uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Druhý do páru Druhý do páru Emma Goldrick

toto teda nebola dobrá Harlequinka, hrdinka mi prišla divná, popis ich milostného aktu som čítala so zdvihnutým obočím - to ako myslela autorka naozaj??

Damaronové: Nevěsta Damaronové: Nevěsta Fayrene Preston

Knižka prekvapila originálnou zápletkou, zaujímavé čítanie, som zvedavá aj na príbeh Kylie.

Muž zákona Muž zákona Kristine Rolofson

táto knižka bola naozaj čitateľský zážitok, odporúčam všetkými desiatimi! skvelé vykreslenie postáv a ich príbehov, proste nádhera

Polibky sta chutí Polibky sta chutí Debbie Macomber

dobrá knižka, od autorky som čítala síce lepšie, ale bolo to fajn čítanie, i keď tu neboli popísané posteľné scény :(

01.12.2023 3 z 5

Savannah Savannah Donna Carlisle (p)

Knižka ma miestami veľmi nebavila, ale dalo sa to prečítať, usmiata dvojica na obálke sa k tomuto príbehu veľmi nehodí, lebo Savannah bol stále vážna

Dokonalý požitek Dokonalý požitek Judy Griffith Gill

príjemná knižka, i keď na môj vkus dlho odďaľovali zblíženie

01.12.2023 4 z 5

Návrat do Whisky River Návrat do Whisky River JoAnn Ross

Napriek tomu, že mám rada príbehy o cestovaní v čase, tento nepatrí medzi moje obľúbené, popis vzťahu hrdinov mi nesadol, hlavne aj preto, že knižka mala nudný zdĺhavý začiatok

Ženich na inzerát Ženich na inzerát Day Leclaire

Popis príbehu na obálke zaujímavý, medzi postavami bolu trochu toho hnevu, tak ma príbeh až tak neočaril

Lupič Lupič Madeline Harper

toto bolo skvelé, celkovo mám rada podobné príbehy z tejto edície a tento bol jeden z Naj o cestovaní v čase, parádne napísané, odporúčam prečítať

Texaský taneček Texaský taneček Peggy Moreland

priemerná knižka, čítala som lepšie od autorky

Skutečná rodina Skutečná rodina Charlotte Hughes

čakala som trošku lepší príbeh

Dáma v zrcadle Dáma v zrcadle Judith Arnold

tento príbeh bol super, bavilo ma to aj keď veľa romantiky v príbehu nebolo

Láska a bouře Láska a bouře Jackie Merritt

spočiatku veľmi dobré, potom priemerná knižka, a spomínaná téma o matke dosť smutná

Umíněný kovboj Umíněný kovboj Barbara McMahon

celkom originálny príbeh

Potulný kovboj Potulný kovboj Barbara McMahon

podľa vysokého hodnotenia, som čakala pecku v tomto žánre, ale mňa osobne príbeh nejako veľmi nezaujal

Odvážný nápad Odvážný nápad Peggy Moreland

nádherná knižka, zaujímavá hneď od prvej kapitoly, odporúčam prečítať, toto je presne typ príbehov, po ktorých sa cítim príjemne

Výstřelky Výstřelky Cathie Linz

Anotácia naznačuje zaujímavý príbeh, ale nebolo tomu tak, zistila som, že nie som fanda tejto autorky, v jej príbehoch mi stále ,,niečo,, chýba

Nebezpečný polibek Nebezpečný polibek Renee Roszel

Napriek hroznej anotácie, príbeh bol celkom dobrý

Nevěstou z donucení Nevěstou z donucení Cathie Linz

I keď sú anotácia aj obálka lákavé, príbeh ma vôbec nebavil, hrdinovia mi nesadli, autorka sa síce snažila miestami vtipne popísať veci, ale ani to knižku nezachránilo

01.12.2023 1 z 5

Bouřlivé setkání Bouřlivé setkání Ruth Jean Dale

skvelý príbeh, dobre napísané, odporúčam prečítať, knižka mi pripomenula LoveStory Skúsme to znova, kde sú rozídení manželia po celý čas spolu a ich dieťa je na prázdninách, tým pádom je priebeh ,,udobrovania,, nerušený