Malé tajemství

Malé tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244429/bmid_male-tajemstvi-d9x-244429.jpg 4 3 1

Honor Shawová nikdy nezapomněla na horkou letní noc, kterou strávila v náručí Marka Griffina. Tehdy to byl bezstarostný, lehkomyslný mladík z bohaté rodiny teď po letech je to mocný a nepřípustný majitel rodinného podniku s obrovským jměním. Jak se asi bude tvářit, až odhalí, že Honořina osmiletá dcera je také jeho dítětem?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

One Small Secret , 1999

uzivatel4895
10.06.2023 5 z 5

Musím povedať, že autorke tento súčasný román vyšiel dokonale. Veľmi ma to bavilo ad začiatku až do konca. Hltala som každú stránku, každú pasáž, čo sa mi často nestáva. Páči sa mi takýto námet, že bohatý muž sa vracia do rodného mesta, kde stretne svoju bývalú lásku a zistí, že jej dcérka je vlastne jeho :) takýchto príbehov je veľa, ale tento bol naozaj špeciálny, čo sa týka vykreslenia postáv, prostredia, životného štýlu, akčnosti deja, a hlavne inteligentných rozhovorov medzi hlavnými hrdinami. plný počet hviezdičiek dávam aj preto ako autorka popisovala zbližovanie dcérky so svojím otcom. Odporúčam prečítať.

harlekýnky

Meagan McKinney