uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Nedokončená záležitost Nedokončená záležitost Doris Parmett

Príjemný príbeh, o novom vzťahu ,,odmietnutého,, Dennisa sa dočítate v Love story č. 56 Ohnivý anjel :)

24.04.2024

Jediný bozk Jediný bozk Tracy Anne Warren

Milujem Warrenovú, ale v tejto knihe ma príbeh zo začiatku veľmi neoslovil, čítala som hlavne preto, že patrí do série, podivná mi prišla tá ich dohoda o zásnubách a ich neskoršom zrušení... hlavné postavy pre mňa neboli nijak výrazné, páčilo sa mi ale ako príjemne Meg prijala Cadeova rodina a aj tu si čitateľ môže pripomenúť večery v kruhu Byronovskej rodiny, no negatívny pocit vyvolala u mňa zmienka o Cadovej tragickej minulosti (čo bolo podobne kruté ako v Odvážnej milenke, nemám rada tento druh námetu v historických oddychovkách! ) ...so zdvihnutým obočím som tiež čítala vety o tom ako (v tej dobe) zasnúbená žena tancuje s inými mládencami, prijíma od nich kvety, chodí s nimi na výlety, na večere, na prechádzky, na plavby člnom a potom sa (akoby nič) vracia do domu svojho snúbenca. Si vravím, že to naozaj???? Odhliadnuc od tohto medzi partnermi mi chýbalo to čaro, ktoré v iných (doteraz mnou prečítaných) knihách vedela Warrenová vykúzliť... Podľa mňa najslabšia kniha o Byronovcoch, a takisto ma mrzí ako negatívne sú hodnotené neskoršie knihy v sérii- Jediný dotyk a Krásna pokušiteľka. Ja mám úplne iný názor.

14.01.2024

Texaská romance Texaská romance Barbara McCauley

knižka je dalším príbehom o súrodencoch Stoneových, Zvyšné 2 časti nájdete v edícii Temptation special pod názvom Horké léto a Dáma z Texasu.

14.01.2024

Sobě rovni Sobě rovni Meagan McKinney

skvele napísaný príbeh lásky dvoch odlišných ľudí, najlepšia knižka zo série, odporúčam zohnať a prečítať

01.01.2024 5 z 5

Žralok a vážka Žralok a vážka Ann Major

toto bol pútavý príbeh, i keď autorka nepatrí medzi moje obľúbené kvôli štýlu jej písania, ale toto odporúčam prečítať

27.12.2023

Nezkrotný muž Nezkrotný muž Joan Hohl

Podľa popisu v anotácii, som očakávala, že budú medzi nimi nejaké trenice, keďže on je popísaný takými nelichotivými prívlastkami, ale som rada, že to bola úplne normálna harlequinka, i keď v prvých 2/3nách knihy sa v podstate nič medzi nimi nedialo, a potom prišla pusa a hneď aj vhupli do postele, a tieto scény spisovateľka dobre popísala, záver bol príjemný

26.12.2023

Žhavé doteky / Tajemný host Žhavé doteky / Tajemný host Kate Hoffmann

v Druhej poviedke Kate Hoffmann opäť nesklamala, originálna obálka - https://www.goodreads.com/book/show/2504156.Wicked_Ways?ref=nav_sb_ss_1_16

21.12.2023

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Dejom je toto najšokujúcejší príbeh zo série, a tento titul by som ani nezaradila medzi romány pre ženy, psychopatické postavy v knihe ma tak znechutili, že som ľutovala, že som si knižku kúpila, snažila som sa ale knihu dočítať, samozrejme s preskakovaním mnohých strán a všímala som si len úryvky o Avery a John Paulovi.... vzťah 2 hlavných hrdinov celkom dobrý, ale nič výnimočné sa medzi nimi nedialo. Po 3 skvelých príbehoch zo série - Vražda podle seznamu, Divoká jízda, Oheň a led - siahnuť po niečom takomto, bolo naozaj pre moju jemnú dušu utrpenie...

