uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Katie a nemožný príbuzný Katie a nemožný príbuzný L. E. Blair

Páčil sa mi príbeh, aj zaľúbenie Noelle do Katinho hokejového spoluhráča, takisto popis jarmoku a tancovačky bol super, autorka dokáže tieto veci podať super :)

Zmiešané pocity Zmiešané pocity L. E. Blair

príbeh bol fajn, rozumela som Katie vo chvíľach, keď videla, že všetci majú pred ňou tajnosti a ona netuší čo je vo veci.... Ale ako vždy - zlatý bod programu - Scottie a jeho emócie.

Katina priateľka z Beverly Hills Katina priateľka z Beverly Hills L. E. Blair

Katie má zase problém... tentoraz sa jej kamoška nalepí na chlapca (Scottieho) , ktorý sa jej páči, ale dopadne to v prospech Katie, Scottie ako vždy zabodoval, kiežby by bolo v realite viac takýchto chlapcov. A parádny bol aj popis tej prespávačky v Katinej vile so Stacy a jej ,,príveskami,, nasmiala som sa teda riadne na Michelovi, Samovi a tom ich hadovi, jáájda, autorka to teda vie vymyslieť

Domáci večierok Domáci večierok L. E. Blair

Typická americká párty v dome :) a vzťah Scottieho a Katie ma baví stále viac a viac

15.03.2023 5 z 5

Dobrodružné opatrovanie detí Dobrodružné opatrovanie detí L. E. Blair

jedna z naj zo série, pútavá od začiatku do konca, aj som sa pri niektorých pasážach nasmiala, tie popisy aktivít mládeže boli super

15.03.2023 5 z 5

Bábätko Bábätko L. E. Blair

jedna z najlepších knižiek zo série, páčila sa mi, ten opis novej izby bol...wau! kto by nechcel 3 okná v izbe so vstupom na terasu, no nie? a neodsudzujem Allison, že chce mať voľný čas pre seba. Prečo aj, veď má len 13. A nebolo tam spomenuté, že by nemohla ísť kamarátkam na večer....

19.10.2022 5 z 5

Šokujúca správa Šokujúca správa L. E. Blair

tie ich párty sú skvelé, vždy autorka vymyslí niečo super

Perfektný výber partnera Perfektný výber partnera L. E. Blair

zaujímavé, aj v našej triede by sme mohli niečo také vyskúšať :) Aj Vám sa páči ako ten Scottie zakaždým žiarli kvôli nejakému chalanovi a na konci sa vždy udobrujú? za mňa super, celá knižka

Konkurz Konkurz L. E. Blair

súhlasím, krásne knihy, Katie a pekný hokejista Scottie - tak toto sa mi teda páčilo, teším sa ako sa to medzi nimi bude vyvíjať v ďalších častiach :)

Víťazný tím Víťazný tím L. E. Blair

niekedy mi ten Sam lezie na nervy menej, niekedy viac, ale tuto to bol extrém Gá Gá a veci podobné ako - Hlava jej z tela odpadá raz za deň (na adresu Sabriny), hroznééééé

Rebel Rebel L. E. Blair

randyne príbehy sú vždy dobré, a ten Sheck nemá chybu, že?

Rodinná udalosť Rodinná udalosť L. E. Blair

s Katie by som menila, tie opisy luxusu, kto by nechcel zažiť? I keď v každom dieli je vykreslená ako taká trpiteľka, všimli ste si to aj vy? ale mám ju najradšej a príbehy o nej ma baví čítať najviac. Páčil sa mi rozhovor/zblíženie s nevlastným otcom, autorka to veľmi pekne podala, určite týmto príbehom chcela pomôcť tínedžerkám, ktoré sa ocitli v rovnakej situácii.

Zamilovaná Zamilovaná L. E. Blair

tak toto malo grády, do Billyho by som sa aj ja zamilovala, taký tajomný typ, a ten beh za Allison hore po schodoch, fúúúú, romantika..... čo vy na to?

Všetko je vo hviezdach Všetko je vo hviezdach L. E. Blair

dobré, vtipné a pútavé

Varovanie Zeme Varovanie Zeme L. E. Blair

jedna z najlepších knižiek série, perfektný príbeh - Allison a Billy a tie ich vyznania citov -krása, a super bol aj opis chystania tej slávnosti, osobne mám rada, keď sa mládež stretne v jednom dome a spolu niečo pripravujú

V poslednej chvíli V poslednej chvíli L. E. Blair

chúďa Katie, tá musí byť vždy trpiteľka, v každom jej príbehu nejaký problém, mám ju rada

Allison, pomôž! Allison, pomôž! L. E. Blair

pekný nápad na príbeh, a tuším tam nebola ani Stacy Veľká

Všechno je jinak Všechno je jinak Karen Leabo

super kniha, pútavá od prvej vety

Randy a kanoistické preteky Randy a kanoistické preteky L. E. Blair

jedna z najlepších, vtipné bolo ako v škole púšťali to zrýchlené video, a ten koniec nemal tiež chybu, paráda :)

30.01.2022 5 z 5

Randy a perfektný chalan Randy a perfektný chalan L. E. Blair

Keby sa Randy mala znovu rozhodnúť, nikdy by už nesúhlasila s tým, aby v rámci výmenných študijných pobytov Rodolfo Ortiz z Kostariky býval u nich doma. Rodolfo hovorí perfektne po anglicky, svetovo vyzerá, a predsa si s Randy nerozumejú.

27.01.2022