uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Svůdná chůva Svůdná chůva Emma Darcy

súhlasím s vyšším hodnotením tejto knihy, o začiatku bol popis deja síce tak trochu vyumelkovaný (luxusný dom, dokonalí ľudia, bezchybná krása oboch hrdinov), ale potom sa to realisticky rozbehlo. Chápala som aj podozrievavosť Beaua, keďže našiel doma dokonale krásnu ženu bez minulosti, ktorá si dokázala omotať okolo prsta jeho starého otca s komplet celým služobníctvom. Páčil sa mi tento ,,popoluškovský,, príbeh.

19.05.2023 4 z 5

Společnost a Pageová Společnost a Pageová Ruth Jean Dale

toto nebolo podľa môjho gusta, preskakovala som stránky, hlavní hrdinovia mi neboli sympatickí, autorke sa nepodarilo popísať dobre priebeh, bolo to celé také kostrbaté

18.05.2023 1 z 5

Vábivý plamínek Vábivý plamínek Pamela Hartshorne

je pravda, že im to trvalo dlho, v podstate približne až na strane 100 prišlo k bozku, ale knihu celkovo hodnotím dosť dobre, bavilo ma to od prvej stránky, vôbec som nemala nutkanie preskakovať pasáže ako to býva pri iných harlequinkách. U autorky naviac treba oceniť zmysel pre humor, viackrát som sa musela usmievať. Jedinú výtku mám, ktorú nemôžem nespomenúť - mená hlavných hrdinov boli príšerné - Gisella a Strachan :D Dosť mi toto dielo pripomínalo románik Oáza srdce v tom zmysle že hlavná hrdinka bola tiež slečinka z veľkého mesta a hlavný hrdina skromne žijúci muž :)

17.05.2023 4 z 5

Společné dílo Společné dílo Lass Small

Za mňa veľmi dobrá kniha, hodnotím 5 hviezdičkami - dlho som už nehltala stránku za stránkou ako v tomto prípade a moc som si užívala popis tej ich príťažlivosti - dosť dobréé :), mne vôbec hrdinka neliezla krkom - určite preto že s veľa jej názormi a myšlienkami sa stotožňujem. Som prekvapená, ako sa mi tá kniha páčila, pretože od tejto autorky nie je až tak čo chváliť (hodnotím aj podľa prečítaných komentárov k ostatným jej knižkám)

15.05.2023 5 z 5

Muž z divočiny Muž z divočiny Barbara McCauley

celkom príjemná harlequinka, viac sa mi ale páčila časť v meste

14.05.2023 3 z 5

Polda a anděl Polda a anděl Joan Hohl

tento románik bol super, Royce bol úžasný kus chlapa, mne popis myšlienok vôbec nevadil, práve naopak, bolo to celé príjemné a realistické. Konečne po dlhšej dobe harlequinka, v ktorej hlavní protagonisti nie sú (z nejakého dôvodu) na seba odporní :) čítanie som si naozaj užila, ani neviem ako a bola som na konci knižky, len mi prišlo že ten záver mohla autorka trošku rozpísať...

14.05.2023

Dětský lékař Dětský lékař Peggy Moreland

Páči sa mi štýl písania tejto autorky - vie vtipne podať dej. Jediné, čo mi tam chýbalo -keďže ide o červenú knižnicu - bol detailnejší popis sexuálneho aktu....

13.05.2023

Horké chvilky Horké chvilky Meagan McKinney

Priemerná romanca, i keď mi zo začiatku vadil postoj hlavnej hrdinky- taká netýkavka, takisto to spomínanie bývalého ma tam iritovalo (i keď áno, je to tak aj v reálnom živote). Sexuálna scéna bola super popísaná. Táto ,,súčasná,, séria mi až tak neulahodila, historické romance vie autorka písať na oveľa vyššej úrovni.

12.05.2023 3 z 5

Sestřička Becky Sestřička Becky Meagan McKinney

musím napísať, že som sklamaná, nakoľko historické romance od tejto autorky milujem, no tie súčasné jej veľmi nejdú. Ide v nich o to, že hrdinovia sú zo začiatku k sebe odmeraní, hrdinka neustále spomína na vzťah s bývalým snúbencom (takisto to bolo aj v romanci Horké chvilky), keď sa spolu vyspia, nevedia si navzájom vyjadriť city, stále chodia okolo horúcej kaše a... no proste posledná kapitola bola dobrá, keby som to vedela na začiatku, tak si ušetrím čítanie toľkých stránok :D Veľmi ma to nebavilo, ale nechcem negatívne ovplyvňovať, možno niektorá z Vás má iný názor.

