uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Ľúbostné hry Ľúbostné hry Tracy Anne Warren

Tento príbeh bol výborným ukončením serie o súrodencoch Byronovcoch. Pri niektorých momentoch som sa schuti zasmiala, a to som sa najprv obávala, že ma knižka nechytí, lebo tému prezliekania ženy za chlapca veľmi nemusím. Ale Warrenová to jednoducho vie a opäť nasadila laťku vysoko! Tradične som príbeh zhltla za jeden deň. Na konci knižky som si síce povedala, ze mohla pridať ešte zopár strán alebo epilóg, no knihu napriek tomu hodnotím ako výbornú. Znovu som si užívala čítanie o celom klane, ich hromadné rodinné stretnutia sú topka. Najviac ma potešilo, ze som sa dozvedela ako pokračujú manželstvá mojich obľúbencov - vojvodu Neda a dvojčaťa Lea. Príbeh o Lawrenceovi mi v niektorých chvíľach pripomínal trochu z deja Neslušný návrh a Odvážna milenka. Musím zhodnotiť, že tvorba Warrenovej je najlepšie z toho čo som prečítala. Mám veľmi rada takéto príjemné a vzrušujúce oddychovky, pri ktorých sa dá vypnúť na maximum.

28.04.2024 5 z 5

Muž snů Muž snů Ann Major

Dobre sa to čítalo, o príbehu druhej sestry sa dočítate v harlequinke Divoké sny

28.04.2024 4 z 5

Divoké sny Divoké sny Ann Major

Knizka nadväzuje na harlequinku Muž snů. Séria o sestrách Woodsových sa volá Fantazie.

28.04.2024

Ohnivý anděl Ohnivý anděl Doris Parmett

Ide o pokračovanie Lovestory č. 20 Nedokončená záležitosť

24.04.2024

Nedokončená záležitost Nedokončená záležitost Doris Parmett

Príjemný príbeh, o novom vzťahu ,,odmietnutého,, Dennisa sa dočítate v Love story č. 56 Ohnivý anjel :)

24.04.2024

Jediný bozk Jediný bozk Tracy Anne Warren

Milujem Warrenovú, ale v tejto knihe ma príbeh zo začiatku veľmi neoslovil, čítala som hlavne preto, že patrí do série, podivná mi prišla tá ich dohoda o zásnubách a ich neskoršom zrušení... hlavné postavy pre mňa neboli nijak výrazné, páčilo sa mi ale ako príjemne Meg prijala Cadeova rodina a aj tu si čitateľ môže pripomenúť večery v kruhu Byronovskej rodiny, no negatívny pocit vyvolala u mňa zmienka o Cadovej tragickej minulosti (čo bolo podobne kruté ako v Odvážnej milenke, nemám rada tento druh námetu v historických oddychovkách! ) ...so zdvihnutým obočím som tiež čítala vety o tom ako (v tej dobe) zasnúbená žena tancuje s inými mládencami, prijíma od nich kvety, chodí s nimi na výlety, na večere, na prechádzky, na plavby člnom a potom sa (akoby nič) vracia do domu svojho snúbenca. Si vravím, že to naozaj???? Odhliadnuc od tohto medzi partnermi mi chýbalo to čaro, ktoré v iných (doteraz mnou prečítaných) knihách vedela Warrenová vykúzliť... Podľa mňa najslabšia kniha o Byronovcoch, a takisto ma mrzí ako negatívne sú hodnotené neskoršie knihy v sérii- Jediný dotyk a Krásna pokušiteľka. Ja mám úplne iný názor.

14.01.2024

Texaská romance Texaská romance Barbara McCauley

knižka je dalším príbehom o súrodencoch Stoneových, Zvyšné 2 časti nájdete v edícii Temptation special pod názvom Horké léto a Dáma z Texasu.

