ale dávám 4 a něco málo. Kniha se mi líbila, nebyla zdlouhavá, námět byl originální a já byla napjatá, jelikož jsem opravdu netušila, jak to skončí. Některé věci mohly být maličko lépe zpracované, ale jako celek knihu hodnotím kladně.

* MOŽNÝ SPOILER*
Moc jsem si oblíbila Li Weje. Bylo skvělé, jak se od Fej nikdy nenechal odbýt, i když to s ní měl občas hodně těžké (ach ty ženy :D).

03.07.2019 4 z 5

Co (ne)dělat, když jste neviditelní Co (ne)dělat, když jste neviditelní Ross Welford

Moc milá oddechová knížka :) Příběh byl napsán svěžím, vtipným stylem, takže se četl v podstatě sám. Doporučuji jako pěkné čtení na letní dny :)

26.06.2019 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Boží! Líbilo se mi vyprávění z pohledu několika postav. A ten konec, takto nás trápit... já chci vědět, co bude dál! :D

21.06.2019 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Takova temna pohadka, bylo to zase neco trochu jineho a precetla jsem ji rychle :) Urcite bych doporucila - spise ale "dospelejsim" detem.

18.05.2019 4 z 5

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Pěkný závěr, ale Phoenixův příběh mě nechytl až tak, jako ty předchozí. Jen mi přišlo smutné, jak se s Darinou museli už opravdu jednou provždy rozloučit a také se mi líbilo odhalení příbuzenského vztahu Dariny a Huntera.
Celou sérii určitě doporučuji, i když přiznávám, že první dva díly jsem četla jedním dechem, ty dva poslední už nešly až tak hladce. Ale ničemu to nevadí, ráda si jednou celou sérii přečtu znova, líbil se mi námět i styl psaní. Pěkné oddechové čtení nejen pro dospívající :)

13.05.2019 4 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Předchozí dva příběhy se mi líbily maličko víc, ale i tak byl tento skvělý :) Narozdíl od předchozích dvou, jsem vůbec netušila, kdo by to mohl udělat, až ke konci jsem měla tušení.
Skoro mě až mrzí, že už zbývá jen jeden díl a série je u konce.

02.05.2019 5 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Druhý díl se mi líbil ještě o malinko víc než ten první. Arizonin příběh mě zaujal a bylo okolo něj spousta nedořešených věcí, na jejichž vyřešení jsem netrpělivě čekala, což znamenalo, že jsem musela číst a číst :D.
V prvním díle mi byla Arizona trochu protivná, teď jsem ji ale pochopila a bylo mi jí i jejího malého brášky moc líto.
Teď se už těším na příběh Summer. :)

29.04.2019 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Skvělý námět a hezky napsané, napínavé... Těším se na další díly :)

27.04.2019 5 z 5

Dcera čarodějky Dcera čarodějky Lene Kaaberbøl

Trochu zvláštní styl psaní, ale nijak mi to při čtení nevadilo, jen tedy na to, že je to pro děti, mi to přijde docela drsné. :D Ale kniha a příběh jako takový se mi líbil, určitě bych doporučila k přečtení! :)

20.12.2018 4 z 5

Kouzla na obzoru Kouzla na obzoru Tereza Janišová

Super, i kdyz prvni díl se mi libil o neco vice. I tak ale moc pekne cteni s hromadou zajimavych napadu. :)

07.12.2018 4 z 5

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Libilo se mi to moc, dobre se to cetlo. Je pravda, ze by nektere casti mohly byt vice rozepsany, ale chapu, ze se jedna o autorcinu prvotinu. Urcite jdu na dalsi dil :)

05.12.2018 4 z 5

Čarodějka v zácviku Čarodějka v zácviku James Nicol

Krásná oddechová knížka :)

21.11.2018 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Kniha to byla zajímavá, i když je pravda, že občas jsem bojovala s těmi jmény :D. Ale příběh jako takový se mi líbil, rozjezd byl takový pomalejší, ale byl to první díl a nějaký úvod byl určitě potřeba. Těším se na druhý díl :)

16.11.2018 4 z 5

Královské turné Královské turné Amy Alward

Opět super, myslela jsem, že jsou jen dva díly, ale vzhledem ke konci mi bylo jasné, že musí být třetí. Snad se k nám brzy dostane! :) První dva díly můžu vřele doporučit! ❤

02.10.2018 5 z 5

Deník alchymistky Deník alchymistky Amy Alward

Sice se to může tvářit jako dětská knížka, ale já si ji užila velice :) Už dočítám i druhý díl... Jedině můžu doporučit! Myslím, že každá věková kategorie si v tom najde to své :)

28.09.2018 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Perfektní, hltala jsem každou stránku od začátku až do konce :)

23.09.2018 5 z 5