Vendelie Vendelie komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Velice strhující a dojemný příběh, který vas nutí číst, abys jste se dozvěděli co bylo dál. Určitě doporučuji ☺

25.09.2018 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Jedním slovem perfektní. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Opravdu stojí za přečtení :)

14.02.2019 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Četla se jedním dechem :)

08.10.2016 5 z 5

Draculova žena Draculova žena Michaela Ella Hajduková

Opravdu stojí za přečtení, příběh vás vtáhne do děje a nepustí dokud nedočtete poslední stránku

29.10.2019 5 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Tato celá série patří a bude patřit k mým oblíbeným. Určitě se k ní brzy zase vrátím. Čte se skutečně sama a nelze ji nemilovat.

29.10.2020 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Nutně potřebuji další díl :D moc povedený příběh

07.11.2019 5 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Jedním slovem super, opět se četla sama jako předchozí díl a už se nemůžu dočkat Inferna, už aby vyšlo :)

20.08.2019 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Kniha mě naprosto nadchla, četla se velice pěkně sama, Doporučuji přečíst všem, nebudou litovat :)

20.08.2019 5 z 5

Kodex lovce stínů Kodex lovce stínů Cassandra Clare (p)

Ilustrace krásné, místy to bylo i zábavné, ale tahle knížka mě ze všech lovců stínů zatím bavila nejméně, ale úplně špatná nebyla :)

08.01.2019 3 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Tenhle díl byl super, pěkně se to četlo, nemohla jsem se od toho odlepit. Ano občas některé vztahy byly trošku přitažené za vlasy, ale nevadilo mi to. Těším se na další díly :)

10.01.2020 5 z 5

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Opravdu strhující příběh. U tohoto díly jsem se nasmála a zároveň mela tak napnute nervy,ze to snad az není možné. Škoda, že je to poslední díl. Tato série se opravdu povedla

16.11.2019 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Právě jsem ji dočetla a už se nemohu dočkat závěrečného dílu. Opravdu strhující příběh, který vás tak vtáhne do děje, že se vám knížka ani nebude chtít odložit, nutí vás číst dál a dál. Opravdu super

17.10.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

úžasná série, tento díl se mi líbil snad nejvíce :)

18.03.2019 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Za mě super. Nejdříve sem se sice nemohla začíst, ale pak jsem se od toho nemohla odlepit než jsem to dočetla :)

01.11.2018 5 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Doporučuji přečíst. Opravdu silný příběh, který chytí za srce

19.10.2018 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

První polovina knihy neskutečná nuda, už jsem si myslela, že knihu úplně odložím a nedočtu ji, nebyla jsem ji schopná číst po víc jak kapitole aniž by mě uspávala, takže potom velkým překvapením byla druhá část knihy kdy už děj začal být konečně zajímavým a nemohla sem se od něj odlepit.

17.11.2016 3 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Odkaz Dračích jezdců byl super, tento doplněk už byl pouze taková suchá jednohubka, čekala jsem víc. Nejvíce se mi líbila část červ. Ovšem pokud vyjde opět něco ze světa dračích jezdců, tak si to ráda přečtu :)

17.01.2020 3 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Na tuhle knihu jsem se těšila, ale velice mě zklamala, třičtvrtě knihy nuda, potom se četla krásně a ke konci zase nuda, škoda

24.08.2019 1 z 5

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

Opravdu krásná knížka, která chytí za srdce. Doporučuji přečíst :)

11.10.2018 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Asi jsem příliš náročný čtenář, kniha nebyla špatná, dobře se četla, ale čekala jsem od ní víc :-)

30.09.2016