uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

kniha sa dobre čítala, hrdina sa krásne choval k hrdinke, odporúčam

04.01.2022 5 z 5

Připraven na lásku Připraven na lásku Debbie Macomber

táto knižka bola super, nevedela som sa od nej odtrhnúť až do konca, veľmi sa mi páčili obaja hlavní hrdinovia, po dlhom čase fakt dobré čítanie, teším sa na druhý diel Pripraven na svatbu :) dúfam, že príbeh bude rovnako dobre napísaný

04.01.2022 5 z 5

Ozvěny minulosti Ozvěny minulosti Sally Wentworth

neskutočne dobré, nemohla som odložiť, čítané na jeden raz až do poslednej stránky, vášeň, vášeň, vášeň

03.01.2022 5 z 5

Mít proč žít Mít proč žít Penny Jordan (p)

Príbeh sa vyvíjal po krôčkoch, rozuzlenie prišlo az na poslednych strankach, čitateľ je v napätí až do konca. Priemerná romanca, čakala som trošku viac vzrušenia od príbehu

03.01.2022 2 z 5

Neústupná Neústupná Jenny Cartwright

Toto teda na ,,zasmání,, rozhodne nebolo, na počiatočných stránkach sa mi písanie autorky páčilo...na konci druhej kapitoly som knihu s hnusom odložila nedočítanú (bola som v šoku zo zápletky), po pár mesiacoch som knihu však znovu chytila s odhodlaním dať jej šancu a začala som čítať znovu, samozrejme od 3tej kapitoly a musím povedať, že som rada, že som sa k príbehu znovu vrátila a až do konca knihy som s nedočkavosťou obracala stránku za stránkou. Autorka píše pútavo a na konci sa samozrejme celé nedorozumenie vysvetlilo a to najhoršie sa nepotvrdilo, uff... Musím však stiahnuť pár hviezdičiek za ten začiatok, ktorý bol príčinou ich dlhoročného odlúčenia, takéto niečo sa do Romancí rozhodne nehodí.

03.01.2022 3 z 5

Tropická láska Tropická láska Sandra Brown

Za mňa obrovské sklamanie, (obálka je neskutočne krásna - tu sa hodí veta - nesúď knihu podľa obalu), knihu som zohnala v knižnici - našťastie, lebo keby som si ju kúpila, veľmi by som ľutovala, nedočítala som, čakala som úplne iné podanie príbehu, už pri čítaní prvej kapitoly, som si pomyslela - Toto ozaj myslí autorka vážne?? - nechať si prsia oblapávať chlapom, ktorého prvýkrát vidíte? niet divu, že celý zvyšok príbehu stále myslel na jej bujné poprsie :D, najhoršie, čo som od Brown čítala, a nezachráni to ani krásne Havaj prostredie

03.01.2022 2 z 5