VAnna VAnna komentáře u knih

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Mně se knížka líbí, ilustrace jsou krásné, jednu hvězdičku odebírám kvůli komentářům Brumbála, ty mě moc nebavily.

30.12.2019 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Zakončení této série se mi vůbec nelíbí. Opět byla celá kniha docela zdlouhavá a to, co by čtenáře opravdu zajímalo (jejich děti atd.), bylo naopak dost zkrácené. Posun v letech se mi také nelíbil, podle mě se takové konce nedělají. :(

27.12.2019 3 z 5

Harry Potter – Sbírka hůlek Harry Potter – Sbírka hůlek Monique Peterson

Moc hezky zpracovaná kniha.

12.11.2019 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Za mě je to tedy fantastická knížka. Je opravdu povedená, jen škoda, že ji nemáme v seznamu povinné četby.

10.11.2019 5 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti Pierre Choderlos de Laclos

První jsem viděla filmy, musím uznat, že jsou to zatím nejpřesněji zpracované filmy podle knížky, co jsem zatím viděla.
Knížka mě někdy bavila, někdy ne. Občas mi to přišlo až moc zdlouhavé, ale rozhodně stojí za přečtení.

30.10.2019 3 z 5

V zámku a podzámčí V zámku a podzámčí Božena Němcová

U mě to není jinak - povinná četba. Zatím to je knížka, která mě nejmíň bavila, alespoň to není dlouhé.

22.10.2019 3 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

První jsem viděla seriál. Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak už to docela šlo.

18.09.2019 3 z 5

Jurský svět: Zánik říše – Příběh podle filmu Jurský svět: Zánik říše – Příběh podle filmu kolektiv autorů

Nevěděla jsem co mi přijde a při otevření jsem byla celkem překvapená, ale ne zrovna mile. Ani po přečtení se to nezměnilo.

01.08.2019 2 z 5

Jurský svět - Kde dinosauři ožívají Jurský svět - Kde dinosauři ožívají Caroline Rowlands

Je to hezky napsané, najdete tam pár zajímavých informací. Každopádně ta aplikace je opravdu skvělá!

01.08.2019 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Další kniha z povinné četby, ale zatím nejlepší, opravdu mě příběh chytil a nepustil. Rozhodně to není poslední kniha, kterou jsem od Jane Austenové přečetla.

31.07.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Ze začátku už mě nebavily ty hádky, ale pak se děj rozjel a zase mě úplně pohltil.
SPOILER
Že je Christian otec Hardina mě napadlo, když je Hardin nachytal a Christian řekl: "Já jsem...", takže konec pro mě nebyl až tak překvapivý.

19.07.2019 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Za mě je to skvělý příběh, který je dobře napsaný.

29.06.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Ani nevím jak začít. Další skvělé pokračování, série After si mě prostě získala jako ještě žádná knížka. Určitě doporučuji.

06.06.2019 5 z 5

Ze začátku je to trochu utahané, ale pak je to neskutečně čtivé. Doporučuji. :D

20.05.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Opravdu mě to vtáhlo do děje. Nikdy mě snad knížka tolik nebavila, tak jako After. Opravdu doporučuji.

12.05.2019 5 z 5

Co má pes na mysli - Jak pochopit psí uvažování Co má pes na mysli - Jak pochopit psí uvažování Stanley Coren

Knížka je hezky zpracovaná, je tam spousta zajímavých informací a rad. Ale některé části mě nebavily, protože byly dlouze rozebírány.

02.05.2019 3 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Knížka mě celkem bavila, od cca 130 strany bylo pár nečekaných zvratů. Občas mě nebavily nálady Madison.

14.04.2019 3 z 5

Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech kolektiv autorů

Skvělé nahlédnutí do zákulisí. :)

31.03.2019 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Příběh mi přijde hodně uspěchaný, víc se mi líbil Hamlet.

27.03.2019 4 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Je to moje první kniha od Shakespeara a moc se mi líbila.

17.03.2019 5 z 5