07.12.2023 2 z 5

Faulknerovo děvče Faulknerovo děvče Margaret Way

autorkin štýl v príbehoch mi úplne nevyhovuje, príliš veľa postáv, ktoré zaberajú ,,priestor,, hlavným hrdinom, a riešia sa tam podľa mňa ,,blbosti,, radšej mohla pridať viac odsekov o intímnostiach, čo tam teda mne osobne naozaj chýbalo... fotka na obálke zase nie je pravdivá - hrdinka má čierne vlasy, olivovú pleť a obaja sa k sebe takto milo a usmievavo naozaj nemali

06.12.2023 2 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

pre mňa bolo čítanie tejto knižky zážitkom, vynikajúci dej, dobre vykreslení hlavní hrdinovia a pútavo sa rozvíjajúci vzťah medzi nimi. Okrem toho trio priateliek - Regan, Cordelia a Sophie som si zamilovala, bavili ma ich rozhovory a teším sa tak na príbehy lásky zvyšných 2 dievčat. Regan bola skvelá, až som žasla ako ,,normálna,, bola takáto slečna, ktorá vyrastá od malička v prepychu, všetko ma bavilo na stránkach knihy, ako celok tak hodnotím túto knihu za NAJlepšiu zo série. Čo sa týka vraha a jeho príbehu, prišlo mi to veľmi smutné a rozumiem, že človeku môže po takomto niečom naozaj prepnúť... palec hore pre autorku za tú zápletku s murder listom - naozaj originálne. A záver s vyznaním lásky medzi Regan a Alecom mi vyčaril úsmev na tvári. Knihu odporúčam prečítať všetkými desiatimi! Jedinú výtku, ktorú mám, je foto na obálke, Regan bola tmavovláska :)

06.12.2023 5 z 5

Nevěsta z Balleymoru Nevěsta z Balleymoru Emma Goldrick

nudná kniha, a nebol tam ani sex, a postavy na obálke vôbec neboli v príbehu tak usmiate

04.12.2023

Svatba snů Svatba snů Helen Brooks

príbeh ma rýchlo zaujal, nemohla som sa odtrhnúť, obidvaja hrdinovia boli zaujímavé postavy

04.12.2023 5 z 5

Láska dohodou Láska dohodou Lori Foster

dojem z knižky mne osobne kazilo slovíčko děcko, znelo to zvláštne, tak tvrdo, neosobne, a hrdinka tiež nebola úplne férová, keďže vedela (si myslela), že je neplodná a pristúpila na takúto ponuku...

04.12.2023 3 z 5

Nečekaná rodina Nečekaná rodina Grace Green

top knižka od autorky, odporúčam prečítať, super štýl písania, napínavé, vzrušujúce a romantické

03.12.2023 5 z 5

Zázrak Zázrak Grace Green

dej ma nudil, inak mám autorku rada...

03.12.2023 2 z 5

Zůstanu navždy Zůstanu navždy Grace Green

Dievčato v príbehu má takmer 9 rokov, takže foto na obálke akosi nesedí...príbeh bol dobre napísaný, a pre mňa aj napínavý

03.12.2023 4 z 5

Miluj ma navždy Miluj ma navždy Johanna Lindsey

súhlasím, že knižka bola vtipná, príjemne ma to prekvapilo, hviezdičku strhávam za dialekt hlavného hrdinu a za to, že bol na začiatku zamilovaný do inej ženy

03.12.2023 4 z 5

Kovbojské snění Kovbojské snění Shawna Delacorte

súhlasím s komentárom nižšie, knižka bola naprosto úžasná a dojímavá, aj mne zopárkrát vyšli slzičky, odporúčam zohnať a prečítať, jedna z naj romancí tohot formátu, páčil sa mi opis chvíľ, ktoré spolu obaja trávili, autorka píše naozaj s hĺbkou

02.12.2023 5 z 5

Vážná známost Vážná známost Donna Clayton