Verucha Verucha komentáře u knih

52 změn 52 změn Leo Babauta

Hezké, ale nic objevného

18.12.2021 2 z 5

Jako v nebi, jenže jinak Jako v nebi, jenže jinak Aleš Palán

Oba díly knihy od Palána jsou vyjímečné !!!

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Bilingvidní verze, po letech přečtení klasické. Doporučuji

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Nelze se odtrhnout !!!

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Celá série je vynikající a čtu ji jedním dechem, přestože jinak do tohoto žanru moc nezavítám. Nelze přestat číst!

18.12.2021 5 z 5

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Šebkovi knihy jsou strhující brutálním popisem nám neznámé reality

18.12.2021 5 z 5

Saudade – Na kole a v kajaku kolem světa Saudade – Na kole a v kajaku kolem světa Matěj Balga

Ctive, otevrene osobni a velice poutava. Jsem rada, ze jsem ji nahodou objevila a rozhodla bych se pro ni znovu.

06.03.2020

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Knihy od Samuel Bjork jsou velice ctive a novinka Clona nebyla vyjimkou.

19.07.2019

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Báječná a čtivá "pohádka" pro dospělé. Četla jsem ihned po prvním díle a už se těším na další. Nebyla jsem si jistá zda to bude "můj šálek kávy" ale byla jsem vtažena a těšila se na každou další stránku

10.03.2019 5 z 5

Knihu jsem četla na základě mnoha kladných recenzí. Přesto jsem si nebyla jista, že to bude přímo "můj šálek kávy" a jsem nadšena. Velice čtivě psaná, než jsem stihla přemýšlet co si o ní myslím, byla jsem za půlkou.. Ihned jsem pokračovala dalším dílem a opět skvělé. Krásná pohádka pro dospělé, za mě oddechové čtivé čtení jako jedinečný Harry Potter. Doporučuji.

10.03.2019 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Skvela kniha od skvele autorky!! Libi se mi autorky chut psat o silnych a dulezitych tematech ze vsech pohledu. To, ze ukazuje mnoho cest a nelze urcit, ze jedina je spravna.Doporucuji! Ja po precteni z knihovny jdu koupit, to mluvi za vse.

25.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se cte rychle a pusobi jako lehky pribeh s romankem. Oproti jinym pribehum je az neuveritelne ze nekdo projde Osvetimi z laskou, sexem a obcas i dobrym jidlem. Z teto knihy na me vsak vic nez ty hruzy vystupuje spousta jineho,ktere preziti koncentracniho tabora zdanlive nadlehcuje, co by u tohoto tematu dle me byt nemelo. Ctenarsky musim body ubrat. Presto jsou za knihou ti, kdo meli to stesti a koncentracni tabor prezili a to je dulezite! Jakakoliv kniha tohoto tematu by mela vychazet pravidelne aby nebylo mozne nikdy zapomenout.

25.02.2019