Miluj ma navždy přehled

Miluj ma navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112193/bmid_miluj-ma-navzdy-UHo-112193.jpg 4 183 183

Sherring Cross série

Kimberly Richardsová je popudená otcovým zámerom vydať ju čo najrýchlejšie, len aby upokojil svoju žiarlivú milenku. Bohatá Kimberly cíti hlboký odpor k zlatokopom a opovrhuje „počestným nápadníkom“, schudobneným zemanom Lachlanom MacGregorom, s ktorým sa stretáva na panstve Sherring Cross. Pekný a povýšenecký Lachlan si brúsi zuby na vydatú vojvodkyňu z Wrothstonu. Zvláštny zvrat udalostí však vedie nerovnú dvojicu k nečakanému osudu, kde sa tvrdé, zaťaté srdce otvorí nefalšovanej láske.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Love Me Forever , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miluj ma navždy. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel4895
03.12.2023 4 z 5

súhlasím, že knižka bola vtipná, príjemne ma to prekvapilo, hviezdičku strhávam za dialekt hlavného hrdinu a za to, že bol na začiatku zamilovaný do inej ženy

havrmoni
20.08.2023 5 z 5

Ještě hezčí než ten předchozí. Vracím se k této autorce po letech a nelituju. Znovu hltám její příběhy, které mě baví a které mám ráda.

Ála1968
06.04.2023 4 z 5

Bylo to romantické, vtipné a já se bavila.Určitě jsem knihu nečetla naposledy, ráda se k ní vrátím

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Miluj ma navždy v seznamech

v dalších seznamech2x