Veronika2692 Veronika2692 komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Strašně se mi líbil styl psaní, jinak příběh taky fajn. Ve střídání časových linií mi to připomínalo Kingovo TO. A jeho opravdu žeru, takže i tahle knížka se mi líbila, zajímavá zápletka a rozuzlení, to jsem nečekala. Takže za mě supr a nejspíš si přečtu i Jámu :)

19.11.2019 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Je skvělá, Agatha by byla určitě pyšná, kdyby si ji mohla přečíst. Konec opravdu pecka :)

28.09.2019 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Skvělá duchařina, když bych měla porovnat s Duchem domu Ashbornu, ktery jsem nedavno četla, tak rozhodně Zimní lidé vyhráli na plné čáře. Sice jsem se ze začátku trochu ztrácela v těch všech postavách a časech, ale rychle jsem si zvykla a pak už to jelo, paráda :)

19.08.2019

Stane se včera Stane se včera Gillian McAllister

Musela jsem se do toho postupně začíst, nemůžu říct, že by mě kniha bavila od začátku. Ale tak asi od půlky jsem se do toho dostala, téma je to zajímavé a nakonec se to tak propletlo, že jsem jen koukala. Za mě dobrá kniha.

27.04.2024 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Já vlastně žádný nový komentář ke Colleen nemám, opět naprosto boží. Já ji fakt žeru, její knihy mě vždycky úplně pohltí, tak strašně mě baví to číst. Naštěstí ještě nějaké nepřečtené od ní mám :)

25.01.2024 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Četla se suprově, lehce, to B.A. pořád umí, i to téma bylo zajímavé, ale nijak extra napínavé to dle mě nebylo. Její první knihu Za zavřenými dveřmi nejspíš žádná už nepředčí.

12.10.2023 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Prostě Colleen, zatím se mi ani u jedné z jejích knih nestalo, že by se mi nelíbila. A i tato, opět skvělá, zase jiný neotřelý příběh a ty emoce, ty z té knihy přímo stříkají. Už se zase těším na další, ještěze mám zásobu Colleen :)

21.08.2023 5 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

První knížka od autorky a asi ne poslední, bavila mě, styl psaní, postavy i ta hlavní byly super. Za mě paráda.

11.04.2023 4 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Knížky od Jennifer mám ráda, typické duchařske horory. Ale u této jsem nebyla až tak nadšená jako u jejich předchozích knih. Celkově slabší příběh mi přišlo, více mě bavil příběh z minulosti, než přítomnosti. Určitě není kniha špatná, ale Jennifer umí i lépe.

31.05.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Wow, neskutečný příběh..nemám slov, strašně mě zaujal, bavil, dojimal, prostě vše. Moc krásný příběh, tolik zápletek, pořád se něco dělo a vyústilo v neskutečný závěr. Navíc se čte opravdu samo, autorka píše bezvadně.

04.05.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Tato autorka je prostě zárukou kvality, alespoň pro mě tedy. Jsem znovu nadšená z příběhu, z postav, z rozuzlení, prostě paráda

14.04.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Povedené opravdu, příběh mě zaujal a závěr tedy neskutečně překvapil, tohle jsem vůbec nečekala. Jediné, co mi vadilo, bylo psaní kurzívou některých kapitol, špatně se mi četlo a ze začátku pro mě tato část příběhu zdlouhavá a moc popisná.

31.03.2022 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Podlehla jsem šílenství této knížky a taky zakoupila. Krásná obálka, námět knihy mě také zaujal, i když běžně toto vůbec nečtu. Nemůžu ale říct, že bych z ní byla úplně nadšená, jako většina čtenářů zde. Možná mám ještě na tuto knihu čas, možná se ke mě ještě toto téma úplně nedostalo, nevím. Každopádně dobře napsané, o tom žádná, ale asi ne úplně kniha pro mě, možná se k ní zkusím vrátit za pár let.

18.03.2022 3 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Další paráda od Fitzeka, jeho knížky se čtou skoro sami, opravdu výborný styl psaní. Příběh znovu zaujal, jen možná už trochu překombinovaný, občas jsem se ztrácela. A hlavně jsem opět neuhodla závěr, to mě vůbec nenapadlo, takže překvapení na konec :)

01.07.2021 4 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

Tak do třičtvrtě mě kniha bavila, zajímavé vyprávění z obou stran. Jenže potom jsem se začala ztrácet v příběhu a chtěla jsem vlastně už jen dočíst. Ještěze alespoň epilog to trochu vylepšil a něco vysvětlil.

10.02.2021 2 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Musím smeknout klobouk před autorovou fantazií, to je teda mazec. Ale na mě to už bohužel bylo trochu moc, posledních cca 200 stránek jsem četla jen proto, abych už knihu prostě dočetla. Byla strašně dlouhá a už jsem se v ní potom dost ztrácela. Ale určitě není špatná, jen na mě už moc scifi

05.10.2020 3 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Ze začátku mě to moc nebralo, ale časem jsem si knížku celkem oblíbila a ráda ji četla. Obě postavy mi byly sympatické, i když občas trochu přehnané a nesmyslné jednání.

17.09.2020 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Výborná kniha, moc se mi příběh líbil, strasne jsem se těšila, až zase budu číst. Konec jsem úplně nečekala , takze za mě i zvrat a překvapení nakonec :)

31.08.2020 5 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Nemůžu říct, že by mě tahle knížka úplně nadchla, nebála jsem se u ní asi ani chvilku, což v případě hororu není úplně správně. Ale téma bylo celkem neotřelé a zajímavé, pěkně a jednoduše napsané, měla jsem přečtene celkem rychle.

26.03.2020 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Jo, zajímavý příběh, dobře napsaný, pěkně se čte, ale asi z toho nejsem tak uplne u vytržení jako spousta jinych čtenářů. Tolik mě nenadchla, ale ani neurazila. Čekala jsem od popisu a recenzí proste trochu víc. Tak do pulky jsem se dost nudila, pořád to samé, pak to začlo být zazivnejsi a melo spád, konec výborný.

21.01.2020 3 z 5