Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha se mi moc líbila a ráda bych se určitě pustila i do dalších dílů.

29.09.2021 4 z 5

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Tak toto mi opravdu nesedlo. Mám velmi ráda romantické příběhy, nicméně Danyho dolejzání za holkami mě fakt nebavilo. Vůbec nechápu, proč tuto knihu dávají někteří učitelé jako povinnou četbu.

29.09.2021 1 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Rozhodně nedoporučuji! Příběh byl hrozně jednoduchý, hlavní hrdinka na ránu a těch narážek na filmy/knihy/známé osobnosti? To už bylo prostě moc. Za mě tedy ne.

29.09.2021 2 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Četla jsem jen kvůli povinné četbě a moc mě kniha nenadchla.

29.09.2021 2 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Za mě obrovské překvapení a určitě doporučuji.

29.09.2021 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Petra a Lucii jsem četla hlavně kvůli povinné četbě, protože klasická literatura mě osobně moc nebere a ani tato kniha není výjimkou. Kvůli jazyku se mi opravdu špatně četla a i příběh mi přišel takový nijaký.

10.09.2021 2 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Velmi zajímavá knížka a jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla, nicméně si nejsem úplně jistá, jestli se chci pouštět do dalších dílů.

08.08.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Celou sérii Znovu naprosto miluju a ačkoli první díl byl podle mě jednoznačně nejlepší, tento také nebyl špatný. Ze začátku jsem se tedy nemohla moc začíst a hodně jsem knihu odkládala, ale potom se něco změnilo a já se nemohla od čtení odtrhnout. Určitě doporučuji.

29.07.2021 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Fajn kniha, od které jsem dostala přesně to, co jsem očekávala.

27.07.2021 2 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Kniha byla opravdu čtivá a příběh mě bavil. Ovšem z konce jsem bohužel byla docela zklamaná, protože jsem jednoduše čekala nějaké velké odhalení, jak to vrah udělal. Nicméně pro léto ideální a oddechové čtení.

25.07.2021 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem po nějakých 40 stranách musela odložit, protože jsem se do příběhu nemohla začíst a celkem jsem se ztrácela. Ovšem nyní, když jsem se ke Zlodějce knih opět vrátila, jsem již tento problém neměla a příběh mě skutečně bavil.

24.07.2021 4 z 5

Řeka zapomnění Řeka zapomnění Tanya Stewner

Opět skvělé čtení. Nemůžu se dočkat dalších dílů.

05.07.2021 4 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

Vím, že moc lidí nemá na tuto duologii pozitivní názor, nicméně mně sedla do nálady a opravdu se mi líbila. První díl byl tedy o něco lepší, to přiznávám, ale i zde jsem našla nějaké hezké myšlenky.

23.06.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Velmi originální námět, jehož potenciál nebyl podle mě zcel využit. Příběh byl ovšem čtivý, nejen díky krátkým kapitolám, a bavil mě. Vůbec si nedokážu představit, jak se asi cítili rodiče unesených dětí. Jak jsem již psala, opravdu originální nápad.
Ačkoli thrillery nejsou úplně můj šálek kávy, pokud hledáte něco originálního, Řetěz by se vám mohl líbit.

12.06.2021 3 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Na tuto knihu jsem neviděla moc dobré ohlasy, proto jsem se čtení trochu obávala. Ovšem možná právě proto, že jsem měla tak nízká očekávání, se mi kniha líbila o mnoho víc. Hlavní hrdinka Hailee mi moc připomínala mě samotnou, a tak jsem dosti jejích rozhodnutí chápala. A ten konec byl opravdu překvapující a nemohu se dočkat, až si přečtu i druhý díl.

03.06.2021 4 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kniha byla velmi čtivá a děj byl také zajímavý. Čekala jsem, že příběh bude chronologický a ne složen ze vzpomínek a vyprávění, ale ve výsledku jsem celkem spokojená.

29.05.2021 3 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Další skvělá kniha od Marissy Meyer. Čtení bylo takové pohodové a ačkoli se tam nic moc nedělo, moc mě bavilo. Konec jsem si bohužel vyspoilerovala, proto jsem nebyla tak překvapená. Jako pohodovější čtení tedy velmi doporučuji.

29.05.2021 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Fajn čtení, ale nebyl to úplně můj šálek kávy.

09.05.2021 2 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Z prvního dílu jsem nebyla prakticky vůbec nadšená a převažovalo zklamání. Potom jsem si ale řekla, že bych si mohla přečíst i druhou knihu, ale očekávání snížit úplně na 0. No a vyplatilo se! Tento díl mě bavil rozhodně více než ten první. Pokud se vám tedy nelíbil první díl, zkuste dát šanci tomu druhému, protože je rozhodně lepší.

09.05.2021 3 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Skvělá knížka, hate-love romantika, příběh, vše se mi moc líbilo a čtení jsem si moc užívala.

07.05.2021 4 z 5