Veronika_!+ Veronika_!+ komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

výborná kniha snad možná jsem čekala trochu víc od konce :)

17.06.2011 5 z 5

Proces Proces Franz Kafka

Celou knihou mě provázel silný pocit bezmoci a temna. Myslím že není třeba zaměřovat se na to co je na povrchu ale na to co je pod ním... Pro mě byla kniha sledováním obrazů, ostatně příběh ani není dokončený, a to dávalo větší svobodu mojí představivosti.

25.12.2016 5 z 5

Tajný deník Laury Palmerové Tajný deník Laury Palmerové Jennifer Lynch

výborný dodatek k seriálu protože to co mě nejvíc pálilo po jeho shlédnutí bylo, že jsem moc Lauru nechápala... teď už jo

03.03.2016 5 z 5

Dharmoví tuláci Dharmoví tuláci Jack Kerouac

Uz jsem to ani nedokazala docist... Vecna nuda.. Par mouder v jinak dost prehnanejch kecech

02.09.2014 2 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

naprosto špatně vystavěná kniha, hlavní hrdinka jako by ke konci knihy naprosto postrádá věrohodnosti a ten závěr..... ale no táák....

01.02.2012 3 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Ač jsou upíři pro mě dost neatraktivní téma rozhodla jsem se Kingovi věřit. V polovině se možná děj trochu vlekl, ale vydržela jsem a rozhodně nelituji. King je králem napětí a dokázal děj ke konci neuvěřitelně vygradovat.

13.02.2015 5 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

prostě bezkonkurenční čtení každopádně přečtu znovu

12.11.2011 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

moc povyku kolem této knihy která sama o sobě zas tak úžasná nebyla přišlo mi že je v příběhu dost nesrovnalostí na druhou stranu zase zajímavé postavy atraktivní prostředí a nečekaný závěr :)

20.06.2011 3 z 5

Volba Volba Viktor Suvorov (p)

fikce smíchaná s trochou reality, nápaditý příběh s překvapivým koncem :)

09.06.2011 4 z 5

Zatracení Zatracení Chuck Palahniuk

Asi už si třetí díl nedám. Šokovat se Palahniukovi nedaří a nějaká myšlenka se v tom taky hledá těžko.. Madison mě s prominutím srala. Nejspíš to byl učel, to ale rozhodně nezmirňuje moje utrpení z toho, že autor, který napsal strašidla nebo klub rváčů opět snižuje laťku. Zdá se mi poněkud vyčerpán o to víc se bojím ohlášeného 2 dílu klubu rváčů.

13.02.2015 3 z 5

Prokletí Prokletí Chuck Palahniuk

Pro ty Palahniukem ještě neotrkané doporučuji dočíst doslov. Výborně navede kam tím autor směřuje. V podstatě je to jedna a ta samá myšlenka ale v prokletí dovedená na samé dno. Neuvěřitelně mě ta knížka nakopla. Palahniuk učí jak žít. Je to můj hrdina :)

01.11.2013 5 z 5

Rok draka Rok draka Rudolf Havlík

po dlouhé době pro mě bylo zase příjemné začíst se do autorových nejniternějších pocitů které doslova vyblil na papír neuspořádanost textu není na obtíž snad jen škoda té přílišné vtipnosti

24.08.2011 4 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

naprosto pohodová kniha náramně jsem si u ní pročistila hlavu :)

06.06.2011

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

pro mě slabší žádnou postavu jsem si neoblíbila a děsivé mi to taky nepřišlo :)

06.06.2011 2 z 5