Vánoční hvězda

Vánoční hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226844/vanocni-hvezda-226844.jpg 4 6 4

Reportér Mac pátrá po herečce, která je zapletena do skandálu s prodejem dětí. Podaří se mu sice ji i jejího adoptivního syna najít, ale je pro něj velice těžké zůstat objektivním novinářem. Marisa je totiž jeho bývalá láska.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

A Christmas Cowboy , 1995

uzivatel4895
10.06.2023

súhlasím s názormi nižšie, bola to aj pre mňa príjemná knižka, keďže mám rada, keď sa dávni milenci po rokoch stretávajú. Takisto sa mi páčili ako spolu trávili chvíle na chate, malý bol rozkošný. Musím však komentovať aj tú vetu v anotácii o tom škandále s predajom detí, čo ma tak trochu rušilo.

karamelka57
17.12.2022 5 z 5

Moja oblubena vianocna oddychovka, ktoru som uz citala mnohokrat, prvy krat uz pred takmer 30 rokmi. Teraz som sa k nej po dlhej dobe znova vratila a stravila v nej chvilku vianocnu na chate v horach, pri krbe s karovanymi dekami...

georginaa
26.11.2021 3 z 5

Tak to se hodilo teď před vánoci se trochu navnadit. Vždyť mít šťastné děti a rozzářené tvářičky na vánoční stromeček je úchvatná podívaná, takové to teplo na duši. Tím spíše když jsou děti adoptované a seznamují se s rodiči a jejich vánočními zvyky.

havrmoni
25.02.2017 3 z 5

Taková krátká relaxační oddychovka.

Vánoce pro ženy adopce harlekýnky

1996  82%Neobvyklé dědictví
1999  67%Manžel na zakázku