veronika3141 veronika3141 komentáře u knih

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Zacatek byl pro me nezazivny musela jsem se kopat abych cetla dal ,ale nakonec docteno ,zajimavy teda alespon pro me konec .hodnotim. 3-4

14.02.2020 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Necekala jsem jak tenhle pribeh najednou dopadne,kniha se cetla dobre ,ja doporucuji .

02.02.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Za me pekny a napinavy pribeh,zajimave a necekane rozuzleni.Doporucuji

26.01.2020 4 z 5

Temná dcéra Temná dcéra Elena Ferrante

Mám z téhle knížky zvláštní pocit asi bych si už od této autorky nic neprecetla i když možná ten zvláštní pocit by mě asi donutil.

26.12.2019 3 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Zacatek knihy mi prisel prilis tahly a nezajimavy,musela jsem se premlouvat cist dal,ale rozuzleni bylo zajimave.

06.12.2019 4 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Zacatek byl pro me dlouhy a rozuzleni pak zajimave.

07.11.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Zajimava a napinava kniha do posledni stránky :)

24.09.2019 4 z 5

Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii Dana Kutálková

Krasne napsána kniha,doporucuji precist pokud ma Vase dite problem s reci jako nasi synove.Pomuze pochopit nejen to jsk se cítí,ale hlavne jak pracuje logoped a ze ne vzdy jsou nase dotazy přiměřeně.

02.09.2019 4 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Celkem zajimavy pribeh,rychle jsem mela precteno :)Za me doporucuji :)

30.07.2019 4 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Kniha se pekne cetla ,zajimave vyusteni,ja se trochu musela zamyslet,nez mi to doslo,ale nevadi to jsem cela ja :)za me pekna knizka :)

26.07.2019 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Knizka se pekne cetla,ale cekala jsem ,ze se zjisti,rozuzli z ceho prameni Hanino chovani.Nic mene konec byl zajimavy.

30.06.2019 2 z 5

Klub zabijáků Klub zabijáků Paul Finch

Zajimava kniha jako vzdy od Paula Finche jako vzdy,napinavy dej az do konce :)Tesim se na dalsi dil :)

30.06.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jako vzdy paradni kniha od Bryndzy,prectena za 3dny,poutavy dej,cetla se sama :)

03.06.2019 5 z 5

Sok Sok Iain Reid

Zvlastni kniha,asi jsem od ni cekala vic...

30.05.2019 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Za me az moc zamotany dej,knihu jsem nedocetla jelikoz me tolik nezaujala.

12.04.2019 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tesila jsem se na tenhle opevovany bestseller,ale asi to neni nic pro me,musela jsem se hodne soustredit pri cteni jelikoz kapitoly psane 3zenamy pro me byly obcas narocne,ale musim rict,ze rozuzleni bylo zajimave a to jsem necekala.

12.02.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Dalsi napinava kniha od Roberta o komisarce Erice ,napinave az do konce :)

09.01.2019 5 z 5

Mozek autisty Mozek autisty Richard Panek

Knihu doporucuji i kdyz nekdy jsou tam lekarske vyrazy ,muze lidem rict co prozivaji autiste z pohledu dospeleho autisty,Temple Grandin je skvela a tesim se na dalsi jeji knihu.

01.01.2019 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Knihu ctu postupne,mame syna s jeste neurcenou diagnozou a tato kniha je pro me jako takova pomoc,myslim ze by si ji mel precist kazdy aby vedel co autiste prozovaji :)

01.01.2019 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Zajimavy dej, napinavy thriller za me doporucuji uz se tesim na dalsi knihu od teto spisovatelky :)

01.01.2019 5 z 5