14.01.2024

Sobě rovni Sobě rovni Meagan McKinney

skvele napísaný príbeh lásky dvoch odlišných ľudí, najlepšia knižka zo série, odporúčam zohnať a prečítať

01.01.2024 5 z 5

Žralok a vážka Žralok a vážka Ann Major

toto bol pútavý príbeh, i keď autorka nepatrí medzi moje obľúbené kvôli štýlu jej písania, ale toto odporúčam prečítať

27.12.2023

Nezkrotný muž Nezkrotný muž Joan Hohl

Podľa popisu v anotácii, som očakávala, že budú medzi nimi nejaké trenice, keďže on je popísaný takými nelichotivými prívlastkami, ale som rada, že to bola úplne normálna harlequinka, i keď v prvých 2/3nách knihy sa v podstate nič medzi nimi nedialo, a potom prišla pusa a hneď aj vhupli do postele, a tieto scény spisovateľka dobre popísala, záver bol príjemný

26.12.2023

Žhavé doteky / Tajemný host Žhavé doteky / Tajemný host Kate Hoffmann

v Druhej poviedke Kate Hoffmann opäť nesklamala, originálna obálka - https://www.goodreads.com/book/show/2504156.Wicked_Ways?ref=nav_sb_ss_1_16

21.12.2023

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Dejom je toto najšokujúcejší príbeh zo série, a tento titul by som ani nezaradila medzi romány pre ženy, psychopatické postavy v knihe ma tak znechutili, že som ľutovala, že som si knižku kúpila, snažila som sa ale knihu dočítať, samozrejme s preskakovaním mnohých strán a všímala som si len úryvky o Avery a John Paulovi.... vzťah 2 hlavných hrdinov celkom dobrý, ale nič výnimočné sa medzi nimi nedialo. Po 3 skvelých príbehoch zo série - Vražda podle seznamu, Divoká jízda, Oheň a led - siahnuť po niečom takomto, bolo naozaj pre moju jemnú dušu utrpenie...

07.12.2023 2 z 5

Faulknerovo děvče Faulknerovo děvče Margaret Way

autorkin štýl v príbehoch mi úplne nevyhovuje, príliš veľa postáv, ktoré zaberajú ,,priestor,, hlavným hrdinom, a riešia sa tam podľa mňa ,,blbosti,, radšej mohla pridať viac odsekov o intímnostiach, čo tam teda mne osobne naozaj chýbalo... fotka na obálke zase nie je pravdivá - hrdinka má čierne vlasy, olivovú pleť a obaja sa k sebe takto milo a usmievavo naozaj nemali

06.12.2023 2 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

pre mňa bolo čítanie tejto knižky zážitkom, vynikajúci dej, dobre vykreslení hlavní hrdinovia a pútavo sa rozvíjajúci vzťah medzi nimi. Okrem toho trio priateliek - Regan, Cordelia a Sophie som si zamilovala, bavili ma ich rozhovory a teším sa tak na príbehy lásky zvyšných 2 dievčat. Regan bola skvelá, až som žasla ako ,,normálna,, bola takáto slečna, ktorá vyrastá od malička v prepychu, všetko ma bavilo na stránkach knihy, ako celok tak hodnotím túto knihu za NAJlepšiu zo série. Čo sa týka vraha a jeho príbehu, prišlo mi to veľmi smutné a rozumiem, že človeku môže po takomto niečom naozaj prepnúť... palec hore pre autorku za tú zápletku s murder listom - naozaj originálne. A záver s vyznaním lásky medzi Regan a Alecom mi vyčaril úsmev na tvári. Knihu odporúčam prečítať všetkými desiatimi! Jedinú výtku, ktorú mám, je foto na obálke, Regan bola tmavovláska :)

06.12.2023 5 z 5

Nevěsta z Balleymoru Nevěsta z Balleymoru Emma Goldrick

nudná kniha, a nebol tam ani sex, a postavy na obálke vôbec neboli v príbehu tak usmiate

04.12.2023

Svatba snů Svatba snů Helen Brooks

príbeh ma rýchlo zaujal, nemohla som sa odtrhnúť, obidvaja hrdinovia boli zaujímavé postavy

04.12.2023 5 z 5

Láska dohodou Láska dohodou Lori Foster

dojem z knižky mne osobne kazilo slovíčko děcko, znelo to zvláštne, tak tvrdo, neosobne, a hrdinka tiež nebola úplne férová, keďže vedela (si myslela), že je neplodná a pristúpila na takúto ponuku...

04.12.2023 3 z 5

Nečekaná rodina Nečekaná rodina Grace Green

top knižka od autorky, odporúčam prečítať, super štýl písania, napínavé, vzrušujúce a romantické

03.12.2023 5 z 5

Zázrak Zázrak Grace Green

dej ma nudil, inak mám autorku rada...

03.12.2023 2 z 5

Zůstanu navždy Zůstanu navždy Grace Green

Dievčato v príbehu má takmer 9 rokov, takže foto na obálke akosi nesedí...príbeh bol dobre napísaný, a pre mňa aj napínavý

03.12.2023 4 z 5