veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

V ramci zanru mila a velmi předvídatelna knizka. Otevrela jsem ji prave z techto duvodu, a zklamaná jsem nebyla.

22.05.2023 3 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

(SPOILER) Kolem knizky byl v dobe vydani obrovsky ohlas. Ctu ji az po nekolika mesicich, kdy jsem ji koupila za zlomek puvodni ceny ve výprodeji. Vzhledem k tematu a celkovemu vyzneni knizky jsem teda ocekavala mnohem brutalnejsi konec. Dej celkove mi prisel hodne povrchni.

20.05.2023 3 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Dost ulitly tema, ale zajimavy zpracovani.

20.05.2023 4 z 5

Vnitřní kruh Vnitřní kruh Mari Jungstedt

O neco lepsi nez dvojka, uz mi ani nevadila druha linka. I presto jen 2*.

19.05.2023 2 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Dost me rusila druha dejova linka, ktera v detektivce nema co delat a vlastne zastinila dej. Pritom prvni dil super, nechapu.

14.05.2023 2 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Pet hvezd, samozrejme, ale ten pribeh je silenstvi. A fakt 'diky' vsem, co vyspoilovali dej, to se nedela!

05.05.2023 5 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Zacatek pokulhaval, malem jsem knihu s prvni tretinou odlozila. To by ale byla skoda, dalsi casti knihy jsou dechberouci.

26.04.2023 5 z 5

Tajemství talentu Tajemství talentu Daniel Coyle

Prijemny prekvapeni. Knizka ma i velky presah do vychovy deti, coz jsem necekala, i kdyz jsem mozna mohla. Zauvazuju, jestli si ji neporidim do domaci knihovnicky.

25.04.2023 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Davno jsem rozecetla jednoho Nesbø a zaboha mi nesel docist. Proto jsem měla za to, ze Jo Nesbø pise komplikovane a zbytecne slozite. Az Syn mi ukazal, ze tenhle autor se cte sam. Paradni kousek.

21.04.2023 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Klasicka Mornstajnova. Ctivy, uveritelny pribeh ze silene doby.

21.04.2023 4 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Uz si musim zapamatovat, ze Hanisova je čtení na slunecna odpoledne, kdy se clovek chce jen z pychy ujistit, ze existuji i spatne dny. Dalsi knizka o predavani generacniho traumatu, psana ctive a zdanlive jednoduše, ale zase o ni budu premyslet nekolik tydnu. Skoda logicke chyby ze strany 28, ale co uz. 5*

08.04.2023 5 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

V ramci zanru prumer.

03.04.2023 2 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Po celou dobu jsem se stydela, ze svitim nebo ze mi hraje radio. Strašný cteni.

29.03.2023 5 z 5

Sešit s tátovými recepty Sešit s tátovými recepty Jacky Durand

Pribeh me nezaujal, forma tomu take prilis nepomohla.

29.03.2023 2 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Pekelně napinavy cteni

23.03.2023 4 z 5

Děti jsou taky lidi Děti jsou taky lidi Zdeňka Šíp Staňková

Ctiva knizka o tom, ze je normalni chovat se k detem normalne. V CR bohuzel stale velmi opomijeny styl vychovy.

19.03.2023 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Prima kus, teda jen te doby, kdy jsem vůbec nepochopila konec. Posledni 4 stranky ctu furt dokola, ale moudra z toho teda nejsem.

28.02.2023 2 z 5

Odložené dítě Odložené dítě Jess Ryder

Zajimave cteni.

21.02.2023 4 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

To je spis young adult čtení a ne thriller.

18.02.2023 2 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Zapletka je hodne podobna jedne predchozi autorcine knize, az jsem si rikala, jestli ji nectu znova. Na pomery autorky spise prumerne dilo.

17.02.2023 3 z 5