Ľúbostné hry

Ľúbostné hry https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394239/bmid_lubostne-hry-Geu-394239.jpg 4 22 2

Po románe V manželskej posteli nám skvelá Tracy Anne Warrenová ponúka záverečný diel svojej najnovšej trilógie Zhýralci z Cavendish Square o fascinujúcich Byronovcoch z Braebournu. Začítajte sa a spoznajte nespútaného právnika lorda Lawrencea Byrona! Hoci ženy nesmú vykonávať právnické povolanie, Rosamund Carrowová sa v práve dobre vyzná, pretože celé roky pomáhala otcovi, úspešnému právnikovi Eliasovi Carrowovi. Po jeho nečakanej smrti sa prezlečie za muža, aby mohla vystupovať na súde a dotiahnuť jeho prípady do úspešného konca. Lord Lawrence Byron je napriek svojej povesti zhýralca považovaný za vychádzajúcu hviezdu londýnskych právnických kruhov. Keď ho na súde porazí mladý právnik, rozhodne sa zistiť o svojom protivníkovi čo najviac. Poriadne ho prekvapí, keď odhalí šokujúce tajomstvo: jeho súperom bola v skutočnosti inteligentná a očarujúca mladá dáma – žena, ktorú by mal najradšej vo svojej posteli…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Bedchamber Games

uzivatel4895
28.04.2024 5 z 5

Tento príbeh bol výborným ukončením serie o súrodencoch Byronovcoch. Pri niektorých momentoch som sa schuti zasmiala, a to som sa najprv obávala, že ma knižka nechytí, lebo tému prezliekania ženy za chlapca veľmi nemusím. Ale Warrenová to jednoducho vie a opäť nasadila laťku vysoko! Tradične som príbeh zhltla za jeden deň. Na konci knižky som si síce povedala, ze mohla pridať ešte zopár strán alebo epilóg, no knihu napriek tomu hodnotím ako výbornú. Znovu som si užívala čítanie o celom klane, ich hromadné rodinné stretnutia sú topka. Najviac ma potešilo, ze som sa dozvedela ako pokračujú manželstvá mojich obľúbencov - vojvodu Neda a dvojčaťa Lea. Príbeh o Lawrenceovi mi v niektorých chvíľach pripomínal trochu z deja Neslušný návrh a Odvážna milenka. Musím zhodnotiť, že tvorba Warrenovej je najlepšie z toho čo som prečítala. Mám veľmi rada takéto príjemné a vzrušujúce oddychovky, pri ktorých sa dá vypnúť na maximum.

Hradčiatko
28.04.2024 3 z 5

Obálkou na mňa žmurkla v knižnici a vzhľadom k predstave daždivého víkendu som s ňou hupsla do tašky - neľutovala som a nejasala :) Boli aspekty dobré, boli slabšie - za mňa pomenej uveriteľné dialógy a momenty zámeny gendru, kedy si človek vraví "on si to naozaj nevšimol... hmmm... a vyriešil nejaký prípad pri svojich pozorovacích schopnostiach?" ale na druhej strane, dej je vystavaný v zásade dobre, vrátane právnických momentiek, kde som si hovorila, že by bol potenciál aj na trochu viacej, pretože autorka na to ozaj má! Na skĺbenie súvislostí a drobností z pozadia deja, že je skoro škoda, že to nevyužila viac ;))