V.Vendulii V.Vendulii komentáře u knih

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Mě se knížka moc líbila. Tajemna mohlo být klidně trošku víc. Taky tyhle záhadný události nebyly domyšlený úplně dopodrobna, jak bych si představovala a čekala jsem trošku víc romantiky. Konec mě překvapil, ačkoliv to nebylo žádné extrémně šokující odhalení. A hodně se mi líbilo, že to bylo psané z jeho pohledu. Že to nebylo tak přehnaně emotivní, náladové a afektované jako jsem zvyklá u dívčích hlavních postav.
Musím dát čtyři hvězdičky, protože prostě super čtení. :-)

13.08.2019 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Neurazí, nenadchne.
Hodně plytké, jedno klišé za druhým, přeslazený konec.
Ale čte se to rychle a nemusíte nad tím dvakrát dumat, takže jako nějaká oddychovka - proč ne...
Ale já jsem asi čekala trošku víc.

09.08.2019 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Teda, kdyby mi kamarádka neprozradila, že Gideonova část je jen na začátku a zbytek knihy je Eastnův příběh, pravděpodobně bych to po pár stránkách vzdala. Gideona jsem si prostě neoblíbila a jeho část mě dost nudila.

Ale naštěstí jsem knihu neodložila, Eastenova část mě úplně pohltila a hned jdu zhltnout další díl.

Rozhodně doporučuju a hrozně se mi líbí Eastnův smysl pro humor. Já jsem se při čtení teda rozhodně bavila.

15.07.2019 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Po přečtení komentářů mi přijde, že jsem četla něco jiného než všichni ostatní. Kniha byla strašně zdlouhavá, byl to hezky příběh, ale podle mě až moc nereálný. Taaaak přeslazené chování navíc u člověka, který byl děvkař a navíc několik let jel ve všemožných nelegálních aktivitách? Taky jsem nepochopila označení erotika. Nevím jak vy, ale já jsem na tu erotiku čekala nekonečných 535 stran!

15.06.2019 3 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Asi jsem měla moc vysoká očekávání. Začalo mě to bavit teprve ve chvíli, kdy kniha končila. Hlavně na začátku jsem měla pocit, že to autorka sesmolila jen aby vyždímala ještě nějaké peníze z poblázněných teenagerek. Ale taky je možný, že jednoduše nejsem cílovka.

04.06.2019 3 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Docela promyšlený příběh, ale to je tak jediná pozitivní věc. Konec příliš přeslazený, od začátku do konce nezazněl ani jeden vtip ani nic u čeho bych se alespoň usmála. Už od začátku bylo jasné jak to dopadne, no stejně jsem jsem se přemluvila to dočíst.

Už teď ale vím, že na knihu rychle zapomenu a za pár dní ani nebudu vědět o čem byla.

29.05.2019 2 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Byl to pěkný příběh, ale ke konci už se to dost vleklo. Rozhodně nelituju, že jsem téhle knížce věnovala čas, ale taky to ve mě nezanechalo nic, což by podle mě dobrá kniha měla udělat.

Jo a taky se zase musím pozastavit u obálky knížky. Četl vůbec ten, kdo tu obálku schválil, alespoň anotaci? Aly podle knížky má 150cm a je mezi ní a Brandonem velikej výškovej rozdíl a to nemluvím o tom, že jim je sedmnáct, pro boha! Těm lidem na fotce je tak pětadvacet.

27.05.2019 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Já jsem byla teda hodně zklamaná, s prvním dílem nesrovnatelné. Začátek mě bavil, ale čím víc příběhu uplynulo tím víc jsem se do čtení musela nutit. Hlavně ten konec, něco tak nereálného a naivního jsem ještě asi nečetla.

SPOILER!!!
Jako vážně? Zásnuby, které si Ella v podstatě vydupala a první sex až po zásnubách, po půl roce vztahu (potažmo po třech a půl letech vztahu?) to by nevydržel ani svatej natož filmová hvězda Hollywoodu.

26.05.2019 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Asi první dvě třetiny knihy jsem byla NADŠENÁ. Ta třetí už nebyla tak skvělá, ale stejně hodnotím pěti hvězdičkami.
Líbilo se mi to, bylo to podle mě dost originální, líbilo se mi jak je Alex doopravdy bad boy (teda alespoň ty zmiňované první dvě třetiny).

