uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Kousek nebe Kousek nebe Glenna McReynolds

i keď nemám rada príbehy na ranči, toto bolo dobré, môjho ženského srdca sa dotkla tá scéna, keď sa iná žena ,,vyťahovala,, ako spala s hrdinom, a hrdinka sa potom ľutovala, že s ňou sa nemôže porovnávať, mám rada takéto zvraty v deji

Horečka noci Horečka noci Fayrene Preston

toto bolo dosť dobré, páčil sa mi ten opis ich života, také honosné prostredie, mám rada tento štýl stretnutí po rokoch..

Kdo přichází v bouři Kdo přichází v bouři Terry Lawrence

sex hneď v prvej kapitole, no teda, skoro mi oči vypadli, dosť vzrúšo, ale potom podpriemerná sorry

Anděl strážný Anděl strážný Leanne Banks

krásny príbeh, jeden z obľúbených, hrdina bol gavalier

Se zatajeným dechem Se zatajeným dechem Diane Pershing

dobrá :) taká jemná hrdinka

Vzpomínky Vzpomínky Joan Elliott Pickart

dobre napísané, páčil sa mi ten denník :)

Ve jménu lásky Ve jménu lásky Kay Hooper

super sa čítala, páčil sa mi opis postáv, hrdinka bola dobrá, vedela, ako rozhodiť sieť haha

Z maléru do maléru Z maléru do maléru Mary Kay McComas

nuda,nedalo sa mi dočítať..

04.01.2022 1 z 5

Být spolu Být spolu Peggy Webb

krása hĺbky príbehu a hrdinka dokonalá

Dívka z plakátu Dívka z plakátu Susan Connell

Čítala som ako ,,nástročná,,. Veta ,,Môj ocko ťa má na čelvenej fotke,, je pre mňa nezabudnuteľná :D, príjemné čítanie aj preto, že dej sa odohráva pri mori, to mi prišlo veľmi relaxačné. Spisovateľka zaujala už v prvej kapitole a stránky sa v podstate prevracajú samé, môže za to aj to, že v knižke je množstvo popisov humorných situácií a dialógy medzi hrdinami sú pohodové - Evan je skvelý muž.

Zkusme to znovu Zkusme to znovu Charlotte Hughes

moja prvá knižka, takže zostáva v srdci, dobre napísané, páči sa mi, že aj keď mali deti, dej sa netočil okolo nich, boli na prázdninách, a tak hrdinovia mohli byť spolu bez rušenia...

Jiskřičky vášně Jiskřičky vášně Marcia Evanick

príjemné čítanie, sexuálne scény dosť dobré chichi

Pronásledována láskou Pronásledována láskou Patt Bucheister

pekný príbeh

Pokušení Pokušení Barbara Boswell

vzrušujúci príbeh, ja osobne mám rada tento typ kníh, chudobný chlapec a bohatá slečna, čítala som so záujmom

Hudba srdcí Hudba srdcí Fayrene Preston

výborné napísané. láska aj po rokoch, krásne sa čítala

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

kniha ma nebavila. preskakovala som strany, ten opis sexuálnej scény je však zapamätatelný, no, hmmm nič príjemného podľa mňa

Verný dvojník Verný dvojník Sandra Brown

celkom dobré čítanie, ale po čase vyprší z hlavy, pekná obálka

Pavučina z hedvábí Pavučina z hedvábí Sandra Brown

moja prvá kniha od autorky, preto je hodnotenie o bod naviac, bola som ohromená, myslím pozitívne, dobre napísané

Odražená střela Odražená střela Sandra Brown

podľa mňa najlepšia krimiromanca od Brownovej, čítala som až dlho do noci, tak pútavo napísané, on bol proste skvelý a ona tiež, páčilo sa mi erotické napätie medzi nimi, po dlhom čase dobré čítanie

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

kniha sa dobre čítala, hrdina sa krásne choval k hrdinke, odporúčam