uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Dokonalý ženich Dokonalý ženich Kristin Morgan

Kniha sa mi veľmi páčila, a to túto tému (kamaráti milencami) nemusím, často mi takéto príbehy prišli nudné, ale toto bolo niečo celkom iné. Naozaj super, bolo to pútavé, vzrušujúce, zaujímavé - jedna z naj harlequiniek, škoda že od autorky nevyšli aj ďalšie knihy.

22.05.2024 5 z 5

Ostrov mušlí Ostrov mušlí Grace Green

Podľa anotácie som čakala odľahčený príbeh s 2 hašterivými hrdinami, ktorý spolu trávia romancu pri mori, ale....na prekvapenie kniha mala hĺbku... obe postavy majú totiž tajomstvá minulosti, je to však veľmi citlivo podané a najviac ma chytilo za srdce porovnanie človeka s mušľou....naozaj pekné...autorka aj tu použila námet malého dievčatka polosiroty ako to má tradične vo zvyku aj v iných knižkách

12.05.2024 4 z 5

Láska na druhý pohľad Láska na druhý pohľad Amanda Quick (p)

Pri tejto knihe rozhodne platí..nesúď knihu podľa obalu...keby na obálke nebolo meno Amanda Quick, asi by som sa do čítania nedala. Ale o veľa by som prišla. Hrdinka Venetia bola úchvatná, veľmi mi sadol jej humor. Takisto jej rodinní príslušníci boli skvelí, páčili sa mi ich dialógy, ktoré mi prišli humorné. Skvele hodnotím aj príbeh a románik, zo začiatku som nevedela čo čakať pri tejto paranormálnej sérii, ale bolo to podané v znesiteľnej miere, takže super. Tiež sa prikláňam k názoru, že kniha je jedna z naj od autorky.

12.05.2024

Pouze tvá... Pouze tvá... Phyllis Halldorson

Páčil sa mi hlavný hrdina, konečne chlap, ako sa patrí. Nie ako väčšina postáv v týchto bielych harlequinkách. Túto odporúčam prečítat.

08.05.2024 5 z 5

Divoká jízda Divoká jízda Peggy Moreland

Výborná kniha. Pútavá od začiatku do konca. Je súčasťou série o 3 kamarátoch rodeo jazdcoch. O Claytonovi sa dočítate v desire Když schází neha a o Troyovi v desire Odvážný nápad.

08.05.2024

Když schází něha... Když schází něha... Peggy Moreland

Nadväzuje na desire harlequin s názvom Divoká jízda, kde boli Clayton s Renou spomenutí.

08.05.2024

Chci tě, lásko / Zakázané touhy Chci tě, lásko / Zakázané touhy Leanne Banks

obrázok k príbehu Chci te, lásko vyzerá takto :) https://www.goodreads.com/book/show/509662.Expecting_the_Boss_s_Baby?from_search=true&from_srp=true&qid=1IgBg7bLK1&rank=10
Príbeh Chci tě, lásko sa mi páčil. Dobre a realisticky vykreslený začiatok manželstva z rozumu. Osobne som zvedavá na príbeh tretieho milionára Dylana a jeho lásky Alisy, ktorých vzťah je v tejto knihe načrtnutý, lebo Alisa sa tu viackrát objavuje.

05.05.2024 4 z 5

Zelená romance Zelená romance Pamela Hartshorne

To bola nuda a to mám autorku celkom rada....

04.05.2024 2 z 5

Nebezpečný Nebezpečný Caroline Cross

Táto bola jedna z tých najlepších z ,,ranča,, stojí za prečítanie.

Předstírané zasnoubení Předstírané zasnoubení Barbara McMahon

Super príbeh, bavilo ma to

Nevěstin bratr Nevěstin bratr Barbara McMahon

Tento pribeh ma nijako neoslovil. Čakala som oveľa viac podľa hodnotenia a aj z anotácie. Túto tému somnl už viackrát čítala oveľa lepšie napísanú....škoda

Země mého srdce Země mého srdce Sherryl Woods

Anotácia ma dosť odrádzala, ale príbeh bol našťastie oveľa príjemnejší. Minulosť oboch hlavných hrdinov mi prišla zaujimavá a aj ich romanca. V závere to s tým tornádom pripomína romancu Dohoda s větrem. Trosku mi tam prišla príliš tá nehoda malej netere, nakoľko uz tak bolo priveľa negatív v tak malej knižke. Koniec dobrý, všetko dobré.... Som zvedavá na iné knihy od autorky

Zakázaná touha Zakázaná touha Shawna Delacorte

Dobre sa čítala. Dosť mi pripomenula harlequinku Matka mého dítěte od Raye Morgan. Delacorte už napísala podobný príbeh o 2 znovu nájdených srdciach s názvom Schůzka s minulostí.

Nepodařená svatba Nepodařená svatba Metsy Hingle

Súvisí s knižkami Unesená nevěsta a Družička pod ochranou. Su to príbehy sestier Masonových. Tento príbeh bol zaujímavý, som zvedavá na ďalšie.

04.05.2024 4 z 5

Tajná láska Tajná láska Barbara Boswell

Klasická Boswellová. Páčilo sa mi to. Hlavne preto, že námet bol originálny a v TV milujem tieto Survivor súťaže. Popis vzťahu medzi hlavnymi hrdinami bol fajn.

04.05.2024 4 z 5

Rosnička z obrazovky Rosnička z obrazovky Jan Hudson

Nadväzuje na Love story č. 90 Niet nad temperament

Nebudu tvou Nebudu tvou Leanne Banks

Vyborná knižka. Vtipná a vzrušujúca. Bavilo ma to doťahovanie medzi nimi. Najlepšia zo série

Ľúbostné hry Ľúbostné hry Tracy Anne Warren

Tento príbeh bol výborným ukončením serie o súrodencoch Byronovcoch. Pri niektorých momentoch som sa schuti zasmiala, a to som sa najprv obávala, že ma knižka nechytí, lebo tému prezliekania ženy za chlapca veľmi nemusím. Ale Warrenová to jednoducho vie a opäť nasadila laťku vysoko! Tradične som príbeh zhltla za jeden deň. Na konci knižky som si síce povedala, ze mohla pridať ešte zopár strán alebo epilóg, no knihu napriek tomu hodnotím ako výbornú. Znovu som si užívala čítanie o celom klane, ich hromadné rodinné stretnutia sú topka. Najviac ma potešilo, ze som sa dozvedela ako pokračujú manželstvá mojich obľúbencov - vojvodu Neda a dvojčaťa Lea. Príbeh o Lawrenceovi mi v niektorých chvíľach pripomínal trochu z deja Neslušný návrh a Odvážna milenka. Musím zhodnotiť, že tvorba Warrenovej je najlepšie z toho čo som prečítala. Mám veľmi rada takéto príjemné a vzrušujúce oddychovky, pri ktorých sa dá vypnúť na maximum.

28.04.2024 5 z 5

Muž snů Muž snů Ann Major

Dobre sa to čítalo, o príbehu druhej sestry sa dočítate v harlequinke Divoké sny

28.04.2024 4 z 5

Divoké sny Divoké sny Ann Major

Knizka nadväzuje na harlequinku Muž snů. Séria o sestrách Woodsových sa volá Fantazie.

28.04.2024