uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Sabrina a chovateľská pohroma Sabrina a chovateľská pohroma L. E. Blair

Bradleyho nižšia stredná škola usporiadava Festival zručnosti, na ktorý sa prihlásili všetky decká zo školy. Sabrina sa ho chce zúčastniť s teliatkom od svojho kamaráta Jasona, o ktoré sa musí starať celý mesiac. Ako to dopadne, ako Sabrina zvládne svoju úlohu?

Randin veľký sen Randin veľký sen L. E. Blair

Randy sa veľmi poteší, keď jej pán Hansen, riaditeľ Bradleyho nižšej strednej školy, dovolí vysielať v škole vlastný rozhlasový program. Teraz už bude môcť každý počúvať dobrú hudbu. Randy sa však ani nesnívalo, čo ju čaká!

Katie a nemožný príbuzný Katie a nemožný príbuzný L. E. Blair

Katie je trochu nervózna, keď k ni majú prísť na návštevu príbuzní jej nevlastného otca. Veď trinástročná sesternica Noelle chodí do švajčiarskej školy a jej život je úplný odlišný od Katinho. Katie ju však zoznámi so svojimi kamoškami a všetky spolu zažijú kopec zábavy. Skutočné problémy nastanú až vtedy, keď Noellina mama a stará mama dospejú k presvedčeniu, že Katie a jej kamošky majú na Noelle zlý vplyv.

Sabrinina veľká výhra Sabrinina veľká výhra L. E. Blair

Sabrinina celá rodina i priatelia si myslia, že Sabrina sa zbláznila. Zapojila sa totiž do ďalšej súťaže. Tentoraz však naisto vie, že vyhrá. Ale to pravé prekvapenie ju ešte len čaká.

Veľká súťaž Veľká súťaž L. E. Blair

Katie veľmi poteší,keď sa Sabi rozhodne spolu s ňou zapojiť do športovej súťaže. Ale práve tu si prestávajú rozumieť. Zatiaľ čo Katie je odhodlaná tvrdo trénovať, Sabrina sa dokáže sústrediť len na Maxa McAllistera, najzlatejšieho chalana z chlapčenského družstva.

Hlboko v srdci Hlboko v srdci Barbara Bickmore

Tak táto kniha zostáva Hlboko v srdci aj po rokoch, čítala som v angličtine, bolo to tak krásne pútavé ako máloktorá iná, a to som teda už prečítala aspoň bol knižnice, okrem toho mám rada, keď sa ľudia dajú dokopy po rokoch. Odporúčam na 100%, nemôžte byť sklamané.

23.01.2022 5 z 5

Miluj mne navždy Miluj mne navždy Katherine Arthur

Hodnotim tiež ako príjemnú knihu. Vtiahlo do deja hneď od začiatku. Okrem toho krásny pár na obálke.

14.01.2022 4 z 5

Nebezpečné noci Nebezpečné noci Rosalie Ash

Super kniha. Dobre napisané.

14.01.2022 4 z 5

Opravdový muž Opravdový muž Sharon Kendrick

ja musím napísať pozitívne, mne sa knihy od autorky veľmi páčia, páči sa mi ako Kendricková uvádza príbeh, teda popis toho, čo bolo medzi postavami pred rokmi... mne jej príbehy neprídu ako odpad, práve naopak, jedny z naj, dôležité je u mňa, že sa pri čítaní nenudím a zápletka je zaujímavá.. ale každého názor :)

13.01.2022 4 z 5

Andělská nevěsta Andělská nevěsta Barbara McMahon

Mne sa to páčilo hneď od začiatku :)
celkom napínavé, zaujal ma príbeh romance spojený s detektívkou, myslím, že pozháňam aj iné autorkine knižky

12.01.2022

Rozkvetlá orchidej Rozkvetlá orchidej Patricia Hagan

súhlasím, že prekvapujúco dosť dobré, stojí za prečítanie, na SVK názov Mesačné orchidey

05.01.2022 4 z 5

Tajomný smaragd Tajomný smaragd Meagan McKinney

príbeh patrí medzi moje srdcovky, mne sa páčili obaja hrdinovia, opis Vashona v prológu ma doslova uchvátil, mňam, to bol chlap, presne takýto hrdinovia robia knihy nezabudnuteľnými, pamätná je aj scéna v guvernérovom sídle, ktorá končí milovaním.. príbeh bol miestami fajn vtipný, veľmi sa mi páčia aj slová a citáty, ktorými autorka rozdeľuje časti knihy a uvádza ďalší dej, časť na ostrove v jeho dome mi pripomína dej v knižke Rozkvetlá orchidej od Haganovej, tam je hrdinka tiež ,,väznená,, a obdarovávaná krásnymi šatami :)

