Zamilovaná přehled

Zamilovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135362/mid_medzi-nami-dievcatami-zamilovana-2xa-135362.jpg 4 19 19

Medzi nami dievčatami série

Na Bradleyho nižšej strednej škole sa rozbieha doučovací program, v rámci ktorého má Allison Cloudová doučovať jedného z najhorších žiakov siedmeho ročníka, Billyho Dixa. Spočiatku má z toho obavy, ale čoskoro pochopí,že človeka nemožno posudzovať len podľa prvého dojmu.

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Príroda

Falling in like , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zamilovaná. Přihlašte se a napište ho.

Hradčiatko
30.04.2024 5 z 5

Allison bola vždy moja obľúbenkyňa a tento diel som zbožňovala, čítala som ho dokola veľakrát a veľmi som si priala byť na jej mieste a niekoho takého si nájsť ako Billy. :) Tiež som patrila medzi "šprtky" a páčil sa mi chlapec, ktorý bol tajomný a krásny horolezec, no... bohužiaľ, na mojej strednej sa podobná rozprávka nekonala, ale doučovala som ho občas a ostali sme kamaráti doteraz :)

Shauni
29.05.2022 5 z 5

Jeden z mojich naj dielov tejto série. Pekne popísaný postupný vývin citov medzi Allison a Billym. Billy, jeho bratia a kamaráti mi trochu pripomínali postavy z filmu The Outsiders .

uzivatel4895
14.03.2022 5 z 5

tak toto malo grády, do Billyho by som sa aj ja zamilovala, taký tajomný typ, a ten beh za Allison hore po schodoch, fúúúú, romantika..... čo vy na to?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zamilovaná v seznamech