!!!!SPOILER!!!!
To jako vážně musí všechny knížky skončit dítětem? Já jsem čekala spíš nějaké dobrodružství, že něco podniknou, to by se mi k Alexovi hodilo víc než to, že se z něj z ničeho nic stal milující papínek lomeno podpantoflák.

23.04.2019 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Série celkově se mi líbí, nicméně mám pocit, že je to pořád dokolečka. Hádka, usmiřování... Za mě byl první díl lepší. No i přesto nejde Esa nemilovat, nemám pravdu?

07.04.2019 3 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Mě tam moc neseděl ten konec. Kdyby bylo na mě, skončilo by to jinak, ale nebyl by to happyend. Podle mě by se to k celé knize hodilo líp, i když chápu, že to všechno ponuré asi potřebovalo trochu odlehčit, či co... Nicméně 4*, protože prostě super. Konečně něco jiného než na co jsem zvyklá - uhlazené, upravené středo/vysoko školačky s jejich uhlazenými, upravenými středo/vysoko školáky, tohle bylo surové a moc se mi to líbilo.

28.03.2019 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Kniha mě hodně zasáhla, dokonce jsem si několik vět vypsala, což dělám málokdy. Během čtení jsem se nenudila, příběh mě moc bavil a Finch byl skvělej. Nicméně jsem nedočetla posledních pár kapitol, protože mě ten závěr zdrtil, naštval a zklamal. :-(

18.03.2019 4 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Henry se mi moc líbil, i jeho romantická dušička, on byl jediným důvodem, proč jsem se rozhodla to dočíst. Zbytek nestál za moc. Nudné, zdlouhavé... Grace bych nejradši praštila.

17.03.2019 2 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Jsem absolutně unešená tou něžností, která z toho vyzařuje.
Naivní? Ano.
Přeslazené? Ano.
Nereálné? Rozhodně.

Ale já jsem byla prostě naprosto ohromená.
Ale především teda strašně smutná. Dva totálně probrečené večery. A tím nemyslím, že slza ukápla. Tím myslím, že mám aktuálně koš plný kapesníčků.

Já se obvykle nepovažuji za romantickou dušičku, ale tohle mě prostě dostalo do kolen i přesto, že vztah Runea a Poppy a taky její přístup k neodvratitelné budoucnosti jsou podle mě absolutně nereálné.

12.03.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Zamilovala jsem se.

10.03.2019 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Nějak nechápu, že to má tak nízké hodnocení. Ano, není to typická lovestory, ale mě to úplně pohltilo. Mě se knížka mooc líbila a rozhodně doporučuju :)

14.02.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Kdyby někdo zjistil něco o tom kdy vyjde další díl nebo cokoliv, napište to sem, prosím!
Já jsem z knihy naprosto unešená, přečteno za odpoledne - v kuse. Rozhodně se nehodlám smířit s tím, že si nepřečtu nic dalšího.

Btw věděli jste, že od autorky jsou i knihy psané z Preppyho pohledu?

13.01.2019 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Já si prostě nemůžu pomoct, ale jediny na co jsem po přečtení myslela bylo "pane Bože, nuuuuuudaaaa"
Na knížku jsem se moc těšila, po tom co jsem si ji vyhlídla, ale za mě velké zklamání. Možná nejsem cílovka, jinak si to neumím vysvětlit.

08.01.2019 1 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Poslední díl absolutně zbytečný. Navíc mi přišlo, že způsob jakým se Abby vyjadřovala v prvních dvou dílech se v tom posledním dost změnil. Měla jsem pocit, že to vypráví někdo jiný. Celkově se mi tahle série moc líbila, ale bohatě by stačily první dvě knihy.

06.01.2019 4 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Knížka se mi moc líbila, všechno co jsem tam chtěla mít tam bylo. Dokonce mě ani moc nerozčilovala hlavní hrdinka, což je u mě anomálie. :-D

! SPOILER !
Jediný co mě fakt dostalo bylo to tetování, to mi přišlo strašně přitažené za vlasy. Jakože "ta lucerna jsi ty," to jsem fakt vyvracela oči v sloup.
Nicméně si stejně nemůžu pomoct a dávám 5* a moc se těším na další díl. :)

27.12.2018 5 z 5