uzivatel4895 uzivatel4895 komentáře u knih

Pokrevní pouto Pokrevní pouto Celia Scott

tento románik bol zo začiatku dosť pútavý, Danny bol veľmi sympatický, páčilo sa mi ako s Celiou komunikoval a hviezdička aj za to, že prvá zápletka sa veľmi rýchlo vysvetlila. Celia mi trochu začala liezť na nervy po ich spoločnej návšteve u jeho známych a čaro knihy sa stratilo. Posledná tretina príbehu preto už nebola tak dobrá. Mínusom je aj to, že v knižke chýbali intímne chvíle, ale určite preto, lebo tam bolo podozrenie že sú pokrvní príbuzní.

11.06.2023

Záhadný muž Záhadný muž Elise Title

Zaujímavá kniha, detektívna linka sa mi páčila, dobre popísané boli i postavy.

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Susan Crosby

romány, v ktorých vystupuje bodyguard mám veľmi rada, ale v tomto mi tak trochu niečo chýbalo. Bolo to CELKOM dobré, páčil sa mi vývin vzťahu medzi nimi. Nezabudnuteľná pre mňa zostala Ryeova hláška...,,tak máš namiesto pŕs len bradavky, no a?,,....

Danclerovo děvče Danclerovo děvče Mary Lynn Baxter

Radím príbeh k najlepším z harlequinov. Mám rada príbehy o ,,starej vášni,, ktorá nemizne ani po rokoch odlúčenia. Mladučka modelka sa musí vrátiť domov, aby sa zotavila po prekonaní virózy, stretáva sa so svojím nevlastným bratom a obaja sa snažia bojovať so svojimi citmi - romantickejší námet podľa mňa ani nemôže byť. Toto bolo tak dobré, že mi ani nevadilo prostredie, kde sa romanca odohrávala. Práca na ranči bolo spomenutá len okrajovo, a autorka sústredila dej stále okolo 2 hlavných hrdinov. Do príbehu pekne zapadala aj Danclerova mama. Odporúčam prečítať.

Štěstí v ráji Štěstí v ráji Robyn Donald

Knižka je podľa môjho názoru nadpriemer medzi harlequinkami. Prostredie, kde sa odohrávala, bolo úchvatne popísané, takisto popis životov oboch hlavných hrdinov bol zaujímavý. Páčil sa mi vývin romance medzi nimi. Záhadou boli ich skoršie životy a ku koncu knihy, keď sa dozvedáme podrobnosti, to bolo pre ma aj celkom ohromujúce. Podľa mňa za prečítanie rozhodne stojí.

Milostná léčka Milostná léčka Emma Richmond

Dej sa mi veľmi nezapáčil, nedorozumenie medzi nimi sa podľa mňa ťahalo dlho, bola to slabšia harlequinka.

Žena tisíce tváří Žena tisíce tváří Lucy Gordon

V knižke je popisovaná skôr krimi zápletka ako romantická linka. Veľmi ma to nezaujalo, knihu som skôr prelistovala ako prečítala.

Učitelka lásky Učitelka lásky Jennifer Taylor

no, príbeh bol od prvej kapitoly šokujúci, správanie a slová ,,pána McAllistera,, boli odporné...vraj je Catherine ,,citovo vyprahlá stará panna,,...! Ach, Bože, toto a romanca, no budiž. Chápem jeho hnev a impulzívne správanie po tom, ako sa na výlete v Paríži stratí jeho dcéra, ale z pohľadu učiteľky (ktorou som) mi príde v prvej kapitole časť s vynútením bozkom od otca žiačky naozaj nereálna!
Postupom stránok musím skonštatovať, že James je stále rovnaký, zlostný a panovačný, mala by som veľký strach, keby som s niekým takým cestovala osamote (o to viac ak by som zažila v minulosti to, čo postretlo chúďa Catherine) a hlavne keby mi povedal toto...,,jestli se mé dceri neco stane, budete litovat, že jste se narodila!,,..... Dokonca aj intímne chvíle (čudujem sa, že ona takémuto arogantnému chlapovi dovolila, aby ju bozkával a hladkal) dokázal svojimi sprostými poznámkami pokaziť, ako napríklad ..., Nejste ani trochu podobná ženám, s kterými spím, abych ukojil své potreby.,,......Myslím si, že viac netreba písať (a ani čítať :D). V tejto knižke nie je naozaj nič, čo by mňa osobne oslovilo. Obrázok na obálke dáva dojem spokojného páru, ale pravda je iná. Okrem toho ťažko sa zvyká, na túto bielu edíciu, v ktorej vystupujú panovační, zlostní a doslova divní muži...

10.06.2023 odpad!

Včerejší sny Včerejší sny Margaret Mayo

Celkom dobrá knižka - páčilo sa mi ako sa Drake snažil získať Sapphire späť, i keď jedna pasáž ma naozaj znechutila, a to keď jej kamarátka zvádzala jej manžela a on sa nebránil..v takýchto krátkych príbehoch sú pre mňa takéto zápletky skôr rušivé. A nakoniec sa vyriešilo aj jej podozrenie ohľadom jeho nevery. Dosť mi to pripomínalo príbeh Čarodejná láska od Victorie Gordon.