12.05.2023

Osamělý jezdec Osamělý jezdec Joan Elliott Pickart

Baví ma štýl takýchto románov, kde sa v našom ,,modernom,, svete objaví muž z dávnej doby, je veľmi príjemné čítať porovnanie nášho života a toho kedysi - takého jednoduchého a ,,skutočného,, Pripomínalo mi to románik Pirát od Kate Hoffmann z edície Temptation. Na rozdiel od neho mi v tejto knižke však trochu chýbala romantika medzi dvomi hrdinami, išlo tam hlavne o riešenie ,,problému,, a pátranie.

08.05.2023 3 z 5

Tropické opojení Tropické opojení Kathryn Jensen

Úprimne, dámy. Ktorá by nechcela zažiť niečo takéto? príjemne sa to čítalo- takýto rozprávkový príbeh. Veľmi sa mi páčili opisy prostredia a to jedlo, no mňam! všetko by som rada ochutnala :D

08.05.2023 4 z 5

Pravda o Georgeovi Pravda o Georgeovi Peggy Nicholson

škoda, toto bola strata času čítať, čakala som až do konca a ono tam nebyl popsaný žádný sex, dosť nuda

07.05.2023 1 z 5

Dlouhé noční milování Dlouhé noční milování Anne Mather

tento príbeh teda nič moc, preskakovala som niektoré pasáže, hlavní hrdinovia ma ničím nezaujali

07.05.2023

Kovbojové nepláčou Kovbojové nepláčou Anne McAllister

spisovatelka to umí, bylo to krásné, dojímavé a realistické, doporučuji prečíst

07.05.2023 5 z 5

Mezi nebem a zemí Mezi nebem a zemí Linda Turner

tak toto teda stojí za prečítanie, fakt pútavý a vzrušujúci opis toho čo sa dialo medzi ním a ňou, autorka ma zaujala naplno, odporúčam prečítať všetkými desiatimi a idem čítať aj jej ďalšie knižky :)

06.05.2023 5 z 5

Divoká sázka Divoká sázka Barbara McCauley

prvé dve tretiny nič moc, potom sa príbeh pekne rozbehol, teda konkrétne po tej ich spoločne strávenej noci

06.05.2023

Bratrova budoucí nevěsta Bratrova budoucí nevěsta Carolyn Zane

som prekvapená z tak nízkeho hodnotenia, za mňa jedna z najlepších harlequinov, popis vývinu vzťahu medzi nimi bol ako pre žalúdok dať si dobrý vývar :), kniha zaujala, odporúčam prečítať, a ten záver s tou predsvadobnou oslavou bol na popukanie, fakt som sa už dlho tak nenasmiala (aj Rhonda a jej fretka bola super), určite sa poohliadnem aj po iných knihách od autorky

06.05.2023 5 z 5

Stará láska Stará láska Jennifer Taylor

joj juj,, no nič moc. Toto a romanca? veď hlavná hrdinka mala z hlavného hrdinu miestami až panický strach. Má niekto lepší pocit z tejto knižky? v tejto sérii je inak podľa môjho skromného názoru veľa nesprávne zaradených titulov :D, príklady - Vášeň a nenávist, Neústupná, Zrcadlení more....

23.04.2023 odpad!

Zrcadlení moře Zrcadlení moře Sally Wentworth

fúúha, tak toto teda nie! celé zle od začiatku do konca, nechápem čo tento ,,výtvor,, robí medzi Romancami, obrovké sklamanie, pretože som knihu zháňala po tom ako ma očaril iný príbeh od autorky (Ozveny minulosti), ale zistila som, že ani nebolo treba zháňať...obálka sa totálne nehodí k celému príbehu, žiadne úsmevy medzi nimi nepadli, knihu som len prelistovala, a očami pozerala na niektoré pasáže, lebo čítať poctivo naozaj nemá zmysel, a to teda ja prečítam hocičo

23.04.2023 odpad!

Oáza srdce Oáza srdce Jessica Hart (p)

áno, to je pravda, stred knihy bol dobrý, dokonca som sa aj usmievala pri niektorých pasážach

23.04.2023