uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Navždy v tvém objetí Navždy v tvém objetí Kathleen E. Woodiwiss

kniha sa mi páčila, to ako ho hrdinka ,, využila,, a on si potom od sklamania udržiaval od nej odstup dodalo príbehu vzrušenie, teda aspoň ja mám rada takéto zvraty v deji, nedá sa zabudnúť na ich svadobnú noc, to, čo Tyron urobil bolo dojemné, zbožňovala som ho počas celého čítania, a to, že sú v historických románoch zdĺhavé opisy, to mi nevadí, ak je toho moc, preskakujem odstavce :D

Inkognito Inkognito Ann Patrick

dobre sa čítala, bola som zvedavá ako to medzi nimi dopadne, teda jasné, že dobre :)

Pronásledována láskou Pronásledována láskou Patt Bucheister

páči sa mi príbeh kedy pekná žena je obletovaná sexi mužom

Muž v měsíčním svitu Muž v měsíčním svitu Judy Griffith Gill

od začiatku pútavé, mne to tam trochu kazil ten príbeh týrania ženy manželom, hrdina bol borec

Tajemný ochránce Tajemný ochránce Victoria Leigh

zo začiatku nič moc,ale potom sa to rozbehlo a ten koniec .. perfektný, odporúčam prečítať

Dotyk anděla Dotyk anděla Linda Cajio

vynikajúce, malo to všetko humor, vášeň, lásku, zlosť, moja obľúbená

Pořád tě budu milovat... Pořád tě budu milovat... Dorothy Garlock

tento príbeh bol úplny iný ako väčšina ,, pohodových,, love storiek, to bolo dosť citové, zaujímavé, dojemné, človek sa zamýšľa

Růže ze San Antonia Růže ze San Antonia Fran Baker

príbeh dobrý,ale tá žena na obálke vyzerá ako vôl, zle ju nakreslili

Milenka z ostrova Milenka z ostrova Patt Bucheister

foto krásna, príbeh bol lepší až od druhej polovice knižky, už druhá knižka od tejto autorky, kde používa tému zdravotného problému, ale deju to neuberá, pekný príbeh

Stříbrné náramky Stříbrné náramky Sandra Chastain

obálka pútavá, knižku som čítala prvýkrát ako nástročná, teraz som sa k nej po 15 rokoch vrátila, je to fajn príbeh, realistický s krimi zápletkou

Sladké pokušení Sladké pokušení Marcia Evanick

obálka nič moc, ale bolo to dobré, pamätám si ako ju špehoval keď sa prezliekala v stane pri zapnutom lampáši, pobavilo

Samotář Samotář Laura Taylor

krásny pár na obálke, veľmi pútavo napísané, čítala som ako násťročná, páčil sa mi opis ranného behu, dobré opisy postáv

Neptejte se žen na číslo bot Neptejte se žen na číslo bot Jan Hudson

tu som sa nasmiala, výborný popis deja, scéna ako sa schovávala pod posteľou, no pecka! príbeh bol celkovo super. Potešilo ma hlavne, ze je to ďalší príbeh o súrodencoch Barringerovcoch. Nadväzuje na Lovestory č. 10 Volajte ma Sin

A co když je to láska? A co když je to láska? Susan Connell

sklamanie, od tejto autorky som aj tu čakala podobné čítanie ako Dievča z plagátu,ale bohužiaľ nekonalo sa, nedočítaná

04.01.2022 1 z 5

Okouzlení Okouzlení Fayrene Preston

zaujímavá knižka, mám rada tento typ hrdiniek

Úklad Úklad Peggy Webb

mám rada spisovateľku, toto bolo tiež vydarené

Důvěřuj mi, lásko Důvěřuj mi, lásko Cindy Gerard

pútavé čítanie, i keď pár na obálke celkom nesedí s ich vekom, ona tu vyzerá staršie a v skutočnosti on je o pár rokov starší, ale to len tak podotýkam :)

Polibek na usmířenou Polibek na usmířenou Judy Griffith Gill

dosť dobré, mám rada tie príbehy, keď sa manželia udobrujú

04.01.2022 5 z 5

Náhlý impuls Náhlý impuls Linda Wisdom (p)

to vôbec nebolo klasické, vykreslenie postáv dosť dobré, a tá scéna pri bazéne, keď sa vrátil z ,,výletu,, alebo ako to nazvať, nadpriemer podľa mňa, zostane u mňa v knižnici

Korzárka Korzárka Gail Douglas

pútavý príbeh, aj po rokoch si pamätám vetu -predstavoval si ako mu tie jej dlhé nohy obopnú boky, sranda no