10.06.2023 2 z 5

Poslední mládenec Poslední mládenec Carolyn Andrews

Keďže knižka je prepojená s príbehom Kletba predku, veľmi som sa na ňu tešila, no... som sklamaná, lebo tento príbeh mal úplne iný nádych ako ten predchádzajúci. Tuto som si prišla ako keby čítam krimidetektívku od Nory Roberts alebo Sandry Brown. Pre mňa bola tá téma ,,únosu a smrti detí,, veľmi ťažká, nehodí sa mi to do týchto malých harlequiniek - niektoré odstavce som bola pre to nútená preskakovať, čo sa týka popisu vzťahu ,,policistu a psycholožky,, ten bol celkom fajn, sex na stole bol originálny :) Potešilo ma aj, že tu boli opäť spomínané postavy ako Ada Mae, Mattie, Grant, ale koniec príbehu bol rýchly, autorka mohla pridať zopár stránok o zamilovanej dvojici.

10.06.2023 2 z 5

Kletba předků Kletba předků Carolyn Andrews

Knižka upútala od prvej stránky, páčilo sa mi vykreslenie postáv, aj romantická linka medzi nimi. Tie čudesné javy v dome a záhada okolo smrti mladého dievčaťa boli naozaj zaujímavo popísané, nečakala som, že to bude také dobré, nakoľko po prečítaní anotácie som mala skôr pocit, že to nebude nič pre mňa, ale opak bol pravdou. A borúvkový koláč sa stáva nezabudnuteľným :) Vďaka postave šerifa Maca Delaneyho som zistila , že knižka je prepojená s príbehom Poslední mládenec.

Vánoční hvězda Vánoční hvězda Suzannah Davis

súhlasím s názormi nižšie, bola to aj pre mňa príjemná knižka, keďže mám rada, keď sa dávni milenci po rokoch stretávajú. Takisto sa mi páčili ako spolu trávili chvíle na chate, malý bol rozkošný. Musím však komentovať aj tú vetu v anotácii o tom škandále s predajom detí, čo ma tak trochu rušilo.

Malé tajemství Malé tajemství Meagan McKinney

Musím povedať, že autorke tento súčasný román vyšiel dokonale. Veľmi ma to bavilo ad začiatku až do konca. Hltala som každú stránku, každú pasáž, čo sa mi často nestáva. Páči sa mi takýto námet, že bohatý muž sa vracia do rodného mesta, kde stretne svoju bývalú lásku a zistí, že jej dcérka je vlastne jeho :) takýchto príbehov je veľa, ale tento bol naozaj špeciálny, čo sa týka vykreslenia postáv, prostredia, životného štýlu, akčnosti deja, a hlavne inteligentných rozhovorov medzi hlavnými hrdinami. plný počet hviezdičiek dávam aj preto ako autorka popisovala zbližovanie dcérky so svojím otcom. Odporúčam prečítať.

Žít po svém Žít po svém Anna Eberhardt

dalo sa to čítať

Zeke Zeke Annette Broadrick

kniha sa mi veľmi páčila, podľa mňa nebola podpriemerná (ako čítam z komentáru nižšie), super nápad na príbeh, Zekovi sa jeho práca značne skomplikovala po tom ako sa s Angelou zblížili. Veľmi ma bavili popisy ich intímnych chvíl- jedny z najlepších :) Starý pán Lorenzo mi bol veľmi sympatický vo všetkom, čo robil a hovoril. Autorka to naozaj dobre vymyslela.

Čarodějná láska Čarodějná láska Victoria Gordon

Kniha bola zo začiatku zvláštne písaná, hlavný hrdina a jeho činy a listy mi neboli vôbec po chuti. Možno preto, že sama som niečo podobné zažila...čítať od muža bláboly (ako ..má milá čarodejná paní...) mi prišlo dosť smiešne...čítala som do konca len preto, lebo som chcela vedieť ako takéto niečo Podivné skončí. Príbeh bol dosť podobný ako v knižke Včerejší sny od Margaret Mayo.

Falešná láska Falešná láska Stephanie Howard

nerozumiem hodnoteniam vyššie, na 80% dobré?? to si robíte srandu, dámy? bola to jedna z najhorších kníh akú som v tejto sérii čítala, teda skôr preskakovala jej stránky, lebo dôsledne čítať sa to nedalo. A dokonca ani v závere nebola žiadna romantika. Som rada, že sa mi knihu podarilo predať, lebo inak by to bola škoda peňazí. Autorka má tento zvláštny štýl písania skoro v každej knihe, veľmi smutné....

Příliš mnoho překvapení Příliš mnoho překvapení Elizabeth Bevarly

začiatok knižky zaujal dostatočne - dvaja sa porokoch stretávajú, to ma naozaj baví, potom sa to síce prehuplo do takého priemeru, ale neskôr zase vylepšilo, rozumela som Maddyinmu ,,vyhoreniu,, a bavilo ma popisovanie vzťahu medzi Carverom a jeho tínedžerskou dcérou. Záver bol perfektní, dobre vymyslené :D

Podmanivé představení Podmanivé představení Leslie Davis Guccione

súhlasím, že dej bol veľmi príjemný, páčili sa mi oba hlavní hrdinovia, ich spoločné chvíle boli veľmi pekne popísané, spisovateľka zabodovala :) a ten záver bol super - popis starostlivosti muža o deti, nádhera, pre mňa jedna z najlepších harlequiniek

Nástrahy buše Nástrahy buše Valerie Parv

mám iný názor na knižku ako tu vidím podľa hodnotenia ostatných čitateliek, kniha nebola podľa môjho gusta, hlavne čo sa týka popisu vzťahu medzi hlavnými hrdinami, vadilo mi hlavne, že on mal snúbenicu, čo v takýchto krátkych knižkách podľa mňa príbehu uberie na ,,atraktívnosti,, nedočítala som do konca kvôli tomu ako sa Bryan k Jill správal...

03.06.2023 2 z 5