05.01.2022 5 z 5

Osidla lásky Osidla lásky Meagan McKinney

mne sa páčila jedine sexuálna scéna, tie ostatné opisy deja ma nudili.. súhlasím, príbeh zo súčasnosti nemá to čaro ako v Meaganiných historických romanciach

05.01.2022

Cesta za štěstím Cesta za štěstím Meagan McKinney

po prečítaní anotácie som si povedala, že námet na príbeh je blbosť, ale o to väčšie prekvapenie - bolo to fakt dobré, niečo podobné ako Polibek Ďábla (taktiež tam bola aj handicapovaná nežná sestra, znova hrdinka vykreslená ako ,,ľahká žena,, ale skutočnosť ohromujúca, podobný ťažký osud hrdinky ), to Edwardove neustále ,,trýznenie,, Lavinie ale malo v sebe niečo, čo vyvolalo u mňa ako čitateľa vzrušujúci pocit, príbeh bol napínavý až do konca. Druhá sexuálna scéna bola dobrá, postava hrdinky zaujala nadpriemerne, a to ako schovávali toho mŕtveho starého pána na začiatku knihy bolo na pobavenie (ja viem čierny humor, ale...) - obdiv pred autorkou, ako to dokázala tak dobre opísať, ku koncu príbehu už tam bolo veľa postáv, aj som sa strácala, že kto je kto.

04.01.2022 5 z 5

Polibek ďábla Polibek ďábla Meagan McKinney

moja prvá knižka od autorky, na SVK vyšla pod názvom Peklo a raj, čo úplne vystihuje celý príbeh, a aj pocity čitateľov (podľa komentárov súdim) za mňa pútavé už v prológu, ako na ňu myslel tak dychtivo, vášnivo, s vánkom pomsty a obdivu, zbožňujem knihy, keď Muž miluje ženu až na smrť, mne vôbec nevadilo to ich večné trpiteľské prekáranie, to dávalo príbehu práve tú silu, autorka to krásne popísala, nič čo by ma rušilo, Lisa bola úžasná už od prvej strany - citujem z knihy ,,keď si ešte raz budem musieť obliecť ten kabátec, určite sa rozplačem... ,, - vtedy som ju začala milovať, je pútavé, ak je hrdinka vykreslená ako ,,ľahká,, a pritom je čistá ako ľalia, nuda to nebola nikdy z môjho pohľadu, práveže stále sa tam niečo dialo, to ako sa všemožne snažil, aby nepatrila nikomu inému.... a ten koniec, do bodky napätie, a hviezdičku navyše za to predelenie príbehu spomienkou na minulosť, čo sa udialo pred rokmi, bolo tak vzrušujúce, že som dychtivo čítala stranu za stranou, a páčil sa mi aj príbeh Lisinej sestry Evvie, je to také nežné žieňa.

Požehnanie rodiny Požehnanie rodiny La Vyrle Spencer

páčila sa mi scéna keď sa prvýkrát pobozkali, dosť dobre popísané

Zabudnutá láska Zabudnutá láska La Vyrle Spencer

kniha je úplne iná ako autorka zvykne písať, a práve preto ju mám najradšej, nemám rada tie dramatické útrpné príbehy, toto bola krása, nevedela som sa odtrhnúť, milujem príbehy naplnenia platonickej lásky po rokoch, a to ako jej ukazoval tie výstrižky, ktoré si o nej hromadil, bomba, skoro som spadla zo stoličky, nádherné vykreslenie postáv a popisy deja, páčila sa mi tá scéna, ako sa naňho ,,vrhla,, v aute, no mega vzrušujúce, v žiadnej inej knihe (myslím knižky, ktoré som doteraz čítala, nielen od Spencerovej) nebolo nič tak dobre opísané, ale asi už moc prezrádzam, ale to sú vypichnuté okamihy, prečo si musíte knihu prečítať, inak v prvej kapitole som vôbec nečakala že ,,on,, bude ten hlavný, dosť hrozne o ňom rozmýšľala, dej bol preto neočakávaný, za mňa 200 bodov, v mojej knižnici má tento kúsok popredné miesto

04.01.2022 5 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

keď som knihu čítala pred pár rokmi ako nástročná, bolo to úchvatné, ale po rokoch sa mi to správanie Brandona zdalo dosť kruté, no neviem, vnímam ten nátlak už trochu inak, ale aj tak kniha patrí k obľúbeným

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

síce nemám rada v romancách ,,znetvorené,, postavy, ale to práve dávalo príbehu náboj, dosť dobre napísané, čítala som bez dychu

04.01.2022 4 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

mne sa kniha celkom páčila, dej bol pútavý, a tá sexuálna scéna v koči, no teda dosť vzrušujúce, a to je pravda, že hlavní predstavitelia neboli až tak moc sympatickí, ale autorku ,,chválim,, za vykreslenie otroctva

04.01.2022 3 z 5