vaili vaili komentáře u knih

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Velice dobrá kniha, ale opět zdlouhavý a nudnější začátek..trošku pokrátit a dávám za 5*. Prostě spád to chytne až skoro v polovině :) což mi vadilo i u Zmizelé, ale tam byla zápletka tak dokonalá, že nešlo dát jinak než plný počet :)

26.03.2014 4 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Příjemné, pohodové čtení prostě fajn kniha .)

25.03.2014 4 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Myslím, že lepší než jednička už jen kvůli tomu ději :) chvilkama mi to přijde vážně dobré, ale chvílema trapné třeba pořád ty brusinky :) to první zatím převažuje, takže dávám 4*.

24.03.2014 4 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Tak takhle je vážně dobrá, protože jsem se i dost nasmála :)

21.03.2014 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Pěkná kniha .. Savannah, ale nereálná slušňačka :) a tahání 11. září do děje také nemám ráda proto jedna hvězda dolů..

20.03.2014 4 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Trošku slabší díl a to asi hlavně proto jak je obsáhlý...moc příběhů v jedné knize :)

19.03.2014 4 z 5

Ohnivý soumrak Ohnivý soumrak Nora Roberts

Velmi napínavá detektivka, vrahovi myšlenky a činy už byly dost za hranicí normálnosti..pro mě až moc velký psychopat :)

17.03.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Prostě dobrá .. velmi dobrá erotická kniha. Nic víc to není, tak tam nic víc nehledejte :)

17.03.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Vím, že bych ji měla zařidit do příjemného čtení nic hlubokého, ale byla prostě dobrá sice je mi o pár let víc než hrdinům, ale nebyly tu pro mě žádné trapné, sladké pasáže což velmi oceňuji :) uvěřitelný příběh to dělá u mě hodně :)

13.03.2014 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Dobré.. nečekané zvraty :) a zajímavé rozuzlení, ale zkrátka některé činy jsou víc než jen nepochopitelné a pro mě neuvěřitelné, že by někdo něco takového udělal či neudělal je prostě sci-fi :))

13.03.2014 4 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Mnohem lépe napsáno než 50 odstínů, ale proč proboha si hrdinka zase stále kouše ret a neumí jíst :)) tady toto mi kazilo celkový dojem..první půlka zajímavější druhá zbytečně natahovaná minimálně o 1/3 zkrátit. Dala bych 3 * , ale to by bylo nespravedlivé vzhledem k tomu, že to jsem dala 1.a 2. dílu 50 odstínů..a také na můj vkus moc rychlá proměna Gabriela z hajzlíka na pana dokonalého :)

10.03.2014 4 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

Stále dobré čtení, ale už ne vynikající, ale jsem stále stejně zvědavá na konec Deviny s Jimem :)

05.03.2014 4 z 5

Závist Závist J. R. Ward (p)

Stále dobré jako 2. díl...ale ty svatební konce by si mohla autorka odpustit :)

03.03.2014 5 z 5

Chtíč Chtíč J. R. Ward (p)

O dost lepší než 1. díl..napínavá kvalitní andělská série aspoň pro mě :)

03.03.2014 5 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Tak takový lepší průměr váhala jsem že dám o hvězdu míň, ale přečetla jsem ji za 2 dny, tak si zaslouží asi 4 :) nemá to špatný nápad, ale není to tak, že Vás příběh chytne a nepustí jako u jiných knih podle hodnocení jsou další díly lepší tak uvidíme..

26.02.2014 4 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Ach jo ja tak nerada smutne knihy nebo bez dobreho konce :-) tady jsem to nevedela. Ale musim dat plny pocet..muze mi nekdo rict proc prave takove jsou nejlepsi proc za to kdyz vas rozplacou davate napriklad hvezdu navic? Proc zustanou v pameti delsi dobu? Na Emu a Dexe si jeste hodnekrat vzpomenu :-)

23.02.2014 5 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Vice nez jen dobre dilo :-) ale z chovani nekterych postav mate chut proskocit oknem :-) si rikam jestli ve skutecnosti by nekdo si mohl mrvit zivot,ale asi jo proc ne :-) strhujici nemohla jsem prestat cist jak jsem byla napnuta kdo a kdy udela vetsi pitomost :-)

23.02.2014 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zatím dávám na stejnou úroveň co Netopýra je to velmi dobré, ale ne skvělé...a překvapilo mě jak alkoholik v tomto díle zvládl svou závislost :) pokud dle konce nezačal s nějakou lepší :)) no prostě HH má něco do sebe je jiný než většina detektivů z ostatních knih proto mu možná dávám lepší hodnocení než by si zasloužil :)

21.02.2014 4 z 5

Začátek sezóny Začátek sezóny Linda S. Howington

Nevím proč, ale Howard mě nikdy nezklame a vážně baví :) i když s tím věkem 34 hrdinky bych šla o něco dolů, to už bylo vážně divné :))

19.02.2014 5 z 5

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Zezačátku mě to moc nechytlo jsem si říkala co na tom Crossovi všichni mají, ale druhou půlku nešlo nedočíst bez přestávky :)

19.02.2014 5 z 5