Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chodíte s dítětem na logopedii? Pak je tento titul určen právě vám. Naučí vás pochopit nejen příčiny nejčastějších problémů s řečí, ale především principy metodických postupů, které se při odstraňování poruch výslovnosti, kok-tavosti, opožděného vývoje řeči, dysfázie, ale i dalších problémů používají. Díky této publikaci budou rodiče schopni klást na logopedii věcné dotazy a případně i argumentovat, pokud budou mít dojem, že by cosi mělo být jinak. Pomocí řady her, drobných cvičení a motivačních postupů se čtenáři naučí využívat jednotlivé etapy logope-dické péče tak, aby neobtěžovala ani dospělé, ani děti, aby byla efektivní a vedla co nejrychleji k cíli, kterým je bezproblémový, kvalitní vývoj řeči....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89303/budu-spravne-mluvit-chodime-na-logo-Tbk-89303.jpg 4.65
Žánr
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Rodina
Vydáno, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii

Přidat komentář
veronika3141
02.09.2019

Krasne napsána kniha,doporucuji precist pokud ma Vase dite problem s reci jako nasi synove.Pomuze pochopit nejen to jsk se cítí,ale hlavne jak pracuje logoped a ze ne vzdy jsou nase dotazy přiměřeně.

whale77
22.03.2017

Velmi užitečná a důvěryhodná pomůcka pro rodiče dětí s (nejen) logopedickými obtížemi. Srozumitelnou, čtivou a přehlednou formou předává autorka důležité informace o příznacích i léčbě jednotlivých diagnóz.


jites
14.01.2014

Syn chodil na logopedii ve školce a tak jsem se chtěla dozvědět něco víc, jak se mu věnovat doma. Kniha je dobře pochopitelná i pro laiky a je zde spoustu nápadů, jak děti motivovat a které slova a říkanky procvičovat.

akinorew87
20.03.2012

Velmi dobře psaná odborná kniha, která pomůže jak pedagogickým pracovníkům, tak i rodičům dětí, které špatně mluví