Společné dílo

Společné dílo https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94051/bmid_spolecne-dilo-ZNA-94051.jpg 3 11 2

Lynn má s muži špatné zkušenosti a nehodlá se už nikdy s nikým znovu zaplést. Leda snad úplně nezávazně. Ovšem profesionální spolupráce je něco jiného: Lynn píše milostné romány, Kevin science fiction, a oba společně jistě napíšou úžasné příběhy. Nebo se skutečný život Lynn a Kevina také změní v úžasný příběh?

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Collaboration , 1985

uzivatel4895
15.05.2023 5 z 5

Za mňa veľmi dobrá kniha, hodnotím 5 hviezdičkami - dlho som už nehltala stránku za stránkou ako v tomto prípade a moc som si užívala popis tej ich príťažlivosti - dosť dobréé :), mne vôbec hrdinka neliezla krkom - určite preto že s veľa jej názormi a myšlienkami sa stotožňujem. Som prekvapená, ako sa mi tá kniha páčila, pretože od tejto autorky nie je až tak čo chváliť (hodnotím aj podľa prečítaných komentárov k ostatným jej knižkám)

maryzka
21.09.2020 1 z 5

No sice autorka měla dobrý nápad dát spisovatelský žánr ( milostné a sci-fi) psaní dohromady, ale hlavní hrdinku bych nejradši praštila do hlavy jak moc přemýšlela o vztahu, pan spisovatel byl docela normální. Romantika do vlaku a zapomenout ji tam